חברים, מחר זה קורה

משאז

New member
חברים, מחר זה קורה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

צה"ל קורא לי להצטרף לשורותיו.... מחר 10/10/04 בשעה 07:30 אני נקרא להתגייס, הכיוון הכללי שלי הוא שח"מ (פרופיל 64, אסטמה), אני מקווה שלאור ההמלצות מהמפקדים שלי במשא"ז והוותק שלי בהתנדבות (3 שנים זה לא בא ברגל) הצבא ילך לקראתי וישבץ אותי בשח"מ (שירות חובה במשטרה למי שלא יודע...) שלא תחשבו לרגע שזה אומר שאני מפסיק להתנדב פשוט אני יבוא פחות.... אני גם יהיה פחות פה בפורום.... אבל אני ימצא זמן לבקר..... הדר רז אק"מ רמת השרון

shaikn

New member
לא רק ברגילות אלא גם בחופשות

סופ"ש ואם לא תקבל שח"מ חס וחלילה אז תקבל תפקיד עם יציאות יומיות תתנדב בזמן הפנוי.

שלום30

New member
גיוס נעים ומוצלח ../images/Emo160.gif

ואל תשכח את המשא"ז, הפורום והחברים.

מתנדב

New member
בהצלחה בגיוס....

ואל תשכח לבקר אותנו מדי פעם, וצא בשלום וחזור בשלום...

actress

New member
טוב הדרוש חצי שעה אחרי אתה בטח כבר

לא תראה או שכן מי יודע אז גיוס קל ושיהיה לך המון המון בהצלחה.!!!!!!

משאז

New member
אחרי הגיוס....

אהלן חבר'ה, ביום ראשון לאחר שרשרת החיול (מדים חיסונים טביעות אצבע וכו...) הופננו לתורנות מטבח (6 שעות של שטיפת כלים - איזה כיף....) לאחר מכן הגיע סמל למטבח וקרא בשמות מספר אנשים, בינהם אני. האנשים ששמותיהם נקראו, נתבקשו להגיע למדור תנועה. במדור תנועה הצטברו 15 איש, הודיעו לנו שאנו מסופחים עד יום חמישי למדור סדיר - משרד תנועה לצורך תיוק מסמכים, נקבע ש 10 יעבדו ביום ו 5 יעבדו בלילה, שלושה התנדבו לעבוד בלילה ואז המפקד הצביע על חבר טוב שלי ואמר שהוא הרביעי, לחשתי משהו באוזנו ואז המפקד החליט שאני החמישי! בקיצור ולעניין אנו באים למחנה ב18:00 עובדים עד הלילה ( בין 23:00/-01 משתחררים עד שעה 03/04:30) בתיוק. ישנים כשעתיים שלוש בלילה ולךאחר מכן בסביבות 3-4 מתעוררים וחוזרים לתייק מסמכים נוספים. בסביבות 8-9 משתחררים הבייתה עד 18:00 שוב..... כנראה שבסוף השבוע תתחיל הטירונות שלי..... עד אז אני "מסופח" הדר

actress

New member
החייל הבונבון של צה"ל

איזה ממוש אתה, אתה נראה מדהים על מדים

למעלה