חבר'ס שרשור לקראת פורים

חבר'ס שרשור לקראת פורים../images/Emo9.gif

למה תתחפשו?
למה התחפשתם בשנים קודמות?
מה אתם אוהבים במשלוח מנות? *מי שצריך עזרה בלמצוא רעיונות לתחפושת או איך ליישם אחת כזו מוזמן לפנות אליי
חג שמייח

principessa18

New member
ברוך השם, אני סיימתי ביצפר

ואני לא מרגישה צורך לכפות על עצמי להתחפש שוב.

דיתוּש

New member
../images/Emo24.gif! איזה כיף פורים, חופשה!

אני מתחפשת לגוטית, מה שהיה התכנון לשנה שעברה, אבל טסנו לאנגליה.
שנים קודמות? לא זוכרת, כל מיני שטויות... פרפר, מלאך, כל הדברים האלה של כיתה ו'. מאז לא ממש התחפשתי...
הכי אוהבת במשלוח מנות זה השוקולדים הרגילים והמסטיקים. אה כן, ויבורך מי ששם גרעינים במשלוח המנות.

אני אני =]

מתחפשת עם שתי חברותיי המושלמות לייק דה לייק כאילו כזה לבנות הפאוורפאף נכון זה חמוד ?! אני הירוקה !! התחפשתי לג'ודי ..לשוקולד לנסיכה למכשפה .. לליצן ! הכי אוהבת במבה לולו יאמי יאמי =]

עמיתוש

New member
אני תמיד הייתי מקורי, ותמיד אהיה.

ומאז ומתמיד היו לי תחפושות מוזרות
כיתה ד' גברת זעפני, כיתה ה' משהו מחורבן כזה עם חבר שלי ועוד 3 בנות, נראה לי איזו להקת פופ מסריחה, כיתה ו' לפלאפון [יצא ממש טוב!], כיתה ז' לפיל [קצת פחות טוב], כיתה ח' לרבנית קוק [יצא מעולה ומצחיק
] ושנה שעברה לצביקה פיק. והשנה? לאהרוני! יעני, השף
. הרוב מוכן כבר, נקווה שיצא טוב כמו שנים קודמות
.

אופ! הייתי בטוחה שההודעה שכתבתי לפנ

לפני כמה ימים נשלחה אבל עכשיו אני רואה שלא אז אני אכתוב מחדש.. אצלנו יש מסורת כזו שכל שנה שכבת יב' מתחפשת לאותו הדבר ועושה שמח לכל הבית ספר אז אם זה יצא לפועל אז אני אתחפש למה שיקבע (למרות שזה נראה לי מאעפן להתחפש בשנה האחרונה למשהו שמישהו אחר אמר להתחפש אליו..) ואם לא, אז אני אתחפש למלכת האמבטיה אני חושבת.. אני בטח יאלתר משהו ברגע האחרון.. שנה שעברה התחפשתי לכיפה אדומה ועוד 3 ידידים שלי התחפשו לזאב, לצייד ולסבתא, והתחפושת הכי מקורית שלי הייתה בכיתה ו' כשהתחפשתי לצארלי צאפלין.. :)

אז ככה..

מכיתה ג' התחלנו,אני והמשפחה להכין לי תחפושות לבד. מלכת השחמט מלכת השלג טלפון ציבורי מכונת שתיה של קוקה קולה גבינה צהובה פיקניק דרדס (קונדסון) אני ושתי חברות התחפשנו לכבשים וידיד דאז (כיום השתנה סטטוסו לחבר) לרועה. עם אותן 2 חברות- לסמיילים מרושעים. והשנה יש לנו תחפושת משותפת מגניבה של 7 אנשים, היא ממש מגניבה..:) בתקווה שזה ייצא טוב, תראו תמונות.:) משלוח מנות? מה שבא ברוך הבא..:)

למעלה