חברים

חברים

אתמול נכנסתי לכאן לראשונה, מאז למעלה משנה, ובשעתו כתבתי בכלל בשלושים פלוס...ובספידי וכעובר אורח, עובר ושב, ו... עובר על כמה וכמה לאוין, נחשפתי לאותו מתחזה, ש..כן.. מעט סיקרן. בעקבותיו הגעתי לפורום 20 פלוס... כבר שכחתי מתי זה היה.. הגיל.. ונדהמתי לראות את ההילולה דרשב"י.. ודרבי נתן... והבבא סאלי גם.. שפצח בה משו, כולו מטיף ריר. האמת... מודה באשמה... אחרי שהשתעשעתי כהוגן מעט ריחמתי עליו במקצת. מן אותן תמונות למדתי שלא מדובר בגופה(א) אחת, תרתי משמע. וכשירות לציבור.. איפה המדליות? איפה? הקדשתי שתי דקות לחישוף (איזו מילה יפה... כל הכבוד לצה"ל.. סוף סוף יוצא לי להשתמש בה) המתחזה... זה כל הסיפור. סליחה... כמעט כל הסיפור... בדרך חמדתי מעט לצון לעקצץ את משו, שנחנק מרירו... באמת עניין של הצלת נפשות... בחיי הבבא סאלי... מיד הקפה נגמר... ובעל הבית דחק... ונקראתי להמשיך בדרכי... אלא שמשו הפתאטי לא היה מוכן להניח לי לצעוד לדרכי לשלום והקניט אותי ו.. גם קצת הכעיס. לכן השבתי לו כגמולו, ובא לציון גואל ולשבי פשע ביעקב... ולמשו, למען הסר ספק וכדי שלא תלקה בגופך, בנוסף למוחך הקודח, אינני יודע למי נדמתי להיות בעיניך, אבל אני ממש לא ידוע ומוכר כאן. וקוקולה, היי שלום וברוכה מעם השם, ושתי שקל (או קילו שמן או מה שיבוא קודם) לקופת בית הכנסת, למחילה שלמה ומלאה...

אליזד1

New member
אף אחד לא יתייחס אליך

אתה לא מקובל בקליקה של החברה כאן ומי שיענה לך יחשב לאוויל ויוקא על ידי חבריו הממתינים.

למעלה