חבר'ה הנהגים זה יכול להיות בכל אזור

חבר'ה הנהגים זה יכול להיות בכל אזור

בארץ - לתשומת ליבכם כדאי להפיץ ב"תפוצת נאטו" מקרה שקרה לבן של מנהלת בית הספר. בשבוע שעבר לאחר חצות, יצא בני מסרט בסינמה סיטי. בדרכו הביתה הוא עצר את הרכב בסמוך לצומת גלילות, כי הוא היה צריך ל''הטיל את מימיו''. בהיותו מסודר, הוא תלה את תיקו על הכתף ונעל את הרכב. לפתע ניגשו אליו 2 גברים, אחד עמד מאחוריו והשני לפניו ובמבטא ערבי בקש ממנו את המפתחות . בתחילה הוא סירב ואז הבחור מאחור ''הזהירו'' בדקירה מעל האוזן באזור הרקה, בשלב זה מסר בני את המפתחות והם נעלמו במהירות עם הרכב . למזלו התיק היה עמו וכמובן הפלאפון , הוא מיד התקשר לחבריו שאיתם בילה , שהגיעו אליו תוך 10 דקות, לאחר מכן, יצר קשר איתנו ולמשטרה, שהגיעה למקום תוך רבע שעה. יאמר לזכותם, שהיו איתו בקשר כל הזמן. תודה לאל, הדקירה הייתה שטחית, הוא קיבל טיפול רפואי, זריקת טטנוס, ושוחרר הביתה. והרכב כנראה כבר מצא בעלים חדשים... אנא שימו לב והזהירו את ילדכם : נעלו חלונות ודלתות בזמן נסיעה, הצמדו לפלאפון, מסרו כל דבר, שמבקשים מכם , ונשמרתם מאוד לנפשותיכם , בחברת הביטוח אמרו לבעלי שאנחנו מקרה שלישי תוך שבוע , במקרים האחרים הוציאו את האנשים מהרכב בצומת באיומי סכין. בשבת אמרנו את ברכת הגומל, שמרו על עצמכם וסעו בשלום , שבוע טוב! אורה גבריאלי

מה אתם אומרים על זה?

זה נשמע מפחיד כאילו לא חסר לנו דברים מפחידים אבל זה אמיתי - זה קורה באמת עד לאיפה נגיע??????????????????????????.

לחש האש

New member
איום ונורא לאיזה מצב היגענו...

אני כבר מזמן נועל את הדלתות... מתוך חשש כזה.

צודק גם אסור לשים תיקים אחורה ממש

כמו שיקגו מצד אחד מסוכן לסגור את הדלתות מצד שני אין ברירה החיים נעשים רק יותר ויותר קשים ומסובכים מסוכנים ומפחידים

לחש האש

New member
בגלל שאני לא אוהב את האחראים לזה...

אני לא מזכיר את שמם... אסור לדבר או להזכיר דברים שלא אוהבים... או רעים... זה רעלים לנפש... כמו רעל לגוף...

למעלה