חברים יקרים!!

אבי בן 1231

Well-known member
מה נשמע בארץ? פרט לזה שכל המטרות של החיזבאללה בגליל נגמרו וחוסלו בעזרת השם יתברך.
וברוך אותו ה' שהעביר היום את המטרות לחיפה!
מתי נתבשר בעזרת השם י _ _ _ל שהחיזבאללה מגיע לחדרה??? למה לקפח את מרכז הארץ??
|תוהה|
_

שמלת תחרה1

Well-known member
מה נשמע בארץ? פרט לזה שכל המטרות של החיזבאללה בגליל נגמרו וחוסלו בעזרת השם יתברך.
|תוהה|
_
הלעג שלך כלפי חיילנו מאכזב.
קל להטיל אשמה על בורא עולם.

Harrington

Well-known member
מנהל
סוף, גילית את מטרותיך הנלוזים!|פטיש|
הממ... לא בטוח שהבנתי (לא התכוונת שיהיה פעמיים סוף בהתחלה, או שנדמה לי?), אבל בכל מקרה, אשריך שמצאת קשר כלשהו בין דברי עליהם התיימרת להגיב אלי או אל מטרותי :). סתם להשכלה כללית, אין קשר כזה באמת ;-).

אבל כאמור, העיקר הכוונה.

אבי בן 1231

Well-known member
הממ... לא בטוח שהבנתי (לא התכוונת שיהיה פעמיים סוף בהתחלה, או שנדמה לי?), אבל בכל מקרה, אשריך שמצאת קשר כלשהו בין דברי עליהם התיימרת להגיב אלי או אל מטרותי :). סתם להשכלה כללית, אין קשר כזה באמת ;-).

אבל כאמור, העיקר הכוונה

.למען האמת הייתי ממשמתפלא אם לשם שינוי ההיית מבין!!!!
קבל את הסוף השני!!!!
מיצי, אנא ממך, בואי נברך ביחד, "ברוך שפתרנו, מעונשו של זה"
ונאמר "אמן"!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
קבל את הסוף השני!!!!
מיצי, אנא ממך, בואי נברך ביחד, "ברוך שפתרנו, מעונשו של זה"
ונאמר "אמן"!!!
רק נציין שמה שמובא בתגובתך כ"ציטוט של Harrington" לא נכתב על-ידי מעולם ומדובר בדברים שלך שמשום מה שבחרת (אולי טעות אנוש?) להציג כציטוט שלי.

לגופו, כבודו לחלוטין מוזמן להתעלם ממני ומכתיבתי בפורום. שיקולך הבלעדי. אני שוקל את שיקולי ומגיב למה שאני מוצא לנכון. תכל'ס אתה דמות חשובה מכדי שארצה בכלל "להיפתר" ממך, אבל זה כבר דיון עמוק יותר :cool:.

אבי בן 1231

Well-known member
רק נציין שמה שמובא בתגובתך כ"ציטוט של Harrington" לא נכתב על-ידי מעולם ומדובר בדברים שלך שמשום מה שבחרת (אולי טעות אנוש?) להציג כציטוט שלי.

לגופו, כבודו לחלוטין מוזמן להתעלם ממני ומכתיבתי בפורום. שיקולך הבלעדי. אני שוקל את שיקולי ומגיב למה שאני מוצא לנכון. תכל'ס אתה דמות חשובה מכדי שארצה בכלל "להיפתר" ממך, אבל זה כבר דיון עמוק יותר :cool:.
רק לידיעתך, גם מה כל שנכתב בשמך כציטוט של "אבי כן1231" לא נכתב על ידי מעולם|פטיש|
לגופו של עניין, בכדי שלא אגיב לדבריך, כתוב את דבקיך בפרטי לכל אחד בנפרד מחברי הפורום.
כאשר דברי ההבל שלך נכתבים במרחב הציבורי, לפי חוקי אמנת ג'נבה, הם מותרים לתגובה|פטיש| כפיש!!!

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
רק לידיעתך, גם מה כל שנכתב בשמך כציטוט של "אבי כן1231" לא נכתב על ידי מעולם|פטיש|
המצאה חביבה. אבל סתם להשכלה כללית, לפעמים מותר לקבל הערה כלשהי בלי מיד לרוץ ולהשיב אותה בדיוק באותה צורה ומידה לצד השני. כך למשל, היה מן הראוי לעשות כאן, כאשר בניגוד לדבריך כמובן שלא הצגתי שום ציטוט שלא באמת נכתב על-ידך בעוד שאצלך בתגובה #13 מה לעשות, נפלה ככל הנראה טעות טכנית.
לגופו של עניין, בכדי שלא אגיב לדבריך, כתוב את דבקיך בפרטי לכל אחד בנפרד מחברי הפורום.
מצטער, אך דיונים אני מנהל כאן בפורום, לא בשיחות פרטיות בדרך כלל :). שיטת 'מאחורי הקלעים' אמנם מוכרת לי, אך פחות בשבילי. עמך הסליחה. כאמור, תחשוק נפשך להתייחס לדברי תתייחס. תחשוק נפשך להתעלם מדברי תתעלם. הכל גלוי והרשות נתונה. נטו לשיקולך ולא משהו שאני מתכוון לעסוק בו או להתעסק איתו. גם לא אם תתעקש להמשיך את תת-השרשור החביב הזה עוד כמה סבבים :cool:.
כאשר דברי ההבל שלך נכתבים במרחב הציבורי, לפי חוקי אמנת ג'נבה, הם מותרים לתגובה|פטיש| כפיש!!!
כן יקירי, זה בדיוק מה שכתבתי ואמרתי מהרגע הראשון :).

עושה רושם שאתה מנהל דיון שלם איתי אבל בראשך בלבד היום. מצטט מפי דברים שהמצאת בעצמך, מגיב לטיעונים שמעולם לא טענתי בשום מקום, מעלה סוגיה שאין עליה כל מחלוקת בכלל אבל מציג את זה כאילו דעותנו סותרות, ועוד. אולי החום הספרדי משפיע? למרות שבימים אלה חם מאוד גם בישראל. נו שוין. לא עקרוני יותר מדי :).

שיהיה לך המשך יום טוב ושקט, תהנו בחופשתכם, והמשך תגובות (רצוי באמת כתגובות לדברים שנכתבו ופחות כהמצאות, אבל גם זה לשיקולך) מהנה.

שמלת תחרה1

Well-known member
סליחה היכן ראית, שמעת שלעגתי לחיילי צה"ל
או אולי שתית יותר מידי והצטרפת למינהל ששונא אותי!!
בכל מקרה תודה רבה לך!!!
בבקשה.
אינך סומך על חיילי צה"ל?!
"מתי נתבשר בעזרת השם י _ _ _ל שהחיזבאללה מגיע לחדרה??? למה לקפח את מרכז הארץ"??

מי עכשיו שתה?

|תוהה|
_
היישר ממקום מגוריך:

מקסים 45

Well-known member
|תוהה|
_
מה קרה בחיפה?!

למעלה