חברים יקרים

kby

New member
לא ניהלנו כבר את השיחה הזאת?

(וזה מכוון רק לחלק של ה"סקס טוב"...)

הילהל

New member
לגבי המרק

ממליצה לך על מרק אפונה, עם חלב קוקוס. ושלים קוביות של גבנית בשן מעושנת בקערית המרק החם - מממממ. ולגבי כל השאר - פרט לעניין השרץ, יפה אמרת.

טלאפ

New member
מסכימה איתך ../images/Emo45.gif

ולגבי ההערה על הסקס: זה בדיוק מה שהאורטופד אמר לי השבוע לגבי הסחוס בברך שפתאום גיליתי שהלך פרח לו. (האנלוגיה שלו אמרה למעשה כל הכדורים יעזרו אבל זה לא יחזור להיות מה שהיה - אוף)

רותי יקרה, גם אני מצטרפת לחיזוק

ידיך בהחלטתך. אני מבינה את השיקולים הן כגולשת והן כמנהלת פורום, וגם עלינו, כמנהלים, חלים חובות שעלינו למלא. לא תמיד, מי שלא עומד במקומנו, יוכל להבין. שולחת
, יקירה.

רותי יקרה, גם אני מצטרפת לחיזוק

ידיך בהחלטתך. אני מבינה את השיקולים הן כגולשת והן כמנהלת פורום, וגם עלינו, כמנהלים, חלים חובות שעלינו למלא. לא תמיד, מי שלא עומד במקומנו, יוכל להבין. שולחת
, יקירה.

הילהל

New member
רותי ואורית יקרות ../images/Emo24.gif

הנה וידוי חולני: הבלגן עם הפורום הזה מטריד אותי אפילו בחלומות! כמה שאני מכורה, מזעזע. זה אכן מצב מגעיל, המגעיל ביותר שזכור לי בשנה ומשהו שאני כאן (וכבר נתקלתי כאן בגלים עכורים לא פעם). אבל - כל האיכס הזה לא גורם לי לשכוח חיזוקים שקיבלתי כאן (ע"ע אזכור שרשורי הקיטורים בהודעה של "אבא אחד"). כל האיכס הזה לא גורם לי לשכוח שכאן מקבלים את העצות הכי טובות. כל האיכס הזה לא גורם לי לשכוח שכאן הכרתי חברות. כל האיכס הזה לא גורם לי לשכוח כמה הפורום הזה ב 95% מהזמן עושה לי רק טוב. לא נראה לי שבפורום ענק שכזה, מגוון כ"כ בחברים, בדעות, ניתן לשמור על 100% של שקט ושלווה. הסערות האלו הן כורח המציאות, והן יהיו בכל ניהול שהוא. אני חושבת שהעובדה שזה קורה לעתים רחוקות ולתקופות קצרות מצביעה על ניהול מוצלח. אז קחו לכן כמה
וגם קצת
ואולי אפילו
ולסיום
. זה יעבור תוך כמה ימים. אני בטוחה.

../images/Emo24.gifהילה, מתחברת לכל מילה ../images/Emo45.gif

לרותי ואורית היקרות כל כך : תודה מכל ה-
על ה-כ-ל, לא סתם זה הפורום המצליח ביותר ושאני אוהבת ומתחברת אליו במיוחד. אוהבת אתכן מאוד מאוד, ומעריכה אתכן על כל דקה של השקעה (יו, יוצא המון המון דקות) ובכלל : על האווירה ועל הכיף, על העזרה והיעוץ, על השיתוף, התמיכה והעידוד. ולסיום, טריליון חיבוקים ענקיים, חזקים וחמים

ענבל30

New member
רותי ואורית... ../images/Emo39.gif

אני דווקא טובה בלקבל סמכות
אתן מנהלות את הפורום הזה - ויש לציין שבצורה מעוררת התפעלות, ואני לא חושבת שהיו חילוקי דעות על כך עד למקרה האחרון. אז החלטתן החלטה שנויה במחלוקת. החלטתן לחסום חבר פוורם. מה זה אומר בעצם? זה אומר: החלטתן להוציא מקרבנו מישהו שהיה חלק מהקהילה הוירטואלית שלנו, לטוב ולרע. מחשבות אמנם עצבן ופגע בבוטות בלא מעט אנשים, ועשה זאת בכוונה לקבל תשומת לב ולעורר מהומות - אבל הוא גם נתן לא מעט עצות, דרך חשיבתו השונה ודעותיו הביאו לא מעט אנשים פה להתעמק ולחשוב ולראות דברים מנקודת מבט שונה. המהומות ה"קטנות" יותר שלו - היו פלפל לפורום, בדיחות התחכמויות והווי מיוחד שנוצר. (מי יתקן לנו עכשיו שגיאות כתיב? ומי יתרעם כשנאיית ה-א-ג-י-ס?
) מאחורי ההחלטה שלכן עמדו גם גורמים שנעלמו מעינינו: מסרים אישיים ושיקולים שלא הובאו לפורום מראש. כשמצרפים את הכל - אפשר להבין למה אנשים לוקחים קשה את עניין חסימתו של מחשבות. האמת - חבל גם לי שאי אפשר היה להרגיע את הרוחות בלי צעד משמעותי זה. אני מכבדת את החלטתכן ומסכימה שאולי לא היתה ברירה. חבל, אבל כנראה שזה היה מתבקש, ומחשבות הביא זאת על עצמו. אני מקווה שהרוחות ישככו, אנשים ירגעו ויעברו הלאה. חסימת משתמש בפורום היא אמנם צעד קיצוני, שלא נעשה כאן למי מחברי הפורום הקבועים מאז שאני התחלתי להשתתף - אם איני טועה. אז יש סערת רגשות ואנשים לוקחים אישית ורגשית... אבל זה בהחלט לא מצדיק השתלחות, פגיעות אישיות ודברי גנאי למנהלות הפורום - שעמדו בפני החלטה לא קלה. יש גם דרך להביע ביקורת. רותי ואורית - אתן יותר מאשר סתם חברות פורום, ואולי משום כך מצפים מכן ליותר. אני חושבת שמעבר להיותכן נשים אינטיליגנטיות ונחמדות, שכייף לי לכלול ברשימת חבריי הוירטואליים, אתן גם מנהלות את הפורום בצורה מוצלחת. בעיני אתן עומדות בכבוד במשימה הלא קלה בכלל. חבל שיש מי שלא יודע להעביר את הביקורת שלו על ההחלטה לחסום את מחשבות בצורה תרבותית וראויה (כפי שמס' חברי פורום אכן עשו). נורא קל לבטל כלאחר יד החלטה שנעשתה לאחר מחשבה ושיקול דעת, בלי נימוקים ובלי הסברים, ועוד לפגוע בצורה אישית. חבל שיש בינינו שבוחרים בדרך הקלה והמתלהמת. איך הם חושבים שהתבטאות כמו "החלטה דבילית" תשפיע על המנהלות, מעבר לפגיעה אישית? אם יצעקו חזק: "דבילי!" אז ההחלטה תשונה? נו, באמת...

Kalla

New member
רותי ואורית.

בפורום כה גדול ופתוח תמיד יהיו כמה שלא ישחקו לפי הכללים. צריך לקחת את זה כנתון. אני בטוחה שלא כך פועלים מרבית הכותבים כאן, בין אם הם מסכימים עם ההחלטה ובין אם לאו. וזה רק מראה עד כמה זה מסוכן לעבור את גבול הטעם הטוב. כשאחד עושה זאת - אז יש האומרים: הוא יחיד ומיוחד, אנחנו רגילים אליו, זה הסגנון הייחודי שלו, אנחנו מוכנים לסבול את זה כי הוא תורם רבות לפורום. אך ברגע שיותר ויותר אנשים מתחילים לנהוג כך, כבר לא ניתן לקיים תקשורת, כולם נפגעים מכולם והבלאגן חוגג. זו בדיוק הסיבה שצריך לעצור את התופעה כל עוד היא קטנה - אחרת אין לזה סוף.

Kalla

New member
ורק דבר אחד.

למרות תמיכתי בתרבות הדיבור והדיון בכל מדיה ובכל תנאי, זה קצת מגוחך להתייחס לפורום באינטרנט שפתוח לכל העולם כמו לבית או למסגרת אינטימית. זה לא פוסל להכיר דרך המדיום הזה חברים ולעבור איתם להכרות על בסיס אישי יותר ואף לחברות, אך המדיום כשלעצמו, במסגרתו הרחבה, הוא אמצעי תקשורת נחמד ותו לא. אז באמת קצת תמוה שאנשים כל כך לוקחים ללב ומתלוננים על כך שהם חולקים פה סודות או עניינים אישיים ואחר כך באים משתתפים זרים או אנונימיים ועושים מהם מטעמים. לבירור עניינים אישייים יש טלפון, מסרים, צ'אטים. מי שמפרסם דברים בעלי אופי פרטי ואינטימי בפורום אינטרנטי שיהיה מודע לתוצאות. הפורום הוא לא בית ולא משפחה ומי שחושב שכן - משלה את עצמו. אין כאן שליטה על מי שקורא (אפילו ללא ידיעת הכותבים) ועל מי שמגיב.

Imashel3

New member
מחזקת את ידייך

לפעמים עם התפקיד צריך לעשות החלטות קשות ולעמוד לצידן. הכי חשוב שתתחברי לעצמך ותהיי שלמה עם ההחלטות שעשית כל השאר הבל הבלים.... החזיקי מעמד

אבנר34

New member
סוף סוף אכל אותה ובגדול../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

הגיע הזמן שיחרמו אותו לא רק מכאן אלא מכל הפורומים האחרים. ולכן, מגיע
על ההחלטה הנבונה.

טלאפ

New member
לא מביעה כרגע עמדה בעד או נגד

חסימת מחשבות או חסימת כל אדם אחר. אבל לדעתי בשום אופן, אין צורך לרדת לרמת של ירידות אישיות לא על דפי הפורום ובוודאי שלא במסרים. צר לי שהדברים הגיעו למצב כזה, זה לא מגיע לכן שעושות עבודה מאוד קשה, ולא לאף אחד אחר

dafdaf

New member
רותי ואורית ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מחזקת את ידיכן
ותומכת בהחלטה ב-1000%, כל מה שנותר עכשיו זה להתעלם מכל הגועל ולחכות עד יעבור זעם....

ode

New member
ללא קשר לדעתי בנוגע לחסימה,

יש צורה להביע חוסר הסכמה וקצת דרך ארץ עוד לא הרגה אף אחד. צר לי, רותי ואורית, שיש אנשים שאינם מסוגלים להביע דעתם בכבוד ובצורה עניינית. אולי אם הדברים לא היו מתדרדרים עד כדי כך, יכולתן לשקול שנית את החלטתכן. בכל אופן, כל מה שקרה כאן עדיין לא מוריד כהוא זה מהערכתי לעבודה הקשה שללא ספק אתן עושות פה. החזיקו מעמד עד יעבור זעם.

רותי ואורית, צאו מהבאסה

אוהבים אתכן פה ומחזקים את ידיכן. הסיפור יצא מכל פרופורציה. נמאס לקרוא שרשורים בלי סוף, או יותר נכון, קבר יש לי נקע באצבע מלגלגל למטה ולדלג!

../images/Emo124.gif רותי ואורית

גם אני, כמו רבים פה, לא מצאתי לנכון להגיב עד עכשיו. גם אני, כמו רבים פה, הפסקתי לכתוב בפורום, כי מזמן אני לא מרגישה שהוא
. וכמו שכבר אמרנו - זה רק אינטרנט וכל אחד עושה את הבחירות שלו. יש לכך סיבות רבות, אבל אחת מהן היא בהחלט העובדה, שמחשבות בהחלט הוציא את הרע מכמה אנשים פה (גם כאלה שיכולים היו להחשב חביבים וסימפטיים במצבים אחרים), מה שהפך את הפורום - בעיני - למקום הרבה פחות נעים להיות בו. גם לחופש הביטוי יש גבולות. אני חושבת ששמתן את הגבול במקום הנכון ובזמן הנכון, אחרי שנתתן לאיש מספיק הזדמנויות לשנות את דרכיו. ובתור מי שהייתה חברה בפורום כמעט מיום הווסדו (ועוד זוכרת את השרשורים ב-YNET סביבו) אני יכולה להגיד לכן, ובעיקר לך רותי, שהפורום הזה הוא כמות שהוא, קודם כל בזכותך. אני לא חושבת שהפורום היה שורד שנתיים בתור בית חמים ונעים להרבה אנשים (גם אם לא לי עצמי) ללא הניהול הנפלא והרגיש שלך. מפחיד לחשוב איך הוא היה נראה לו כל אותם אלה שמצדדים במחשבות ובהתנהגות שלו היו מנהלים את הפורום ומקבלים את ההחלטות. ואני שולחת לך את ההודעה הזו על גבי הפורום ולא במסר אישי, כי אני חושבת שהתמיכה שאת צריכה לקבל היא פומבית ולא נסתרת.

למעלה