חבר'ה,

boaZone

New member
סידהרתא

של הרמן הסה. בעצם כל דבר של הרמן הסה. ומילן קונדרה. <הלוואי שלבועזון היה זמן לקרוא...> {אפרופו אנשים שמדברים אל עצמם בסוף ההודעה - איפה ספל חמאה???}

algaren

New member
מה עם טום קלנסי ודומיו

זה אחלה להעביר לילות שיעמום. אבל לעזאזל, לא חבל על הלילה, למה לא לישון?

ספרים רבותי ספרים.

עשרה כושים קטנים - אגטה כריסטי. היפנוזה - קארל רוב. קיצור תולדות הזמן - סטיבן הוקינג.

rigoletto111

New member
סיפורי רבי נחמן מברסלב

עם הפירוש של עדין שטיינזלץ. או "אמונה היסטוריה וערכים" של לייבוביץ'. אולי משהו של הרב קוק? ומה דעתך על תנ"ך? קראת פעם את נביאי תרי עשר? הם מאד מעניינים ויפים. בברכת התורה ריגו

algaren

New member
אין דבר יותר הזוי

מסיפורי ר` נחמן מברסלב. עדיף לקרא עלילות הבארון מינכהאוזן בהתחייבות.

z e v i

New member
זכור לי על ספר...

שכחתם שיש ספר ששמו תיקון ליל שבועות.. שהייתי ילד הייתי אומר את זה עם אבי עד לפנות בוקר ובדרך כלל נרדם בהתחלה... אולי תבדקו אם זה פרקטי לומר אותו...

rigoletto111

New member
אז מה אתה שואל?

אני נהניתי משיעור של הרב לאו. ואני חושב שיש לי תירוץ יותר טוב לקושיה של קצות החושן שהוא הציג בשיעור. מישהו פה היה בשיעור הזה בבית כנסת הגדול?

המלצותי

מאחר והלכת לכיוון הפילוסופי, הרי המלצותי: האדם המורד - אלבר קמי (קראתי בליל הסדר) הדבר - גם כן של קמי כה אמר זרתוסטרא - ניטשה כל אחד מהספרים של עגנון ואם בלייבוביץ עסקינן, נסה את שיחות על פרשת השבוע, אמונתו של הרמב"ם, גוף ונפש (לא ממש ספרים אלא חוברות) ואל תשכח לקרוא את המאמר של השל"ה המתאר כיצד המגיד התגלה לבית יוסף בליל שבועות, ואיך המשיח לא בא בשניה האחרונה בגלל שלא כולם היו ערים... הספרייה ה"עשירה" שלי עומדת לרשותך בכל עת והיא כוללת כמה ספרים מעניינים והשאר זבל מתמטי, כלכלי, סטטיסטי ועוד

Mr Majar

New member
המלצותיי

כל כתבי האדמו"ר דאגלס אדמס. (המדריך לטרמפיס לגאלקסיה על חמשת חלקיו ושני ספרי הבלש המהולל דירק ג'נטלי) כמו כן את בשורות טובות של גיימן ופראצ'ט

uri80

New member
נעול על ליבוביץ'?

מה דעתך על "המנון לליבוביץ'" של וולטר מילר (אין קשר לליבוביץ' שלנו) ספר חביב מאד ואהוב עלי מאד שקראתי שוב לאחרונה. מומלץ מאד.

פרח צוף

New member
אגדות עם גם הולך?

נדמה לי שלא קראת הרבה זמן את עמי ותמי כיפה אדומה שלגיה ושבעת הגמדים ועוד רבים וטובים באמת מומלצץ מכל הלב אני לא נרדמת בלי איזה סיפור כזה

בשבת קראתי

בפעם המי יודע כמה את "עץ הדומים תפוס" של גילה אלמגור. ספר מקסים, ואם לא קראת את החלק הראשון, תתחיל מ"הקיץ של אביה". סיפורי ארץ ישראל הישנה מאוד עושים לי את זה, כמו "תרנגול כפרות", ולא חסרות דוגמאות. חג שמח שיהיה.

spag

New member
|רמקול../images/Emo45.gif!|../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אתה יכול להוריד מהרשת המון סיפורים קצרצרים שימלאו לך המון המון זמן בצורה מאוד מועילה ומגוונת. לדוגמא - קיטי פרימונט (מה לא עושים למען חנופה ושלום בית?), רק תזהר שלא לעצבן אותה, היא לעולם לא סולחת. (נו, יאק....
) בקיצר - הרשת לפניך, העמס על המחשב הנייד שלך
שטויות לרוב ופשפש בהן בחג המבצבץ ובא. יותר מזה
הבנתי שברוסית יש הכי הרבה חומר חינמי ברשת של ספרות איכות קלאסית! חג שמייח!
נוו....יאק...

למעלה