חברים, בקשת עזרה די דחופה

חברים, בקשת עזרה די דחופה

ראשית כל, הרשו לי להתנצל אם הודעתי עוברת על אחד מחוקי הפורום. מנהלי הפורום רשאים לעשות ככל הנראה להם עם ההודעה שלי. אני אשמח, אם מנהלי הפורום מחליטים למחוק את ההודעה, שיכתבו לי במסר. דבר שני, כדי שתראו שאני אדם אמיתי ולא איזה טרול או ספאמר, אתם מוזמנים להסתכל בכרטיסי האישי ולראות שאני חבר בתפוז משנת 2004, יש לי שם והוא רוני גורן, כתובת אימייל וכולי, ואני גם מנהל של שני פורומים בתפוז - פורום טרי פראצ'ט (מספר 509) ופורום כותבי מד"ב ופנטזיה (מספר 438). עכשיו בנוגע לבקשת העזרה שלי: לפני שבע שנים אמי שמעה על סיפור של בחור ערבי עזתי בשם ראמז ראמאדאן. הבחור נפגע מטיל ישראלי שנפל ככל הנראה בשגגה באזור מגוריו. הפגיעה ריסקה לו לחלוטין את הלסת. מדינת ישראל הרשתה לו לעבור את הגבול ולהיכנס לטיפול בבית חולים תל השומר, שם הרופאים עמלו על לייצב את מצבו, ולבנות לו ממש מאפס לסת חדשה. אמא שלי החליטה לעזור לו כמה שהיא יכולה. הגענו לבית החולים, עודדנו אותו, דיברנו בשבילו עם כל מיני גורמים וניסינו להקל על כאבו באופן כללי. במשך שבע השנים שעברו מאז, ראמז עבר כל כמה חדשים את המחסומים כדי להגיע לתל השומר ולהמשיך בניתוחים והטיפולים. שבע שנים, והתהליך עדיין לא הסתיים. משך כל הזמן הזה היינו בקשר יחסית רופף איתו, אבל מדי פעם הגענו לעזור לו. בזמן עופרת יצוקה ניסינו ליצור איתו קשר אך לא הצלחנו. היום הוא יצר קשר איתנו בבקשת עזרה. הוא צריך להמשיך את הטיפולים, אך מאז עופרת יצוקה החמאס אינו מתיר לראמז להגיע לטיפול בבית חולים ישראלי, או לצוות טיפול להגיע אליו בעזה. הברירה היחידה שלו היא להגיע להמשך טיפול בבית חולים בירדן. הטיפולים ככל הנראה בירדן ינתנו לו בחינם, אך את כרטיס הטיסה אף אחד לא מוכן לממן לו. לכן הבקשה שלי היא פשוטה - לתרום כסף. יש פה עניין די דחוף, שכן הוא צריך תוך פחות משבועיים כבר להיות בירדן בטיפול. זה אומר שהכסף צריך להגיע אליו בארבעה חמישה ימים הקרובים. אני יודע שקשה לתת אמון באנשים באינטרנט, אבל אם תפנו אליי במסרים אני אתן לכם גם מספר טלפון, ואני מוכן להגיע לכל קצוות הארץ כדי לאסוף תרומות עבורו. את כל הכסף המזומן שאני אצליח לאסוף בימים הקרובים אני אפקיד בחשבון בנק של ראמז ברמאללה, ואקווה שזה יעזור לאדם שסבל וסובל לא מעט. ההחלטה כמה לתרום היא שלכם, אין מעט מדי ואין הרבה מדי וכל תרומה תתקבל בברכה. אני אדגיש שלא מדובר בסתם אדם זר לחלוטין, אני באופן אישי ראיתי אותו שוכב בבית חולים עם חור במקום לסת וצינור מחובר לצוואר על מנת שיוכל לאכול, לפני שבע שנים. כמו כן, אדגיש שהיוזמה הזאת פרטית לחלוטין, אינני עובד עבור אף אירגון, וכל כסף שיאסף יעבור ישירות לראמז עצמו ולא לאף אירגון, מוסד או אגודה. זהו, אם אתם מעוניינים, שלחו לי מסר, וכפי שאמרתי, עדיף בימים הקרובים. אם מנהלי הפורום מחליטים למחוק את ההודעה, אני אודה לכם אם אוכל לקבל מסר שמודיע לי על כך שנמחקה הודעתי. תודה רבה ומעסלאמה.

למעלה