זרו לי אנשים נחמדים....

colilon

New member
זרו לי אנשים נחמדים....

שלום לכן אנשים נחמדים... אני הייתי שמח אם הייתם עוזרים לי בכך שתכתבו בלופרים מפרקים... מה זה בלופר? בלופר זה בעצם משהו שהשתבש בזמן הקאטים... לדוגמא בחברים, בעונה העשירית באחד הפרקים רייצ'ל מחזיקה בקבוק מים, שומעים אותה מניחה אותו על השולחן ואז רואים את רוס נכנס שנייה, ופתאום רייצ'ל עם הבקבוק פתוח ושותה... או מוניקה מחזיקה ספל ביד עוברים לחצי שנייה לצ'נדלר חוזרים והספל עבר יד... בעצם משהו שהשחקנים לא שמו לב אליו בין הטייקים... אני רוצה בלופרים מכל העונות וכמה שיותר יותר טוב... אני רוצה לשים את זה באתר שאני בונה לאבודים, ואם מישהו ייתן לי הרבה ואני רואה שהוא עוזר אני אתן לו קרדיט בדף הבלופרים.. האתר נמצא בכתובת הזו WWW.IT-IS.DESTINY.CO.IL שם יש ספירה לאחור עד לתחילת העונה השנייה ופתיחת האתר... אני מקווה להצליח להקים את האתר כדי שיהיה איפה לקרוא תקצירים והכל, בעברית..... תודה מראש.. כולילון...

TheCharm

New member
הנה כתובת יאיר -

www.tv.com שם אמורים להיות, אבל אני לא כ"כ בטוח כי זה אתר שבעבר היה טיויתום ונקנה ונהרס קליל. אבל תסתכל נראה לי שיש שם, Goofs.

colilon

New member
אין שם זה למה פניתי לכאן...

בל תודה.. אני מקווה שתוכלו לעזור לי...

TheCharm

New member
נממ שם היה כעיקרון המקור.

שלי לפחות. לא נראה לי שאני זוכר משהו... סוורי

oRLi m

New member
בלופרים

זה מה שאני זוכרת תראה בפרקים האחרונים- 24 בדקה 34 ו35 בערך..כנפל ההגה של הרפסודה למים וסוייר הלך להביא את זה....אם תשים לב הדבר הזה נראה כמו דגל --כלומר מוט כזה ומחובר אליו משהו...אז בין הטייקים המוט פעם בימין ואח"כ בשמאל ואח"כ בימין ווכה עד שהוא מצליח להעלות את זה שוב... זה מסובךך...תראה את זה בפרק ואתה תבין ..אם לא, תגיד ל י ואני אנסה להסביר את זה שוב ועוד משהו בפרק 23 בערך בדקה 8 כשהם רואים את העשן השחור-- זה הולך ככה וולט צועק למייקל שיראה את העשן ומראים את כולם עומדים מלפני הרפסודה ואז שניה אחרי זה כולם עומדים בצד הרפסודה... ובדקה 4-6 בערך רואים את קלייר מחזיקה את התינוק פעם עם שמיכה ופעם בלי.. תבדוק את זה בכל מקרה... אני אנסה להיזכר ולמצוא עוד...

colilon

New member
תודה תודה תודה!!!!

את מאוד עוזרת לי... עוד מישו זסוכר???

TheCharm

New member
../images/Emo58.gif מעליי ופה. נזכרתי במשהו

בחלק א' של אקסודוס, בסוף, כשהרפסודה יוצאת לדרך, אפשר לראות בבירור את הצלם שמצלם את האנשים על החוף בתוך הפריים על מצוף.

oRLi m

New member
ועוד אתר אבל זה באנגלית

http://www.imdb.com/title/tt0411008/goofs

colilon

New member
תודה תודה.. תודה זה צ'רמ את זה זכרת

י דווקא אני זוכר שמישו שם תמונה בפורום L0L אם תזכירי לי כשאני יעבוד על הבלופרים אני ארשום את השם שלך בקרדיטים...

oRLi m

New member
בבקשה שטויות........

תראה בפרק 10 בדקה 30 ו15 שניות בערך תסתכל בדיוק כשהארלי בא לכיוון של סוייר כדי לבקש ממנו את רשימת הנוסעים.....עובר מטוס מעל הראש של הארלי........זה לפחות נראה כמו מטוס אבל זה מרחוק אז קשה לדעת... טוב נראה לי שזהו...ממש ניסיתי להיזכר..זה מה שמצאתי עד עכשיו אני אגיד לך אם אני אזכור עוד...

White Ops

New member
פשלה

בסצנה של הסירה בפרק ש oRLi m עם ההגה אז אם מסתכלים לימין כל הסצנה אפשר לראות ספינה באופק לשניה

ענבלinbal

New member
../images/Emo58.gif

איי וואלה גדול כרגע היסתכלתי זה באמת יכול להיות מטוס או ציפור או משהוא אבל זה בהחלט גדול...

colilon

New member
שוב תודה...

אתם עוזרים לי מאוד... עקרונית עכשיו אני עובד על התקצירי פרקים ורק אחרי זה על הבלופרים אבל אתם מאוד מאוד עוזרים!!!!

colilon

New member
יש

באתר הזה מלא תודה רבה אני ללא ספק יישתמש בזה...

למעלה