חגיגות שירלי נפתחות..עכשיו

ayelet i

New member
../images/Emo65.gif קצת לפני הזמן אבל... ../images/Emo65.gif

בעוד כשעה תחגוג שירלי שלנו יום הולדת! אז מנצלת את העובדה שנועם ישנה ורוצה להקדים ולאחל לה : יום שני כמעט בפתח ועמו בשורה מישהי חוגגת יומולדת, סוף סוף זה תורה
מקטן ועד גדול, את כולם מברכת. אם זו שן שרק יצאה, או מישהו שחוגג יום הולדת.
לא מפספסת אף הודעה, מעניקה כתף תומכת, או מילה טובה.
תמיד יודעת מה לומר, פשוט נהדרת - מה יש לומר?! היא דודה של ליאל, ועוד אחד שבדרך...
ודודה של כולנו, יקרה ורבת ערך! עצם העובדה שיש לה יומולדת, נותנת לכולנו הזדמנות מיוחדת - לאחל לה כל שעל ליבנו, להביע את אהבתנו!
כחברה יקרה לי ורבת ערך, מאחלת לך יקירתי רק טוב - ולא בערך
ומנצלת את שעת הכושר, לאחל לך בריאות, הנאה ואושר!
מאחלת לך הגשמת משאלות, קטנות וגם גדולות. ומוסיפה מכל ה -
איחולי הצלחה, אהבה וכיף! ודקה לפני שהקטנה מתעוררת, את ברכתי זו חותמת. שולחת לך את אהבתי וחייבת לומר לך שוב שאני מאושרת על שאת חברתי.
שיהיה לך
יום הולדת שמח
והמון המון
מזל טוב!
אוהבת אותך!

dafgol

New member
יש לי חברה והיא מהממת ../images/Emo24.gif שירלי

רגע לפני שהיום עובר ...... לפני הרבה זמן ( שנה ומשו ) נכנסתי לתפוז , לפורום הריון ולידה. היתה שם רונה ....אח"כ נהפכה לשירלי
. הכרתי אותה דרך השרשורים , ואז פעם אחת , לא זוכרת את הכל כבר , התחיל שרשור על דליית אל - כרמל , וחלק מהבנות וגם שירלי כתבו שזה ערבים ולמה לנסוע לשם וכאלה......ואני כתבתי שבתור מישהי שמבקרת שם הרבה , והם בכלל דרוזים וכו'...ושאני מזמינה את שירלי לבוא לבקר אותי ואני אקח אותה לשם בשבת....( עד היום הזה היא לא באה אלי....) איכשהו מאז התחיל בינינו הקשר המופלא. שירלי - היית איתי בטוב ברע ובלא נורא.....בתקופות של משברים בחיים בתקופות של אושר , בתקופות של אבל , בתקופות של שמחה. ברגעים הכי חשובים בחיים שלי , כשבר נולד היינו בקשר טלפוני , טוב נו...את וגולן...אני רק עשיתי קולות רקע....( כשנכנסתי לחדר לידה , כשיצאתי מחדר לידה ושוב נכנסתי ושוב ..יצאתי ....). כשבר נולד היית הראשונה שדיברתי איתה , וידעתי שאת רחוקה פיזית אבל קרובה נפשית ורוחנית . את יודעת לתת מבלי לצפות או לבקש כלום. גם נפשית וגם חומרית. את פשוט חברה טובה , והאחות שאף פעם לא היתה לי. ( אני רואה ת'פרצוף שלך עכשיו...אל תסמיקי ואל תכעסי עלי - לפחות לא עכשיו....). אני רק רוצה להגיד לך - תודה ! תודה שאת אישיות נפלאה , אוהבת ותומכת . תמיד יודעת להגיד לי את הדבר הנכון , לשלוח את השיר הנכון. תודה שאת חברה שלי. ואה....כן.....
למומולדת ! כל מי שמכיר אותך , שזוכה לשמוע , לראות אותך , להיות במחיצתך...הרוויח בגדול ! אוהבת אותך המון המון שולחת לך את כל החיבוקים והנשיקות שיש בעולם. מאחלת לך אושר בריאות שמחה הצלחה אהבה ונחת מהחיים. דפנה. אין אין כמו שירלי

../images/Emo49.gif ענקי לדודה שירלי../images/Emo65.gif

מצטרפת לכל מילה של איילת שכל כך הפליאה להביע את האהדה, ההערצה ושמחה שאני מרגישה בלב כשאת כאן איתנו. מדהים לגלות כל פעם מחדש את רוחב הלב שלך, איך את מכניסה פנימה את כולם ולא שוכחת אף אחד. אז אני חוזרת על האיחול שלי מלפני שבוע, שתעשי למען עצמך לפחות כמו שאת עושה למען אחרים, שיהיה בהצלחה בעבודה החדשה, שתמצאי את האושר הפרטי שלך בחיים ובעיקר שנמשיך להנות ממך ומהטוב שבך. מזל טוב דודה שירלי

טאש

New member
אמנם עוד כחצי שעה אבל

יומולדת שמייח
שכל משאלותיך יתגשמו ויעשו אותך מבסוטה ומאושרת

אור100

New member
../images/Emo25.gifמזל טוב דודהל'ה../images/Emo25.gif

שיהיה לך רק טוב אושר בריאות ושמחה בקיצור, שיקרו רק דברים טובים, זה מגיע לך

y a m i t

New member
מזל טוב שירלי ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מגיע לך הכי הרבה שרק אפשר שיהיה המון מזל טוב אוהבים אותך המון ימית ועומר

זואי11

New member
שירלי יקרה מאוד ../images/Emo65.gif- מזל טוב

שכל מה שאת מאחלת לעצמך יתגשם ואפילו יותר. אני מאחלת לנו שתמשיכי להיות איתנו.
בהתחלה כדודה ואח"כ....

n i s h a

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo77.gifמזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

שירלי, אז כמו שכבר כתבתי, אכתוב שוב שאני מאחלת לך שאנשים ינהגו כלפייך, כפי שאת נוהג כלפי אחרים. וזה איחול ע-נ-ק-י
מזל טוב, הרבה בריאות
הצלחה
אושר
ואהבה

טאש

New member
אפילו לא "בזמן שישנתי"......

דפגול עושה עלי שעות נוספות....

שוגי13

New member
שירלי יקרה יומולדת שמח ../images/Emo47.gif../images/Emo39.gif

אחותי לעיר
ולמזל
שיהייה לך רק טוב בשנה הזאת, מאחלת לך שכל משאלותייך יתגשמו (אני יודעת על שתיים לפחות...) ותמשיכי להיות כאן בשביל כולנו
.

תמרה*

New member
מומולדת שמח לדודה של כווווווווווולם

מאחלים את כל הטוב שבעולם בר ואמאשלו

liat ליאת

New member
שירלי היקרה ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

אין לי את יכולת הכתיבה כמו שלרבות אחרות יש, אבל יש לי מעט מילים שאומרות הכל! את נפלאה ומופלאה, אחת שנותנת את ליבה ואת כל כולה, ואני מאחלת לך מכל הלב את כל הטוב שבעולם! שתדעי תמיד רק אושר, בריאות, אהבה, וכל מה שאת מאחלת לעצמך - אבל פי מיליון!!!

../images/Emo24.gifמה-מה-מיה !!! ../images/Emo12.gif../images/Emo9.gif../images/Emo7.gif../images/Emo6.gif

לא יאומן מה שקורה פה ! אני ב-ש-ו-ק !
איילתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת - אמא של נועם (
ל
ה)- כל השיר הזה במיוחד בשבילי ?!?(מתי היה לך ז-מ-ן ?) כולי גלי חום וצמרמורות מההשקעה והאהבה שהקדשת בשבילי !
- שמחה שאני בין חברייך
.....אין לי מילים (הן עוד תבואנה !)-
רבה !
דפנהל'ה - אמא של בר - יקירתי ! - ממש ריגשת אותי ! (ברור שהסמקתי !!!
) - להכיר אותך (ובזכותך את טוטיל'ה) היה אחד מהדברים הטובים שקרו לי עם החשיפה (המוגברת) לאינטרנט -
על מה שכתבת ועל זה שאת - פשוט את !
ו
לברבור
ועוד תוספת לפני סיום - תודה על ה
שהפתעת אותי איתו עכשיו....כמו שראית (שמעת) לא היו לי מילים - אוהבת אותך
איריסססססססססס - WOW - אין מתנה יפה יותר ממה שעשית עם התמונות של ליאל ! WOW !!! איזה יופי ! כבר אמרתי לך , ואגיד זאת שוב (ושוב......רומניה אסלית
) - מתה עלייך ! כבר מלידת אלמוג הרגשתי שהם הולכים לגדול כמו תאומים (הפרש של 3 ימים....) והנה.....גם את כמו אחותי נכנסת להריון שני ומפתיע וזה רק "נתן אישור" לעובדה שנהיה בקשר עוד הרבה זמן !
רבה על הכל !
ות לילדים !
טוטיל'ה - קודם כל WOW איתך ! התקשרת במיוחד בשבילי מארה"ב ל
?!? - אני......אני.......זהו ! אין לי מילייייייייייייייים
- כמו שאמרתי לדפנה.......שמחה שהכרתי אותה ובזכותה אותך - זה לכל החיים !!!
דליהל'ה (חברה שלי מהמושבבבבבב) - איזו הפתעה לראותך אותך פה בשרשור !!!
רבה אחותי על כל המילים (וגם על השיר
)
איזה כיף !
חגית של אורן
אור100
ימית
(והרבה בריאות !
)
זואי11
נירית (נישה)
גנדולף
ליטל
טאש
שוגי13 (אחותי לעיר
)
תמרה
ליאת (אחותי לעיר השנייה
)
מדהימאיה
מיקגאפ
(+
)
היידי אור
(הרסת אותי....)
צ'אמפ
שרון של לוטן
(אני זוכרת, השבוע !
)
אמא של עופרי
(ריגשת אותי !)
לילו
(אחלה דודה)
עינת האחת
עדי 4
אמאטרייה
(הוחמאתי מאוד
)
Tנוקי
אני מודה לכולכן יחד ולכל אחת לחוד על המילים החמות ! באמת...זה ממש כיף לקרוא ולדעת
מקרב
ואם השרשור הזה עוד יתארך אני מודה מעכשיו לכל מי שתברך (מחר אני כל היום לא פה.....לוקחים אותי ליום כיף
) - אני מעריכה כל מילה ! LOVE YOU ALL ומקדישה לכם/ן (כמנהג המסורת) שיר....זה מה
אנשים טובים /נעמי שמר ====================== תפקחו את העיניים, תסתכלו סביב פה ושם נגמר החורף ונכנס אביב בשדה ליד הדרך יש כבר דגניות אל תגידו לי שכל זה לא יכול להיות אנשים טובים באמצע הדרך אנשים טובים מאוד אנשים טובים יודעים את הדרך ואיתם אפשר לצעוד איש אחד קנה לי ספר בן מאה שנה איש אחר בנה כינור שיש בו מנגינה ואישה טובה אחרת לי נתנה את שמה ומאז אני בדרך שרה במקומה אנשים טובים… איש אחד יבנה לי גשר כדי לחצות נהר איש אחר יצמיח יער במורדות ההר ואישה טובה אחרת, אם יהיה קשה רק תצביע אל האופק ותבטיח ש- אנשים טובים… וממש כמו צמחי-הבר הבודדים הם עוצרים תמיד את החולות הנודדים הרקיע מתבהר, וכבר אפשר לראות אנשים על אם הדרך מחכים לאות אנשים טובים… ת-ו-ד-ה לכולכם/ן

שוגי13

New member
אוי את מקסימה ../images/Emo25.gif

וכרגיל השיר מתאים בול לסיטואציה, את גדולה

לדודה שלנו!

המון המון מזל טוב ואלפי חיבוקים ונשיקות. אני ואוֹרי מאחלים לך מעמקי לבנו המון בריאות והצלחה ושתעניקי לנו מטוב ומרוחב לבך לעוד הרבה ימים מאושרים וטובים.

למעלה