חגית שלום, אני רוצה על טיפול מיני

חגית שלום, אני רוצה על טיפול מיני

זה מתאים לך? מבחינת הפורום ומבחינה מקצועית. אשמח להעזר בך ובחברי הפורום רק תעני לי בבקשה לפני שאשאל.

הבעיה שלי היא חוסר הנאה מינית.

אני אוהבת את בעלי ואנחנו במצב יותר טוב היום אבל עניין הסקס עדיין לא משהו בשבילי ואני רוצה שזה כן יהיה. הוא דיי מתבעס ממני לפעמים כי אני לא זורמת ולא משוחררת לדעתו, אני כן נהנית במיטה אבל זה שילוב של להיות אשה טובה , לרצות לספק אותו וגם אותי ולהיות בזה ממש בכייף. אין לי כל כך למי לספר ואת מי לשאול, אצל חברות שלי שאנחנו קצת מדברות על הנושאים האלה המצב דומה. אין התלהבות גדולה. יש לך רעיון איך אפשר לשפר את המין שלנו? שאני אהיה יותר בכייף שם? מודה לך מאד.

ההנאה המינית אצל נשים מקורה במחשבה,

בראש שלנו ואיך אנחנו מרגישות.בנוסף לכך יש את העמדות עליהם גדלנו והאופן בו הנושא הוצג בפנינו כילדים. במשפחות שמרניות שם הסקס הוא טאבו או לפחות לא מוחצן, המסר בבית הוא שזה משהו לא להתעסק איתו כל כך וזאת יכולה להיות סיבה אחת מדוע את לא משוחררת ולא מידי נהינת. לפעמים החוויות המניות הראשונות אינן מוצלחות ולא עמדו בציפיות וזו גם יכולה להיות סיבה לחוסר ההנאה שלך. כדאי שתשתפי את בן זוגך ברגשות האילו שלך , שאת מאד רוצה להתמסר אבל שקשה לך בגלל סיבות אילו ואחרות. אם זאת, אפשר לשנות את היחס למין ע"י שיתוף פעולה בצורה של תקשורת מינית פתוחה. אחרי שתשתפי אותו ברגשות שלך תחשבי קודם לעצמך מה את רוצה . איך את רוצה שהוא יעזור לך בעוררות המינית , איפה נעים לך המגע, זה יכול להיות רק במילים ואחר כך בליטופים וההמשך ככל שתרצי. הרעיון הוא שאת תובילי אותו על ידי הבקשות שלך ממנו . אני בטוחה שהוא יהיה מאד מרוצה מהיוזמה שלך. תנסי , קצת ובקצב שנוח לך ומרגיש לך נכון.

למעלה