חברים, חזרתי!!!

tamim

New member
חברים, חזרתי!!!../images/Emo42.gif

היי שוב.... עכשיו אני רשמית מקוצרת.... הניתוח עבר נפלא. נותחתי ב 4 אחה"צ, ב 6 הייתי במחלקה וב 8 כבר הייתי על הרגליים, מסתובבת במחלקה ושותה מים. אני כבר בבית, במצפה רמון. נסעתי מת"א ברכבת ובאוטובוס, מלווה בביתי הגדולה. הרגשתי מספיק טוב לא להטריח את בעלי שוב לת"א. הצוות באסותא היה נפלא ותומך. איתי עברו את הניתוח עוד 9 מנותחים/ות וכולם חשו בטוב. כאבים? לא ממש. הבטן מלאה בסיכות וצבועה בצבעי הקשת (שטפי דם תת עוריים), אבל זה יעלם בימים הקרובים. החתכים לא כואבים כמעט בכלל. הדבר היחיד שמעט כואב (אפילו אין צורך במשכחי כאבים), זה הגז שעוד מצוי בבטן ועולה כלפי מעלה. זה נותן הרגשה של גרעפס שלא יוצא. אני לא רעבה בכלל. שותה די בנחת ולא מרגישה הבדל של ממש. הרופא היה אצלי כבר ב 4:30 לפנות בוקר, ישב בסבלנות אין קץ לענות לשאלות ולתת הוראות. דרך אגב, הוא נגד טחינה של האוכל. הוא הנחה לשתות שבוע ואח"כ להתחיל להוסיף מזונות רכים ובהדרגה יותר קשים, כל יום משהו אחד. הוא ביקש שמזונות קשים יותר אדאג ללעוס אבל אמר שאין צורך לטחון כלום. תודה לכולכם על העידוד לפני. בטוחה שתהיו פה גם לעודד אחרי.... תמי

galiac

New member
היי תמי../images/Emo13.gif

היי תמי עברתי יחד איתך את הניתוח אתמול המון תודה על הטיפ הזה של הפורום שיהיה לך המון הצלחה ותרגישי טוב.

nirka10

New member
../images/Emo140.gif ../images/Emo50.gifרק התחלת משהו חדש

רצון כביר ואורך רוח, הרבה תמיכה מסביבה קרובה ובטוח תצליחי

לוסיג

New member
היי תמי.../images/Emo45.gif

אני מצטרפת לכל האיחולים והלוואי שתצליחי!

Itai G

New member
שלום למקוצרת החדשה ../images/Emo24.gif

היי תמי, אז אני שמח שהכל עבר בשלום ואת כבר בבית. גם אני עברתי את הניתוח באסותא ומכיר את הפרוצדורה של אבינוח לפנות בוקר
, רק שאני הייתי כמעט אחרון בתור לניתוח ונותחתי ב23:00... מאחל גם לך בהצלחה מכל ה
ואשמח לעזור במה שניתן.

ינשופית

New member
ברוך שובך תמי

שמחה לשמוע שאת אחרי, ועכשיו לעבודה, לא קלה אבל שווה, המון בריאות והצלחה

חביתקה

New member
../images/Emo140.gifתמי

שמחה לקרוא שאת אחרי הניתוח ומרגישה יחסית טוב, המון
בהמשך דרכך,

אני ענת

New member