חברת האבטחה לא שילמה הפרשות לפנסיה

joshh

New member
חברת האבטחה לא שילמה הפרשות לפנסיה

חברת האבטחה לא שילמה הפרשות לפנסיה - ותפצה העובדים באלפי ש' מאת חיים ביאור שבעה עובדים בחברת ברק אור ביטחון ושירותים זכו בתביעה שהגישו לבית הדין האזורי בתל אביב נגד החברה על הפרת זכויותיהם הכלכליות, וכל אחד מהם יקבל פיצוי בסך כמה אלפי שקלים. מפסק הדין של השופטת נטע רות עולה ששבעת העובדים הועסקו על ידי ברק אור בתפקידי שמירה בבתי חולים ובמרפאות לבריאות הנפש. החברה לא שילמה לאיש מהעובדים את ההפרשות לקרן הפנסיה, ובכך סיכנה את זכויותיהם בקרנות. כמה מהעובדים שהוצבו בבית חולים וולפסון בחולון פוטרו בלי שקיבלו את מלוא הפיצויים ולא תשלום בעבור חודש הודעה מוקדמת. אחרים נאלצו להתפטר בשל הרעה בתנאי העסקתם. החברה נמנעה, בניגוד לחוק, מלשלם לעובדים שכר מלא בעבור ימי ההכשרה שעברו, והם קיבלו שכר חלקי בלבד עבור חופשה והבראה. אחד העובדים, ירון פלדברג, הוחתם עם קבלתו לעבודה על כתב ויתור שבו נקבע כי יקבל תשלום חד פעמי של 730 שקל ובתמורה יוותר על הגשת תביעה נגד החברה המעסיקה. עוד נאמר במסמך כי אם העובד יפר את התחייבותו הוא יפצה את החברה ב-5,000 שקל. השופטת קיבלה את טענתו של פלדברג ולפיה הוא אולץ לחתום על כתב הוויתור כתנאי לקבלת משכורותו, וקבעה כי המסמך הוא בלתי סביר וחסר תוקף. ____________________ כתבה מתוך הארץ חברה, זה עדיין לא נגמר כאן, עכשיו אנו בהליכי הוצאה לפועל נגד נחברה שתשלם. הם עושים לנו תרגילים... אבל לפחות יצרנו תקדימים !

joshh

New member
תראו איזה יופי החברה הזאת ברק חור...

בגלל שתבעתי אותם, חברה שלחה לי צ'ק עם 50% מס' במקור. הרי היא יודעת שזה לא חוקי, אבל אין אכיפה אז מהלך הזה רק מטרטר אותי וגורם לי ללכת למס הכנסה כדי לקבל מהם אישור שהמס שהם הורידו לי לא נכון. במקום לקנוס אותם על כך אף אחד לא יעשה כלום. הם יעשו את זה לכל מי שתבע אותם וחברות אחרות יעשו את זה כי אין אכיפה ובאמת לאף אחד לא איכפת. בכל מקרה, אני יבזבז עוד כסף, איבוד ימי עבודה ונסיעות כדי לסדר את מה שהם עשו. ועוד אחרי ש 4 שנים הם עשו הכל כדי לנסות להפיל אותנו וחבר'ה להם יש את הכסף לעשות הרבה דברים רעים שאני חושש מלכתוב אותם כאן. אני לא טיפוס פרנואיד, אבל אחרי התהליך הזה אני כבר לא חושב שהם כ"כ תמימים... הרבה דברים שאני לא יכול להסביר קרו ... בכל מקרה, אני העדכן ברגע שהסיפור הזה יגמר .

למעלה