חברה דחוף צריך לתת זריקת מרץ לפורום

Bartal j

New member
חברה דחוף צריך לתת זריקת מרץ לפורום

או יותר לעשות לו החייאה! אז בואו ניקח יוזמה למי שהפורום חשוב לו כי כואב הלב לראות אותו ככה נטוש! קיצר כל מי שעדיין כאן אז שיתפקד שנדע לפחות כמה נשארו פה שם: גיל: דרכי התקשרות: יצור פלא אהוב? למה? דרכים לשיפור הפורום? אפשר להוסיף תמונה (כל תמונה שאתם אוהבים) מקווה לראות התפקדות או סימן חיים. בר

AVriL AddiCt

New member
עונה../images/Emo13.gif

שם: שרונה גיל: 22 דרכי התקשרות: במסרים יצור פלא אהוב? פייה למה? אין ממש סיבה מיוחדת...אני פשוט אוהבת את המראה שלה דרכים לשיפור הפורום? אולי אפשר לעשות שרשור תמונות שכולם ישתתפו בו

Anwanis

New member
גם אני פה

שם: עדי גיל: אוטוטו 23 דרכי התקשרות: מסרים יצור פלא אהוב? בנות ים למה? תמיד קסמו לי. מזדהה, אוהבת, משיכה למים. דרכים לשיפור הפורום? שתהיה יותר השתתפות בדיונים, תכלס. הכלבה הכי מדהימה בעולם... מתגעגעת אליה כל כך!!! מקמק, אבוא עוד חודש! מבטיחה! (עדי מאבדת שפיות לקראת המבחן בסינית...)

אני

שם:רותם גיל:15 דרכי התקשרות:מה שבא יצור פלא אהוב?אלפים למה?כי הם חתיכים דרכים לשיפור הפורום?אולי לנסות לגייס אנשים ולהחזיר את הפינות של התמונות???

ella xoxo

New member
CPR? :D

שם: אלה גיל: 14 (עוד שלושה חודשים 15 ^-^) דרכי התקשרות: מסן, מסרים יצור פלא אהוב? בני אדם למה? כי גם הם מופלאים, כל אחד בדרכו. דרכים לשיפור הפורום? פ-ר-ס-ו-ם! אני כל כך עמוסה אז לא היה לי זמן! ואני גם כבר לא זוכרת איך לעצב לוגואים כל כך..אבל מחר\שישי אני מבטיחה לעשות ולפרסם! זה ב-ט-ו-ח יעבוד D: חח אני מצטערת על התמונה , אני לא מצטלמת הרבה יש לי רק תמונות פייסבוק שאנשים צילמו אותי חחח P:

ella xoxo

New member
אני בכלל לא זוכרת איך לעצב

אז ישבתי שעתיים ויצא ככה..:\ וסתם חפרתי שטויות כי לא היו לי רעיונות ויצא די דפוק.. אבל זה מה שיצא לי..אז אני מבטיחה לפרסם או היום או מחר :) אם למישו יש אפשרות לעשות משו יותר טוב אז אני ישמח.. וכתוב "בבכרה" XP

Bartal j

New member
עונה

שם: ברטל גיל: 21 וחצי דרכי התקשרות: מסן, מסרים בתפוז הכי עדיף. יצור פלא אהוב? ערפדים למה? כי יש לי סטייה עתיקה אליהם חח אני מתה על פיקסיז ולפרקונים ועלפים כי הם חמודים כאלה ושובבים (ואני מדברת על העלפים הנורדים יותר מהטולקניאים) דרכים לשיפור הפורום? כמובן שפרסום יעזור יותר פינות קבועות והשקעה וצריך גם הנהלה טובה שתשמור על סדר וארגון. מצרפת תמונה שלי עדכנית

jen10

New member
או אני לא רוצה שהפורום יסגר ../images/Emo10.gif

אז ... שם: דולפינה בת: 21 דרכי התקשורת: מסרים יצור פלא אהוב? פיות למה? כי אני גם חולמת לעוף למרחקים דרכים לשיפור הפורום: אני חושבת שאם יביאו כולם כמה שיותר מאמרים באנגלית ויתרגמו אותם- על היצורים המיתולוגיים ועל התקופה העתיקה

למעלה