חברת נתי סקאל-שומר נפשו ירחק

dorieli

New member
חברת נתי סקאל-שומר נפשו ירחק

אני מרגיש ששמתי את כספי על קרן הצבי.. להערכתי מחיר שלא מתאים להם הם לא מספקים ומחכים שהלקוח מיוזמתו יבטל. עד שהוא מבטל הם מגלגלים את הכספים כדי לשרוד. יותר מדי תלונות יש בפורום זה. אני שוקל להעביר בצורה מסודרת את כל התגובות שפורסמו כאן ושפורסמו בNRG ולשלוח למערכת התוכנית "כולבוטק" או "אמנון לוי - שומר מסך". יש יותר מדי קורבנות חפים מפשע של נתי סקאל. אני מאוד מקווה שביומיים הקרובים יסופק לי המחשב המיוחל - אך לאחר שקראתי את כל ההודעות בפורום זה על נתי סקאל - נראה לי ש"אכלתי אותה" בגדול. ואיך סבתא שלי אמרה - "מה שזול - יוצא בסוף יקר". אני מתחייב במידה ואקבל את המחשב עד יום שני 4.7.05 (בלמעלה משבוע איחור) להתנצל בפומבי- אני מאוד מקווה שאוכל לעשות זאת אחרת אפעל על פי מה שכתבתי למעלה. קראו את התלונה שלי. הנה מכתב תלונה למועצה הישראלית לצרכנות על חברת נתי סאקל:-בהמשך להודעות רבות שראיתי כאן באתר על חברה זו. מהות התלונה : אי אספקת מוצר לאחר 21 ימי עסקים כפי שהתחייבה החברה. בתאריך 24.05.05 בשעה 22:32 זכיתי במכירה פומבית של אתר סקאל און ליין באינטרנט. מחשב נייד . להלן הפרטים : מחשב נייד PAVILION מבית HP ZE2002EA - מכירה פומבית 907379 בסכום של 3349 ₪ + 49 ₪ משלוח = 3398 ₪ לאחר מתן כרטיס האשראי קיבלתי הודעה דרך אתר סאקל און ליין שהזמנה התקבלה ותסופק ע"י חברת נתי סאקל (שתי חברות שונות) במועד שנקבע 21 ימי עסקים. הערה: 21 ימי עסקים מחושבים בלי שישי, שבת, ערב חג, וחג ולכן במקרה שלי נסתיימו 21 ימי העסקים ביום א' 26.06.05. יום למחרת ההזמנה קיבלתי הודעת SMS מחברת נתי סקאל שהזמנתי התקבלה ותסופק תוך מס' ימי העסקים (21). בתוך תקופה זו התקשרתי על מנת לנסות ולזרז את האספקה – ונענתי בתשובות מנומסות שהאספקה תהיה צמוד לתום 21 ימי עסקים. ביום ב' 20.6.05 התקשרתי לוודא שאכן האספקה תגיע עד סוף השבוע כלומר עד יום ו' 24.06.05 – כלומר יום עסקים אחד לפני תום המועד. ואכן אמרו לי שאני אמור לקבל את האספקה של המחשב. מן הסתם, לא סופק לי. התקשרתי ביום א' 26.06.05 בשעה 09:45 בבוקר ושאלתי לגבי האספקה (כזכור זהו יום המועד האחרון). ונענתי בכך שחל עיכוב נוסף במשלוח מיבואנים של חברת HP. ואני אקבל פיצוי תיק בשווי 200 ₪ וכן דגם משופר יותר ZE2102, המוצר והפיצוי יסופקו לי עד 1.07.05. התקשרתי ביום 30.6.05 בשעה 10:45 לברר האם באמת המחשב יסופק לי למחרת ביום ו' 1.7.05, אבל נענתי בשלילה נוספת, והסיבה : עיכוב נוסף של האספקה מהיבואן של HP. באותו רגע פעלתי בכמה מישורים : 1. שלחתי פקס לחברת נתי סקאל ובו דרשתי לקבל לאלתר את המחשב.- לא קיבלתי תגובה דרך צינור זה. 2. התקשרתי לחברת סאקל און ליין שדרכה זכיתי במכירה הפומבית במחשב טל' שירות לקוחות : 1-700-705-006 או 6886* ובקשתי עזרה מצידם שינסו לזרז את האספקה. לאחר כשעתיים חזרה אלי דנה משירות הלקוחות של סאקל און ליין עם תשובה שהובטח לה על ידי האחראי בחברת נתי סקאל שהמחשב יסופק ביום ב' 04.07.05. (כלומר שבוע עסקים מאוחר יותר). הערות: 1. בתאריך 1.7.05 נפרע התשלום השני דרך כרטיס האשראי שלי. 2. אני נמצא במצב של חוסר אונים בתשובות העקרות שאני מקבל. 3. להערכתי, חברת נתי סקאל מנסה למשוך זמן תשלום לעצמה ( בשיטת שוטף +30/60). 4. בין השורות במהלך השיחות עם "שירות הלקוחות" של נתי סקאל הבנתי שבגלל המחיר הנמוך יחסית שזכיתי בו במכירה הפומבית חל כביכול עיכוב באספקה (ראו סעיף 3).

י ש י ר

New member
הקשר ל "אמנון לוי - שומר מסך".

ראה כאן.

dorieli

New member
תודה רבה-אני מניח שתהיה התקדמות

תודה לך-אני רואה שבהחלט יש עוד אנשים שאכפת להם ורוצים להלחם בטחנות הצדק בארץ. אני מודה לך שקידמת את הנושא שלי ושל רבים אחרים לתוכנית התחקירים של אמנון לוי. אני מאמין שבמוקדם או מאוחר, תהיה תוכנית תחקירים על צרכנות הזויה זו. ושוב תודה

מזונגו

New member
נתי סקאל

טוב אני מבין שאני לא הפרייאר היחיד , גם אני קניתי דרכם דרך netaction אכן במחיר נמוך UROJ8IM ב - 5300 ש"ח והם פשוט דוחים אותי משבוע לשבוע לפי החישוב שלי אם זמן האספקה 21 ימי עבודה הם עובדים יומיים בשבוע . ... אני מאוד אשמח שיטפלו בהם . תודה אורן

dorieli

New member
תקרא את כל השתלשלות העניינים

תעמוד על שלך, בסוף תקבל.

למעלה