זר כלה

janet11

New member
זר כלה

שלום רב, פעם ראשונה שאני עומדת להכין זר כלה . רציתי לדעת באיזה סוגי ורדים מומלץ להשתמש, הכלה מעוניינת בזר ורדים לבן או פנינה עם עלים סגורים. בכל אופן איך מבצעים שזירה על ספוג עגול, איך מתחילים??. למדתי את הבסיס בקורס אבל עדיין חוששת וצריכה מידע או סרטון הדרכה אפילו. מצ"ב 2 תמונות של אופציות הזרים נא עדכן אותי לגבי סוגי הפרחים וסוג השזירה. תודה רבה רבה. ג'נט

בועז בר

New member
ההכנה של זר כלה על הספוג עם הידית

היא מאוד פשוטה אם הזר צריך לצאת כמו בתמונה, כלומר: חצי כדור. מתחילים עם הפרח העליון, שהגבעול שלו הוא כמו המשך של הידית... הפרח הבא יהיה ב-90 מעלות לעומתו, כלומר שוכב, כשקצה הכותרת ליד קצה הטול. עכשיו דמייני קשת בין שני הפרחים ותמלאי אותה בורדים, ואח"כ אותו הדבר לצד השני.. זה נשמע קצת מסובך במילים, אז ניסיתי לעשות סקיצה... הרעיון הוא לתת את הגבולות, ואז למלא ביניהם. שימי לב גם למיקום הגבעולים בתוך הספוג. רצוי שלא יתנגשו ביניהם, ויחזיקו היטב, לכן הקפידי לנעוץ גבעול נקי וחתוך באלכסון, רצוי עם סכין. סוג הפרחים: אני מעדיף ורד מעט פתוח, שהראש כבר רחב יותר מהבסיס, ושהגבעול לא יהיה עבה מדי. רצוי לנקות לפני כן את עלי הכותרת הצדדיים, אלה שנמעכו קצת בחבילה. כמות הפרחים שזר כזה דורש נעה בין 30 ל-50, תלוי בגודל הפרח והזר.
טיפים למתלמדים/ות: הידית-ספוג היא אביזר יקר, ותוך כדי עבודה, או תרגול, הספוג לפעמים נהרס. ניתן לפרק את כיפת הרשת העליונה שמחזיקה את הספוג, לשלוף את הספוג ההרוס, לקחת אואזיס רגיל, לעצב עם סכין לגודל המתאים, לשים על הידית, ולסגור את כיפת הרשת בחזרה (זה הולך עם קליפסים קטנים בד"כ).
כשמשתמשים בורדים גדולים עם גבעול עבה, או רוצים ליצור זר גדול יותר, רצוי לנעוץ כל פרח כשהגבעול צמוד לרשת הפלסטיק, ועם אקדח דבק חם לתת "ג'ולה" קטנה של דבק שתחבוק את הגבעול והרשת.

janet11

New member
זר כלה

תודה רבה על ההסבר המפורט. שאלה נוספת , האם ניתן להכין את זר הכלה יום קודם?

ruthi50

New member
גמר חתימה טובה לכל הפורום

בועז גמר חתימה טובה רשמתי את התרשים לזר כלה אני מקווה שבעבודה על הזר זה יהיה פשוט כמו שזה נכתב לא הבנתי האם צריך להתחיל את הזר לפי סדר המספרים שכתבת על התרשים ואם התרשים מתאים גם לסידור זר כלה ללא ספוג ואם לא אודה לך אם תסביר זאת

בועז בר

New member
זר כלה ללא ספוג נעשה כמו בוקט רגיל,

אבל קצר וצפוף, כשכותרת נוגעת בכותרת. אח"כ מקבצים את ספירלת הגבעולים, מהדקים ועוטפים בסרט עד שנוצרת מעין 'ידית'. הזר על הספוג נעשה כמו סידור שולחן עגול... (כן, לפי סדר המספרים בסקיצה.)

gooil1

New member
פרחים 24 שעות

see flowers חנות פרחים בכפר סבא מבצעת משלוחי פרחים כפר סבא. משלוח פרחים כפר סבא יגיע עד 3 שעות אלא אם כן מזמין הפרחים או לחילופין מקבל הפרחים מבקש אחרת. see flowers מבצעת גם שירות משלוחי פרחים בזמן קצר יותר במקרים בהם יש צורך ומפעילה שרות "אישור הגעת המשלוח" על כן אתה כלקוח תקבל אישור טלפוני/sms בעת מסירת הזר פרחים למקבל. אנו ב- see flowers מאמינם שאם ניתן לך הלקוח חוויה מדהימה תישאר בחוג הלקוחות שלנו, על כן אנו ב - see flowers עובדים מכל הלב על מנת לספק לך את השרות הטוב ביותר. משלוחי פרחים כפר סבא יוצאים ברכב ממוזג תוך הקפדה ומתן דגש על שלמות הזר פרחים, ניתן להוסיף למשלוחי פרחים יין, שוקולד, כרטיסי ברכה, ואזות ועוד...

למעלה