חבר'ה תרגעו...

יוסף, אתה מתנפל כאן על הארפו

למרות שהוא ממש לא התנפל עליך. אני חושבת שהעניינים יצאו כאן קצת משליטה וגלשו לפסים מאוד לא נעימים, לאף אחד מהצדדים. אני מזכירה לכולם שמדובר בפורום פתוח וצריך תמיד לחשוב על הצד השני, זה שקורא. איך הוא מקבל את הדברים. איזו תמונה מצטיירת בצד שלו. חברים, אני מבקשת שוב שתחשבו טוב-טוב לפני שאתם לוחצים על ה"שלח/י".

טוב עפרה נמאס לי..

תמחקו את כל ההודעות שלי ותתעלמו אני לא רוצה להיות חלק מהשרשור הזה.. אני לא כתבתי כאן כלום אף פעם ולא התערבתי, סבבה..

הופה, תרגע!

מותר גם לך לקבל ביקורת, וזה לא פוגע בהערכה שלי אליך, אל דרך ההתנסחות שלך, אל דרך המחשבה שלך. כולנו עושים ואומרים לפעמים דברים שאחרים חושבים שהם לא בסדר. לא קרה כלום. מותר לך לקרוא מה שאמרתי, לחשוב, להגיד - מקובל או לא מקובל ולהמשיך הלאה. לא צריך להתעצבן. גם הארפו היה יכול לבחור בדרך שלך, להתעצבן, לכעוס, לשבור את הכלים. הוא בחר שלא...

עפרה אני אגיד עוד פעם..

אני לא רוצה להיות חלק מהשרשור הזה, ותתעלמו מההודעות שלי, יותר טוב?

לא. לא יותר טוב

אני חושבת שמגיע לך להגיד מה שאתה רוצה. מותר לך גם לשמוע מה שיש לאחרים להגיד. וזה לא מפחית בכהוא-זה מההערכה שיש לאנשים כלפי בפורום.

אז אני אגיד שוב עפרה..

אני לא רוצה להיות חלק מהשרשור הזה הגעתי למסקנה שלא המקום שלי להדחף לפה ולא בא לי להשמיע את מה שיש לי לומר תעשו מה שבא לכם..

למעלה