חברי פורום יקרים

אתה צודק ../images/Emo70.gif

אתה צודק ב 100% !! שיהיו לך חיים נעימים ואימונים פוריים. הייה שלום סלבו

מתאמן

New member
חחח כול הכבוד ../images/Emo45.gif

סלבו שבמקום לקלל ולגדף על המילים שהוא אמר לך רק אחלת לו כול הכבוד אני היתי נוהג אחרת והיתי רוצה לחתוך אותו אם סכין מטבח מתאמן

תמירי

New member
דאן 3 בחינות וכ"ו

אנחנו נכבד את מה שאת מספרת. אבל מעבר לומר כמה שנים וכ"ו תספרי לנו בבקשה באיזו שיטה את מתאמנת מי הסנסאי היכן המועדון הזה וכ"ו נראה לי שהרבה מהפורום היו רוצים לבוא(מתוך כוונה טובה) ולראות אותך מתאמנת או לפחות תעבירי ללומדי הקראטה שביננו שעור הדגמה! מה דעתך? בכל מקרה הרבה בהצלחה הוס תמיר

mapopo

New member
לתופעת הטבע הנדירה שלום!!

כן אנא תתני לנו אנשי הפורום המכובד כתובת, כמו שאמרתי ואני מתכוון לכך אני מעוניין להגיע למכון ולראות אימון של השחורות, אפילו לכבד אותך ולבוא ולראות את הבחינה שלך ולעודד... לתופעות כמו שמתוארות כאן אני חושב שצריך לכבד ולכן אני מגיע לעודד!!!! שוב.. מתי הבחינה ואיפה היא מתקיימת..... מה את צריכה לעשות בבחינה????? מעניין אותי לדעת מה צריך לדעת לדאן 3 , אנא תשובתך... MAPOPO

הממ...

תאמין לי- אין לי מושג מתי יש לי מבחן- מבחן מקדים כמובן- וכמובן גם שאין לי מושג אם אעבור אותו בכל מקרה- לדאן 3 צריך לדעת 15 קאטות, קרב חופשי, ו- ki-hon אני חושבת שככה כותבים את זה...

../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

אם תשאל שאלות בצורה מסודרת אני גם אוכל לענות בצורה מסודרת! איך אתה מצפה שאעביר לך אימון....??

תמירי

New member
השאלות

א. מי המאמן? ב.מטעם איזה ארגון עולמי את מקבלת את ההסמכה? ג.אימון-חברי הפורום אני מאמין רוצים ללמוד מכישורייך ולא בציניות וטוב מראה עיניים .... נראה לי זהו בינתיים ושלא יהיה לך ספק אנחנו מפרגנים רק משתהים מההישג הוס תמיר

התשובות

א. איזידור פלד ב. jka ג. =) מראה עיניים.... המממ.... בקשר לזה אני לא יודעת.. אבל אשמח אם תהיה פגישה או משו של החברים תודה רבה

תמירי

New member
בהמשך

אני תומך בהודעתו ולמה אינך עונה בצורה מסודרת לשאלות? אנחנו נשמח אפילו אם תעבירי לנו אימון ונלמד על השיטה ! תודה מראש

mapopo

New member
למסניפה שלום!!!

רגע רגע רגע,,, אין לך מושג מתי הבחינה, אז מה הקטע של ההתרגשות אם אין לך בכלל תאריך למבחן??????? לפי עניות דעתי הבחינה לדאן 3 כבר לא אמורה להיות מרגשת עבורך... עוד פס בחגורה, אין הבדל גדול ומשמעותי.. מילא אם היית אומרת שהיית נבחנת לשחורה הייתי מבין את ההתרגשות... בד"כ בחינות כאלה לא נכשלים והם נעשות לאחר תקופה מסויימת כתהליך של התקדמות של דרגות גבוהות, אז מה הקטע?????? איך זה שאת לא יודעת איך אומרים מושגי יסוד אם את דאן 2????? בכל מקרה שיהיה לך תאריך אנא מסרי לנו אותו אשמח גם כתובת שכדי שנוכל לבוא ולחלוק לך כבודדד, אני מבטיח להביא עוגה!! MAPOPO

אוי... נו באמת!!!

אני יודעת טוב מאוד מושגי יסוד! התכוונתי להגיד שאני לא יודעת איך לכתוב אותם בלי טעויות!!!! תפסיקו למצוא בי רק דופי!!!!! ומה הקטע של ההתרגשות? אני מניחה שכנראה אתה לא עשית מבחן כבר הרבה זמן.... נכון??? כנראה שכחת מה ההרגשה.. המ.. מעניין מזה אומר!! (רואה איך ההרגשה כשיורדים עליך כל הזמן?) וזה לא עוד פס לחגורה, וזה כן מרגש בשבילי, וכמובן שאם לא אעבור זה רק יתן לי עוד ידע עד למבחן הבא שלי. כשאני אדע את התאריך אמסור לך אותו אני בינתיים לא יודעת את התאריך כי המאמן עוד לא יודע מתי המבחנים המקדימים! המבחן עם הסנסאיי היפני יהיה בחנוכה...

טוב, ההתעסקות הזו נמאסה עלי, אז ../images/Emo32.gif

דבר אחרון: אשמח אם תתני כתובת מדוייקת של הדוג´ו של (את יודעת רח´ ומספר, לא רק שזה בכרמיאל...), ימים ושעות שהדוג´ו פעיל, ומתי את מתאמנת. לא חלילה כדי לבקר אותך, אלא לחזות בדבר המדהים הזה שנערה בת 15.5 מועמדת לדאן 3. ולתת קידה מלאת כבוד למורה שלך, שיש לו תלמידים בגיל 5 ו-7 שהם בעלי דאן 2 (או "בערך", כפי שציין חברך לאימונים). זהו, אני סיימתי את הודעותי בנושא (אני מקווה). ממתין לתשובתך לגבי כתובת מדוייקת ושעות שאת מתאמנת (מקווה רק שלא תגידי שזה איזה דוג´ו סודי או משהו בסגנון...). שאי ברכה באימונים (עם או בלי חגורות). סלבו

אופ...

הדוג´ו פתוח כל יום משעה 17:00 עד 21:30 בערך, חוץ מיום שלישי. ביום שישי זה פתוח מ 16:00 עד 17:50. אני נמצאת שם כל יום בקשר לכתובת- אין לי מושג זה פשוט באיזור תעשיה אצלנו וזה באמצע שם אין לי מושג.. זה לא סודי אבל זה קצת לא נוח שאנשים שאני לא מכירה יבואו לבקר...

deep ocean

New member
למסניפת חמץ

קודם כל, קדה לך קידה שעמדת בנחישות מול כל ההתקפות שיהיה לך יום נהדר! מיכל

תודה רבה...

אני מרגישה שזה המקום להגיד שכל יום לומדים משו חדש... הא? שיהיה גם לך יום נהדר! -רייצ´ל קדה לך קידה חזרה-

Jerald_Admonds

New member
אני.. באופן אישי

מוכן לנסוע עד לכרמיאל רק כדי לראות אותך.. לא אני לא אומר את זה בציניות.. לא אני לא אחד מאלו שתקפו אותך.. ולא אני לא מבין שום דבר באומניות לחימה! אני עדיין רוצה להצתרף לאלו שבאים לבקר אותך:) סקרנות אני מניח.. חוצמזה שאת נשמעת ממש מיוחדת שי.

../images/Emo9.gif

אתה מאוד מחמיא לי אבל אני בטוחה שלא תבואו עד לכרמיאל כדי לראות אותי.. כרמיאל זה חור...

Jerald_Admonds

New member
דוד שלי גר שם..:)

אני כבר אבוא לבקר.. בשביל לראות אימון שלך אני אבוא אל תדאגי.. תסמכי עלי אפילו לא תרגישי שאני שם, ואז אני אלך לישון אצל דוד שלי ואחזור הביתה.. באהבה, שי.

למעלה