זר כלה

toten

New member
זר כלה

שלום לכולם/ן, אני מתחתנת בתחילת פברואר. הגעתי למסקנה שהשימוש היחיד שיש לזר הוא במהלך הצילומים, כשתפקידו הוא לתת זריקת צבע. לכן החלטתי לארגן לעצמי זר (או לתת לחברה מוכשרת ממני לעשות זר...). באיזה פרחים ניתן להשתמש שמתאימים לעונה? האם צריך לטפל בפרח בצורה מיוחדת כדי שלא ילכלך את השמלה מבחינת הגבעולים ומבחינת האבקנים? מה דעתכם/ן על זר כלניות קשור בסרט? מקווה שתעזרו לי ואני מניחה שבעקבות התשובות יצוו אצלי שאלות נוספות. תודה.

מזל טוב../images/Emo140.gif

מזל טוב יש כמה סוגי זרי כלה יש זר מחווט , זר בפורמה חוטי ברזל בצבע זהב או כסף פשוט להכנה עים סחלב מאוד מיוחד , ויש בוקט פשוט כדאי להשתמש בורדים יש להם מירקם יפה ונפח , והמון צבעים , לזר צריך סגירה מיתחת לעלי הכותרת בעלי ארליה או מגינית שיתן מיזגרת לזר הגיבעולים בדרך כלל לא מלכלכים אבקנים יש להוציא כלניות נחמד.
רחל אטיאס מעצבת בפרחים.

ronaytal

New member
כלניות בעיני זה רעיון מקורי.

כדאי לדאוג מראש שהן יהיו פתוחות. חשבת אולי על נוריות הן הרבה יותר יפות ומרשימות ואפשר להכין מהן זר בגודל בינוני שיראה מקסים ועשיר. מזל טוב. אפשר לשלב נוריות עם קצת רותם כדי ליצור מראה כפרי, או עם לימוניום. תיכף אני אצרף לך תמונה של איך נראה זר נוריות מלמעלה . מבחינת צבעים יש המון אפשרויות

בועז בר

New member
זר כלניות יכל להיות מקסים, אבל יש בעיה טכנית

אחת לפחות והיא עובי הגבעולים. ה"ידית" תצא עבה יחסית והספירלה בעייתית. זר כלניות מחווט יכול להיות פיתרון מדהים, אבל דורש יד מקצועית לעילא.

janet11

New member
זר כלה

היי. ואני מעצבת ארועים וגם זרי כלה, ולדעתי את באמת יכולה לעצב את הזר לבד, ביחרי את סוג הפרחים שאת אוהבת , תנקי קצת מעלים ותאגדי אותם לחבילה, קישרי עם גומיה ואז תעטפי בסרט סאטיין בצבע מתאים, וזה ייצא יפהפיה. הטרנד עכשיו הוא זרי כלה שנראים טבעיים ביותר דווקא ולא מאוגדים לסידור, גם בעניי הרבה יותר יפה! . כשאת בוחרת פרחים את צריכה לשים לב לשני דברים:1. לבחור פרחים אשר יחזיקו מעמד עד הערב (עמידות ללא מיים) כי גם הכניסה לאולם עם הזר צריכה להיות מרשימה מאוד 2. בידקי אם יש צורך להוציא את האבקנים שלא ילכלכו לך את השימלה. אם את מאזור בת ים אשמח לעזור לך. המון מזל טוב. צירפתי תמונה של זר שהכנתי לכלה, תוכלי גם לראות באתר שלי (עדיין בבניה) www.jannet.co.il מזל טוב!!!

../images/Emo187.gifטוליפים

זר טוליפים צריך להתיחס בהתאם,כדי ליצור סידור כלה יש טכניקה שנקראת חיווט,החיווט היא טכניקה שגורמת לפרח לא לנבול וחיזוק הגיבעולים, ע"י החיוווט ניתן ליצור סידור נישפך. אטיאס רחל מעצבת בפרחים.

toten

New member
תודה לכולם/ן על התגובות

אני רוצה להכין זר באמת פשוט. רק כמה פרחים קשורים בסרט. הנוריות באמת יפות. באיזה צבעים הן קיימות? מה יחזיק מעמד טוב יותר? נורית או כלנית? אני צריכה שהזר יחזיק מעמד רק בזמן הצילומים כי אני לא רואה את עצמי מסתובבת עם הזר באולם (אבל זה כבר דיון לפורום חתונות...). השאלה היא איפה כדאי לי לקנות את הפרחים: חנות פרחים רגילה, משתלה או מקום אחר? מתי כדאי לקנות? האם אפשר לקנות ערב לפני ולשמור במקרר (או שלא במקרר) או לקנות רק באותו יום? שוב תודה.

../images/Emo141.gifכלניות

הנוריות יחזיקו יותר מעמד,הנוריות באות בשלל צבעים לבן, כתום, אדום,צהוב,ורוד, עדיף לקנות אצל ספק הפרחים, אים קנית את הפרחים סגורים עדיף לקנות את הפרחים יומים קודם לבצע חידוש חתך הגבעולים, לשים במים עים כפית סוכר כך הם יפתחו יפה, לה כין את הזר ביום החתונה.
בהצלחה. רחל אטיאס מעצבת בפרחים.

מיכל 412

New member
שלום - מצטרפת לשאלה, הפעם - צבעונים! ../images/Emo13.gif

היי לכולם, גם אני קפצתי מהפורום השכן (חתונות). החתונה שלי גם בתחילת פברואר, ואצלי הרעיון הוא דומה - זר לצילומים אחר הצהריים, שתפקידו הוא רק לתת זריקת צבע. החלטתי לארגן זר לבד, אחרי שחנות פרחים נתנה לי מחיר ואז הכפילו אותו בלי למצמץ ברגע שאמרתי את המילה "כלה". מה שהלהיב אותי הוא זר צבעוניים כתום, וגיליתי שהחורף זו בדיוק העונה המתאימה לפרח הזה. השאלה שלי: האם יש דגשים מסוימים שחשוב לשים לב אליהם? האם ניתן לשזור זר כזה לבד או שיש בעיות מיוחדות (אבקנים, נבילה מהירה וכד')? האם יש טיפול מיוחד שאכן דורש טיפול מקצועי המקפיץ את המחיר פי 2 ולכן כדאי להשקיע במחיר? איפה ומתי כדאי לקנות את הפרחים? המון המון תודה לעוזרים...

ronaytal

New member
שלום מיכל

זר צבעונים פתוחים קצת הוא מאוד יפה בעיני כזר כלה ובפברואר תמצאי סחורה יפה. כדי לקבל את זריקת הצבע לא צריך הרבה פרחים ואפשר לדרג אותם או לעשות זר קטן. אולי למישהו מהגולשים יש תמונה להדגמה. בקשר למחיר- יש כאלו שיגידו לך שעל מיומנות ועבודה טובה צריך לשלם ואם את רוצה זר גדול ומרשים את צריכה לדעתי להעזר במישהו מיומן. אם לך או לחברה יש קצת מושג בשזירת זרים ואין איזה דרישות מיוחדות כגון נצנצים או תוספת של אלמנטים אני מאמינה שתוכלו להסתדר לבד ולשזור זר לא גדול אך יפה. אל תשכחו ללפף סרט יפה מסביב לגבעולים. כדאי לשזור את הזר ביום החתונה ולהשאיר עד הצילומים במקום קריר. מזל טוב!

בועז בר

New member
עם טוליפים באמת קשה לפספס, וכל צרור פשוט

של 10 פרחים יפים עם קשירה פשוטה יהיה זר כלה מקסים. הדבר העיקרי שחייבים להתייחס אליו הוא מצב הפתיחה. כשהוא סגור הטוליפ נראה כמו ניצן ירוק, וכשהוא פתוח מדי הוא כבר לא יציב ועלול להתפרק כשמזיזים אותו. תעדיפי פרחים מגידול מקומי שהם יפים ועמידים יותר מפרחי היבוא.

zer8

New member
צבעונים

קחי בחשבון שצבעונים בבוקר הם פתוחים בערב הם נסגרים אז לא להבהל.....

למעלה