חבר'ה

mehashefa

New member
חבר'ה

סתם פשוט עכשיו קראתי את כל השאלות והתשובות באירוח של ערן בפורום, ממש נהנתי! תודה לערן על התשובות הנפלאות, ושהקדיש לנו זמן רב וענה לעניין ובפירוט והסביר לנו כל כך הרבה דברים יפים, אבל גם מזה תודה לכם :) באמת, כתבתם אחלה שאלות... העלתם נושאים מממש מעניינים, והיה לי ממש כייף לקרוא הכל. איזה מזל שזה לא היה בחי, כי אני נרדמתי לפני 9 אתמול.. זה מה שקורה אחרי שקמים מוקדם לתל-השומר, ואז אחרי 3 וחצי שעות שמחכים שם אומרים לך לבוא ביום אחר... וחם!! טוב עזבו... בכל מקרה, אחלה אירוח היה, וכל האנשים ששאלו שאלות ובאו במיוחד לאירוח או שבד"כ רק קוראים ובאירוח כתבו, בואו תכתבו ותשתתפו באופן פעיל ורציף בפורום :) צ'או!!

שלמונזה

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo168.gif

גם אני נורא נהניתי באירוח, מהשאלות והתשובות

mehashefa

New member
כן...

עברתי יום מיון לחובלים, שאגב גם היה שם. אז אם בא לי חובלים נשאר לי לעבור רק גיבוש... בכל אופן, לכל הבנות שעוברות את היום מיון הזה עושים ראיון לא ממיין, אלא בשביל צורכי סטטיסטיקה, שהוא דומה למה שהיה לבנים בצו-ראשון. ואנחנו הגענו כל הבנות שזימנו אותן ל8 בבוקר (כולן...) וב11 אמרו שסופית המראיינת נעלמה ולא תופסים אותה בכלל ושנצטרך לבוא ביום אחר.. די חרא!

מכיר מכיר

חבר שלי בדיוק היום חזר מגיבוש וגדנ"ע חובלים, הוא עבר, והוא רק עולה לי"ב.... לי עוד לא היה צו ראשון, אבל אוטוטו יש לי זימון למודיעין בתור ה"ערבי התורן"

למעלה