חבילות VIP בהופעה הקרובה של אינקבוס

southern girl21

New member
חבילות VIP בהופעה הקרובה של אינקבוס

היות וזכיתי רק ציתי לדעת מי עוד זכה כי זה יכול להיות נחמד להכיר את האנשים.. יש פה אנשים שזכו...? בנוסף, היות ואין לי מהלעשות עם הכרטיס של אורנג', הוא עומד למכירה.. אם יש פה אנשים שאין להם כרטיס מוזמנים לפנות אלי בפרטי... שיהיה אחלה סופשבוע!!! :) שרון

Rock Bottom

New member
היי.. אני זכיתי

אבל נראה לי שמשהו די השתבש, כי לא חזרו אליי במייל עם הפרטים. פרט למייל הראשון של הזכיה מאיביי, לא קיבלתי עוד שום מייל אחר. הם כתבו שהם יעבירו מייל עם הסברים מפורטים לזוכים לאחר הזכיה וזה לא קרה, לכן גם הקפאתי את התשלום על הזכיה (הם אמרו שניתן לשלם עד 4 ימים לאחר הזכיה). כרגע זה נראה שאני וחבר שלי עומדים להשתמש בכרטיסים המקוריים שיש לנו, כי העסק הזה עם ה-VIP קצת נראה לי אבוד לצערי. הזכיה במכרז הייתה כל כך משמחת מבחינתי.. זה היה צפוי מדי שמשהו ישתבש.

southern girl21

New member
כן אני יודעת,

גם לי זה קרה ושלחתי מייל באחד הפורומים שלהם והאחראי על כל העיניין יצר איתי קשר. הוא אמר שרוב היסכויים שזה בגלל שזה נשלח ל ג'אנק מייל שלך, ואז זה נמחק עוד לפני שאתה מספיק לקרוא... בכל אופן הוא שלח לי את זה מחדש... אולי כדאי לך ליצור איתו גם כן קשר..

Rock Bottom

New member
בעע..

לדעתי כבר מאוחר מדי כי לא העברנו את הסכום... אני בספק אם מישהו יתן לנו לשלם כרגע.

orit a3at

New member
מזל טוב! גם אני זכיתי, יש לי שאלה.

קיבלת את האימייל השני עם הפרטים של אותו היום??? אני מפחדת למכור את הכרטיס שלי שלא יהיו בעיות בסוף עם ה- VIP. את האימייל של הקבלה קיבלתי אבל את השני עוד לא.... ואני מה זה מפחדת...... תחזיר/י לי תשובה בבקשה....

למעלה