חברות שמירה

מצב
הנושא נעול.
חברות שמירה

חברות שמירה
שאלה ששאלו אותי הרבה - שומר/מאבטח שמקום העבודה שבו הוא עובד, מחליף את חברת השמירה שהם מקבלים מהם שירותי שמירה. האם העובד יכול לבחור להמשיך לעבוד במקום עבודתו דרך חברת השמירה החדשה,ולהמשיך לשמור על הוותק והתנאים שלו ? אני זוכר פסק דין שניתן בנושא הזה,וקבע שעובד בענף השמירה רשאי לעשות כן,אני צודק?

אני לא מכירה את פסק הדין הזה

חברות שמירה
שאלה ששאלו אותי הרבה - שומר/מאבטח שמקום העבודה שבו הוא עובד, מחליף את חברת השמירה שהם מקבלים מהם שירותי שמירה. האם העובד יכול לבחור להמשיך לעבוד במקום עבודתו דרך חברת השמירה החדשה,ולהמשיך לשמור על הוותק והתנאים שלו ? אני זוכר פסק דין שניתן בנושא הזה,וקבע שעובד בענף השמירה רשאי לעשות כן,אני צודק?
אני לא מכירה את פסק הדין הזה
אבל אולי יש מישהו אחר שמכיר. ככלל, כאשר מעסיקים מתחלפים, המעסיק החדש לא חייב לקבל עליו את הותק שנצבר לך עם המעסיק הקודם. זה תלוי בהסכם שתגיעו אליו. אם תגיעו להסכם לגבי זכויות הותק שלך, דאג להעלות זאת על הכתב.

שיר ורד

New member
אני לא מכיר פסק דין כזה

חברות שמירה
אני לא מכיר פסק דין כזה
אבל ,אני מכיר פסק דין אחר של קלדניות בתי המשפט, שהועברו בין זכיינים שונים, אך נדרש מהזכיינים החדשים להעסיק את הקלדניות הותיקות. במקרה זה, הן הוכרו כעובדות של בתי המשפט לעניין זכויות מסוימות. יש לשים לב, ששם הן קבלו פצויי פיטורים מכל אחד מהמעסיקם ולא הוגדרה כל רציפות בין הקבלנים השונים.

Che guevera

New member
שיר צודק

אני לא מכיר פסק דין כזה
אבל ,אני מכיר פסק דין אחר של קלדניות בתי המשפט, שהועברו בין זכיינים שונים, אך נדרש מהזכיינים החדשים להעסיק את הקלדניות הותיקות. במקרה זה, הן הוכרו כעובדות של בתי המשפט לעניין זכויות מסוימות. יש לשים לב, ששם הן קבלו פצויי פיטורים מכל אחד מהמעסיקם ולא הוגדרה כל רציפות בין הקבלנים השונים.
שיר צודק
וניתן לקחת את הפסק הזה כתקדים-אבל לא לשכוח הקלדניות היו קבוצה מאורגנת ועשו הכל יחד,אני רוצה לציין את אומץ ליבן,ואכן הפסק ניתן לטובתן,ולא רק זה הן התקבלו לעבוד במערכת בית המשפט כעובדות עם תקן,שלא ניתן לנפנף אותן בהינף יד כפי שהייה קודם לכן,כוחן הייה בכך שהן התארגנו כקבוצה וקיבלו תמיכה ממקורות רבים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה