זריחה לשרי 42

• פותח הנושא שש
  • פורסם בתאריך

שש

New member
זריחה לשרי 42

פעם באמת הבאתי לאפרת שקיעה עם שחפים חגים מעל הים כפי שהיא מדמיינת שהיא רואה מחלונה ןאת מבקשת זריחה איני יודע להבדיל בין זריחה לשקיעה העיקר שתהיה צמיחה

שרי42

New member
שש יקר

השקיעה שניבטה מחלון סלונה של אפרת ביום בו עברה לביתה החדש היתה מדהימה , מהממת ביופיה כדור אדום ששלח זרועותיו בכחול השמים, שקע אל האופק הכניס קרניים, חמות, מלטפות כאומרות ברוכה הבאה. את הזריחה הבטיח לי חבר יקר ואני ממתינה.... תודה על המיקדמה, היא נפלאה שרי42

צועניה-

New member
שש

ניסית לומר ועכשיו גם כאן, ולא משנה מי הנמען היופי בקבצים שאתה מוריד מאירים גם אצלי את המסך תמונות של יופי והרגשה נפלאה אז גם ממני לך תודה.

שש

New member
עוד מעט אלך לישון

קודם כל תודה צועניה חצי שעה חיכיתי בחדר לפגישה היא לא הבטיחה גם לא באה כגודל הציפיה כך האכזבה אבל היא אמרה אז מה הלב לא שמע לפחות צועניה ושרי אמרו תודה

העלמה

New member
ציפור יקר...

תוהה העלמה, למען מי נחלת ציפייה. מי אכזבה (זביר לבניח, לא בכוונה תחילה) מ היא שלא הבטיחה, ולא אמרה, מי הנערה? ואם לדבוק בנימה אישית, המלצתך התקבלה, והביקורת חיובית. אכן, חמים, נעים, ועשיר בפוטעציאל, ציפורים חשות, ובכלל... ולכם, שכעת מחברים פרט לפרט, אכן, זה הוא הציפור הנכבד. אשר הזמינני למעונכם, ועשה זאת בתור המלצה, וידע, שהעלמה תיפול ברשת הנפוצה, אותו חוש שביעי, שפעל, ופועל, ויפעל הפורשת, הרחיבה את קנה, מעתה, ועד אילך. כל טוב, העלמה.

אפרת.א

New member
נוו מייייי??

סקרנות, אזניים קרויות, עיניים פקוחות לרווחה, ודאי סקרנות - אלא מה?? נננווווווו - שש, מי הנערה??? כדי שאוכל... לאפות לכבודכם עוגה מיוחדת לקשט, לשים קרם אגוזים וקצפת. נרות , זיקוקים. לא תהה הציפור שוב נודדת לילות וימים:) שמחה שחשת, נתפסת - ונשארת:))) שלך -א.

שש

New member
את יודעת אפרת

אתפינת לה מקום בשיחה בחדר ותודה על ההבנה אהבה

nati:-)

New member
באמת אבל שקיעה יפה...

שלום אני חדשה שרי האים זאת את?? אבל תמונה ממש יפה...

למעלה