חברים יקרים

חברים יקרים

החלטתי לפרוש מניהול הפורום מסיבות השמורות עימי. נהניתי מאוד לנהל את הפורום הזה ואני רוצה להודות לכל מי שהשתתף בו על תרומתו. אני מקווה שימצא אדם אחר שירצה לנהל אותו כדי שהפורום לא יעלם. אני אמשיך להיכנס לכאן בתור גולש רגיל מדי פעם. אז להתראות בליגה!

ash 1

New member
לאאאאא!!!!!!!!!!!!../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אל תעשה את זה!

../images/Emo7.gif לאאאא

אל תלך מה זה סיבות השמורות עימך? ילא ילא תגיד שזה בזכות הויזל עכשיו יהיה לך יותר זמן אלי
אתה לא כחוללללללללללללל
(((((((((((((( עצוף, רגע עצוף לכולנו כן, כמו שאמר איש חכם, להתראות בליגה...

ash 1

New member
...

2- אתה חייב ליהיות מעל גיל מסויים (שאני לא זוכר) 3- אתה גם צריך לנסוע למשרדים של תפוז לראיון... 4- לא ליהיות אתה...

Digi Lista

New member
מה קורה למנהלים כאן?

אור,מה פתאום החלטת לעזוב?כול פורום שאני נכנסת אליו ביומיים האחרונים המנהל/ת/ים מודיעים על התפטרות,אולי מישהו יעדכן אותי מה הולך כאן???אני מקווה שהכול בסדר איתך והסיבות לעזוב לא קשורות לסיבות אחרות ששמעתי על הבוקר(והזדעזעתי). למדתי ממך המון בנושא ניהול פורום וכתבתי את זה המון פעמים בפורום מנהלים(כשהייתי נכנסת לשם ולאחרונה כבר ממש לא),אז למה אתה עוזב?
אני מקווה לפחות שזה בגלל סיבות טובות ולא בלאגנים עם תפוז כמו שקורה הרבה לאחרונה. אני עדיין בשוק,גם אתה עוזב מה קורה כאן בתפוז???

../images/Emo13.gif

הסיבות שלי הן אישיות וקשורות אליי ולא אל תפוז. תודה רבה על המחמאות, זה באמת מחמם את הלב

URNFS

New member
אם אני אשנה את השם שלי ל"זמני"...

אני אהפוך לכחול אוטומטית? מעניין... ¬.¬

moon flower

New member
לאאאאאא!../images/Emo7.gif

אור טתעשת אתה לא יכול לעזוב כי (והנה הרשימה שאורכה כקילומטר): 1)אתה מנהל טוב, אחד מהטובים שהכרתי 2)אין כמוך נו, יש לך עצבי פלדה! (תכונה חשובה מאד למנהל) 3)תמיד השתתפת בפורום בקביעות ולא ערבבת מצבי רוח עם עבודה 4)אנשים אהבו אותך בנאדם! אל תלך! 5)היית מאד יצירתי (מאד!) ונתת לחברי הפורום השראה (או לפחות לחלק) 6)אור אתה בנאדם חכם ונדיר אתה זן בהכחדה, העולם האכזר שמעבר יטרוף אותך! 7)השגחת על המשמעת בפורום ונתת תשומת לב לכל אחד הייתי ממשיכה, אבל אני צריכה ללכת לאורחים אז ביי. אחרי חמש דקות... אור אל תעזוב!!! פ ל י ז ! ! !

Masteron

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

לאאא!!! לא!!!!!

למעלה