חברות בקלוב

blaumark

New member
תגובה לאלי כץ

שלום ידידי ברשותך אגיב את דעתי בנושא קודם כל אתה מודע לנושא שאני מעריך אותך כבנאדם הרבה לפני היותך אלוף אני מדבר בשמי ובשם חלק מחברי נושא ה F3A לא ממש מדבר אלינו לא בגלל שהוא קשה או יקר אלה בגלל שהוא די משמם אותנו (ולא מתוך כוונה להשמיץ) אני מעריך אותכם ונהנה לראותכם מספר דקות אבל אני צריך את האדרנאלין תגיד לי שעושים תחרויות היטוליות במחיר ראלי 20-50 ש"ח לתחרות אני בפנים אבל אם תגיד לי 70 ש"ח ועוד 30 על ביטוח גם אני לצערי לא ישתתף מה לעשות אני משלם עבור הטיסנים שלי משלם משכנתה והשוק לא מדהים היום אז כן לי קשה לשלם 100 ש"ח לתחרות (אולי לי יש בעיה) היתכן שיש עוד כמוני? ולגבי השגים אנחנו מטיסים טיסנים אתגרים וקשים להטסה ואפילו במבנים זה האתגר שלנו זה שהוא שונה משלכם לא אומר שאחד טוב והשני לא אולי נוכל להבין אחד את השני ולכבד אחד את השני אלי ידיד מה יהיה כאשר עין שמר יסגר איפה תתאמן לתחרויות שלך? אתה תהיה באותה בעיה כמוני !!! אגב השתתפתי כבר פעמיים ברציפות בתחרויות היטוליות ואפילו הוצאתי מקום שני באחד התחרויות זה לא אומר שאנחנו לא אוהבים להתחרות או מפחדים אלה אומר שאנחנו אוהבים דברים שונים בקיצור מקווה שזה מסביר את עמדתי ממתין לפגושך באירוע מארק בלאו Jet Club

noam weissman

New member
מארק - תחרות או לא

אם אתם מחפשים אדרנלין אז למה לא PILON. אחת המחלקות המרתקות שיש. ואם הבעיה היא כסף או ביצועים אז אפשר קויקי-500.

hifly

New member
הפילון נישמע וניראה תחום מענין

אבל נהוג רדיו לא כבלים. אני הטסתי כבלים שנים,ופשוט כל הזמן חלמתי על הרדיו.לדעתי הכבלים מגבילים אותך,לצורת הטסה מסוימת.והרדיו פותח בפנך המון אפשרויות של טיסה,או אוירובטיקה,וכו וכו. יש לי גם במיקרה מנוע מתאים לפילון ואני אנסה לעשות איתו משהו בקרוב. אמיר

noam weissman

New member
כן לפילון

הי אמיר הקובץ הגיע ? אין פילון בכבלים !. פילון זה נטו רדיו. מצורף לינק לאתר שויצרי מעולה. דגש על פילון. יש הרבה חומר על מדחפים, צינור תהודה, (תאוריה ותכנון) אוירודינמיקה ועוד.

אלי כץ

New member
תגובה למארק

אין ביננו ויכוח. גם לי תהיה בעיה כשיסגרו את עין שמר. אני מבין שיש אנשים שלא רוצים להטיס אוירובטיקה וזה בסדר מבחינתי. אבל אני חושש שגם בתחרוית freestyle לא יהיו הרבה מתחרים. ואני גם מאמין שבתחרויות Pylon לא יהיו הרבה. אבל מה, כמו שאמרתי כמה פעמים, זה תחביב, וכל אחד יכול לעשות מה שבראש שלו. נתראה בסרט (אם אקבל שחרור מהילדים...)

למעלה