זרים

זרים

ישבתי בפינת החדר, על כורסה, רגלי מקופלות בתנוחה עצלה וחתולית ואני עטופה בחלוק לבן ורך.

ממתינה.

שעה קודם לכן הגעתי למלון, נרשמתי תחת השם עליו סיכמנו, לקחתי את המפתח ועליתי לחדר.

נכנסתי למקלחת ונשארתי לעמוד תחת זרם המים החמים שעה ארוכה, מתמסרת, נותנת לכל כולי להרטב – שערותי הארוכות מכסות אותי סביב כוילון, מחביאות כתפיים ושדיים, ואני מנסה להיעזר במים כדי להרגיע את ההתרגשות ההולכת ונבנית בי. לאחר המקלחת החלקתי אל תוך החלוק, ואת הבגדים שמתי בתיק היד שלי בארון.

ישבתי להמתין.

את הכללים קבעתי אני: המקום - חדר במלון יוקרתי, שיהיה נוח ונעים, הזמן - שמונה בערב, השם שאיתו נרשם על מנת ששנינו נוכל לקחת מפתח - כל אחד בנפרד, והכלל החשוב מכולם - לא נדבר. לא נחליף בינינו מילה. נבוא זרים וניפרד זרים, ומה שיקרה בין לבין יהיה בגדר בועה על ציר הזמן.

את הכללים קבעתי אני, אבל את הרעיון הוא זה שזרע בראשי.

הכל התחיל בהודעה שקיבלתי בעקבות פוסט שהעליתי לפורום: "אם תרשי לי, יש לי פנטזיה - לאונן בפני מישהי זרה, שרק תסתכל, בלי מגע. תסכימי לממש איתי?".

בכל ניתוח רציונאלי - זה נראה לי מופרך. לא הגיוני. אין מצב. אבל הגוף - הגוף נדלק: לשבת מול אדם זר, לראות אותו מתעורר ומתרגש, מלטף את עצמו, נוגע בעצמו, מביא את עצמו לשיא.

הראש צעק שזו טעות – אבל הגוף נדלק.

במשך כמה ימים זה מילא את מחשבותיי ולא הניח. בכל הפוגה מן העבודה, בכל הפוגה מן החיים – בכל נסיעה – רק על זה חשבתי – אני מתבוננת בגבר זר שמאונן לעיני – וההתרגשות הלכה וגאתה. ניסיתי לדמיין איך זה יראה, ניסיתי לדמיין איך הוא ייראה, וזה רק הדליק אותי עוד ועוד.

לאחר מספר ימים הבנתי שהגוף לא יניח לי אם לא אממש, ושלחתי את ההודעה: "אני מסכימה", ומיד הוספתי את הכללים – המלון, הזמן, השם, והעיקר – נישאר זרים. לא נחליף מילה.

רגע אחרי ששלחתי את ההודעה – נזכרתי בדבר מה נוסף ושלחתי הודעת המשך: "ולא יהיה שום מגע, אלא אם אני אזום אותו".

לקח לו משתי דקות להגיב ולהסכים לכל התנאים. ועוד להוסיף שהוא נורא מתרגש.

ביום שקבענו הגעתי למלון – שעה לפני השעה הקבועה.

נרשמתי תחת השם עליו סיכמנו, עליתי לחדר, נכנסתי למקלחת ונשארתי לעמוד תחת המים החמים שעה ארוכה.

לאחר מכן, עמעמתי את האורות, הותרתי אור עדין ורך, ועטופה אך ורק בחלוק הלבן התיישבתי על הכורסה שבפינת החדר.

בשעה שמונה וחמש דקות נפתחה הדלת והוא נכנס – עמד רגע בפתח – מאפשר לעיניו להתרגל לאור העמום, וסוקר במבט נרגש את החדר לכל רוחבו.

כשנפלו עיניו על הכורסה שלי – נדלק בהן חיוך רחב, ואני חייכתי בחזרה וסימנתי עם אצבע על שפתיי – להזכיר לו שקבענו: אף מילה. הדופק שלי טס – התרגשתי כפי שלא התרגשתי מעולם קודם לכן.

הוא היה גבוה באופן מפתיע, רזה ובעל כתפיים רחבות. לובש ג'ינס וטריקו שעטפה את גופו בחן – צמודה מספיק כדי ללמד על מבנה הגוף הנאה ורחבה מספיק כדי לא לגלות יותר מדי.

הוא סגר מאחוריו את הדלת, ואני נשמתי עמוק – יודעת שאין עוד דרך חזרה. הדופק טס. ראיתי את ההתלבטות הקטנה על פניו – איך מתקדמים מפה, אבל לקח לו בדיוק שניה להתעשת ולהחליט.
בצעד בטוח הוא נכנס למקלחת מבלי להדליק את האור, משאיר את הדלת פתוחה, פותח את זרם המים.

לא קמתי ממקומי, אבל מן השינוי בקולו של הזרם יכולתי לנחש מתי הוא נכנס ונעמד מתחתיו. כעבור דקות אחדות נסגר הברז, ובחלוף עוד מספר שניות הוא יצא מן האמבטיה, מגבת לבנה כרוכה ומתוחה סביב מותניו, שערו הכהה פרוע – חלקו דבוק בקווצות למצח, וטיפות המים מותירות שבילים רטובים לאורך גופו.

פעם שניה שהופתעתי – ללא החולצה הוא נראה שרירי וחזק, והתנועות שלו היו בטוחות ורגועות.

לא זזתי במקומי ורק התבוננתי – עוקבת אחריו בהתרגשות גוברת. הדופק טס.

הוא התקרב אליי – בחן אותי בעיניים נוצצות ושוב חייך, ואז הסתובב ופנה אל המיטה, נשכב עליה, ראשו מוגבה על שתי הכריות הגדולות, העוטות ציפיות לבנות.

לרגע שכב ללא ניע, המגבת עוטפת את מותניו הצרות, ורק החזה העולה ויורד מסגיר התרגשות שמתרקמת גם אצלו, ואז שלח יד אחת, והחל ללטף עצמו באצבעות ארוכות מעל למגבת.
נשימתי עצרה.

הוא עצם עיניים, ולא ידעתי אם הן נעצמו בשל המבוכה, או מתוך הריכוז הפנימי במעשה האוננות שהחל.

אצבעותיו ליטפו הלוך ושוב, בעדינות, ובתוך פחות מדקה ראיתי את הטפיחה עולה וצומחת ומגביהה את המגבת.

הטיפות הרטובות התייבשו ונעלמו, ועתה הוא שלח את כף ידו אל תוככי המגבת – מסתיר מפניי את הליטוף שהוא מלטף עצמו מתחת אחד משוליה.

רציתי לבקש שיזיז, שייתן לי לראות – אבל נשארתי נאמנה לכלל שקבעתי – אף מילה.

הרגשתי איך גם אצלי מתחיל גירוי ומתחילה רטיבות, ולא יכולתי להסיר ממנו את עיני.

היד שמתחת למגבת נעה בתנועה לא מאוד מהירה, ואני זזתי מעט, מנסה לראות בכל זאת – סקרנית ומגורה. התנועה מכיוון הכורסה שלי הסבה את תשומת לבו, והוא התבונן אליי – מבלי להפסיק ללטף את עצמו תחת המגבת, וכשראה את הדריכות על פניי הרים יד שניה – ובתנועה איטית פתח את הקשר שסגר את המגבת מעל איברו.

המגבת הלבנה צנחה מסביבו – ולעיני נגלה הגוף הרזה, הגמיש, והאיבר הגדול הנזקר ממנו ובולט – מתוח, מלא, חלק, בוהק ומזמין באור העדין שעמד בחדר.

האצבעות הארוכות המשיכו ללטף את האיבר הזקוף, בתנועות שהחלו עדינות ולאט לאט גברו, ואני הרגשתי איך היד שלי נמשכת גם היא, כמו מעצמה, אל בין רגליי. רטיבות נעימה וחמימה קיבלה את האצבע המורה, שהחליקה בין השפתיים, על הדגדגן ולכיוון מטה. נאנחתי, ושוב ראיתי את העיניים העצומות נפקחות ומביטות אליי.

למראה ידי השלוחה מטה אל בין רגליי, בקעה אנחה גם מגרונו, וראיתי את האגן שלו מתרומם מעט.

פתחתי את חגורת החלוק, מניחה לו להיפתח מעט, ומאפשרת לשדיי להשתחרר מאחיזתו. הרטבתי בלשוני שתי אצבעות, ופניתי ללטף ולצבוט בעדינות את אחת הפטמות, מבלי להרים את היד המלטפת את הדגדגן בתנועות עדינות ורטובות – מעלה ומטה.

בכל הזמן הזה – לא יכולתי להסיר את עיני ממנו, שוכב על המיטה, גופו החלק כמו מצוייר לפניי, חלק וחזק, מלטף את עצמו, מאונן, נרגש ונאנק בקול הולך וגובר.
הרגשתי רצון עז לגעת בו, והחזקתי את עצמי.

ראיתי איך גופו פונה אט אט – כמו במשיכת חוטים דקים – לכיווני – והאיבר שלו מכוון אליי – זקור ונרגש, טיפה קטנה נוצצת אליי על קצהו. הוא התנשם בכבדות ובקול, ואני איתו – קצב נשימותינו כמו מתואם, הרטבתי שוב את אצבעותיי והעברתי יד אל השד השני – צובטת בעדינות ומלטפת לסירוגין – והאגן שלי נע קדימה ואחורה בקצב נשימותינו.

ראיתי בפניו שהוא רוצה לקרוא לי – רוצה לחוש את גופי על גופו, אך מחזיק את עצמו בשל הכלל שגזרתי עלינו – אף מילה. הוא נאנח ונאנק – דוחף את איברו לפנים – מבקש להתקרב במעט, כאילו הסנטימטרים הבודדים שבתנועת האגן יכולים לעזור למלא את החסר שבמגע.

אנחותיו עוררו אותי עוד יותר – והרטיבות שעטפה את אצבעותיי ריגשה אותי והוציאה מגרוני אנחות עמוקות בכל תנועה שעשיתי. האצבע הרטובה ליטפה שוב ושוב את הדגדגן – אבל לגוף שלי זה כבר לא הספיק – הייתי צריכה יותר. רציתי לחוש את הגוף שלו כנגד הגוף שלי – את הזין שלו שמבקש להתקרב אליי – בין רגליי.

קמתי ממקומי, מניחה לחלוק ליפול ולהישאר על הכורסא והתקרבתי אליו.

ראיתי את ההתרגשות כובשת אותו ודריכות מותחת את איבריו – הוא שב ונשכב על הגב – ואני התיישבתי לצדו על ברכיי - והתכופפתי אליו – מניחה לפטמות שלי לטייל על גופו.
הוא הרים שתי ידיים לאחוז בי – אבל אני עצרתי אותו – מחזירה את ידיו אל המיטה – אוחזת בהן שלא יזוזו.

השדיים החלקים והכבדים ליטפו אותו לאורך בית החזה, ומשם אל הבטן ולמטה – מקיפים את האיבר הזקור משני צדדיו – עליתי וירדתי עם שדיי מסביב לאיברו והוא נאנק – נושך את שפתיו, מחזיק עצמו שלא לצעוק.

כעת התרוממתי – ונעמדתי על ברכיי – כל רגל מצד אחר של גופו – ולאט לאט התיישבתי עליו – מאפשרת לאיבר המלא והמתוח להיכנס באיטיות אל עומק הכוס הרטוב והחם. כשהוא הגיע אל שיא העומק – נאנקנו שנינו ללא שליטה – ומיד התחלנו לנוע קדימה ואחורה בקצב מתואם ובמהירות – כאילו מנסים להגיע יותר עמוק ויותר עמוק – השדיים הכבדים שמעל לחזהו התחככו בו – ןידיו התרוממו מעצמן – מועכות ומושכות ומקרבות את הפטמות לפיו – שמיד החל למצוץ וללקק.

התנועות היו עכשיו מהירות מאוד וחזקות מאוד – הוא העביר את ידיו אל מאחורי ותפס בשני צדי הישבן שלי בכח – מרים ומוריד אותי פעם ועוד פעם ועוד פעם – עד שגל אורגזמה עצום שטף אותו – והוא גמר בתוכי - ואני מיד אחריו – בגמירה אדירה.
 
מקסים....

מדהים לחלוק עם מישהו את הרגע הכי אינטימי, ומענג, שאתה מקולף מכל מסכה..ערום תרתי משמע....

מחרמן באופן קיצוני

אולי אספר על חוויה דומה....
 
למעלה