חבל על כל השקלים שמשלמים

THE HELL BOY

New member
חבל על כל השקלים שמשלמים../images/Emo87.gif

בתור אדם לקוי שמיעה שכמוני אני נאלץ לחכות לסידרות וכ'ו מתורגם בעברית בשעות נוחות לצפייה. בדיעבד- את THE OC תוקעים בסופ"ש שאני רוב הפעמים לא נמצא בבית כמעט. נשות הכדורגלנים הש.ח תקעו בשעה לא הגיונית והש.ח של זה למחרת גם לא הגיוני (19:20? בתכנית מראים תכנים... אירוטיים.) את החצי האפל שגיליתי לפני כמה זמן פרשתי כי תקעו בשישי בספיישל של 4 פרקים. עקרות בית הסידרה היחידה שאני רואה בשעה טובה בימי ראשון. אבל גם זה לפעמים נשכח. ניפ טאק בשעה 22:45... ימי רביעי... לקראת סוף השבוע... תעשו טובה. באמת. כבר יצא לי לפספס 4 פרקים מהעונה כי השעה פשוט בלתי קליטה. חבל. באמת. כך צריך אדם לקוי שמיעה לקבל טלוויזיה טובה?

אילןר

New member
לא ברור...

אני מקווה שתסלח לי, אבל מה הקשר של הליקוי שלך ללוח משדרים שהוא, כביכול, לא נוח?! זה לא נוח לך בדיוק כמו שזה לא נוח לאדם שאינו לקוי שמיעה, ואתה לא צריך לצאת מנקודת מוצא שכל מי שיכול, מוריד סדרות מהאינטרנט. יתרה מכך, אני לא מבין על מה בדיוק אתה מתלונן. לגבי האו.סי., התוכנית משודרת, לדעתי, שלוש פעמים בסוף השבוע, בינהן בשישי בסביבות שבע. מדובר בשעה מוקדמת בהרבה מהיציאות, אז לא אמורה להיות שום בעיה. אם כל סוף השבוע לא נוח לך לצפות בטלוויזיה, אז למה אתה מצפה - שיבטלו את כל השידורים ביומיים האלה?! ניפ טאק משודרת בשעה סבירה לחלוטין. בעיה שלך אם אתה לא מתרגל אליה. החצי האפל משודרת כרגע רק בשידורים חוזרים, ולכן זה הגיוני שהיא לא תשודר בשעות צפיית השיא. אין מה לעשות, לוח השידורים לא מותאם לטעם שלך... למרות שגם אני הייתי שמח לראות את התוכנית שוב. על נשות הכדורגלנים אתה מתלונן כי, אפילו שהשעה נוחה לך, אתה חושב שהסדרה צריכה להיות משודרת בזמן אחר. תגיד לי, אתה פשוט מחפש סיבות להתלונן? אותו דבר גם לעניין עקרות בית נואשות: אתה מתלונן אפילו שאתה מסכים שהשעה נוחה. בנוסף להכול - יש וידאו, ויש אפילו תרגומים בעברית לחלק מהסדרות שמורידים מהאינטרנט.

HollabackGweN

New member
../images/Emo41.gifאממממ פיתרון......

תעבור ל-HOT....... ואז תצליח לראות את ה-O.C ומגרש ביתי בשעה דיי נורמלית ותיהיה לך קליטה טובה אפילו בחורף.... ועקרות בית נואשות-- תוריד כבר מהאינטרנט , זה כבר יהיה יותר מהר... וניפ טאק?....... אממממממ..... טוב זה באמת בעיה למרות שזו שעה נורמלית

TheCharm

New member
אני מצטער לאכזב אותך

אבל למרות שימוש בלווין יש תמיד קליטה בחורף. לפחות כאן. הוא אמר שOC תוקעים בסוף שבוע. ויום שבת זה לא סוף שבוע? הוא אמר שהוא לא מוריד מהאינטנרט את נואשות כי הוא לקוי שמיעה. בכל אופן, הפתרון הכי טוב - וידאו עם טיימר

למעלה