זקוק לרעיונות

THE BLUE LORD

New member
זקוק לרעיונות

שמי עומר,ואני תלמיד כיתה יב',שפעיל בארגון LEAD,ארגון לפיתוח מנהיגות בקרב בני נוער בישראל,מידע על הארגון ופעולותו ניתן לקרא בקשיר: http://www.lead.org.il/HTMLs/article_list.aspx?C2003=599 במסגרת האירגון,נדרשים החברים בו להקים פרויקט כול שהוא,שאני מגדרים אותו כ"להאיר פינה חשוכה",כשאר הפינה החשוכה היא איזה שהיא תחום בקהילה הקרובה או הרחוקה שאינו מטופל,לדוגמא,אם בשכונת X בנתניה יש המון עולים איתופים חסרי השכה,ואין תעסוקה לילדים שלהם,ויש הדרדרות לפשע,זו פינה חשוכה,כי אף אחד אינו מטפל,או לדוגמא,אם יש כמות גדולה של משפחות נזקקות בחיפה בשכונות X. ולכן אני פונה אליכם,חברי הפורום הזה,ומבקש ממכם,שתתנו לי מידע על "פינות חשכות" שנתקלתם בהם,בעיות לא מטופלות מכול הסוגים והסגנונות,עדיף באיזור השרון ותל אביב,מכיון שאני גר באיזור השרון... אשמח מאוד לכול עזרה שתיתנו לי במטרה למצוא את הפינות החשוכות האלו ולטפל בהם... למידע נוסף,או רעיונות לפינות חשוכות,אתם מוזמנים לפנות אלי דרך פה או במסרים...

tali_le

New member
עומר, הנושא צריך לבוא ממך

אשמח לעזור לך אם תגיד לי מה מענין אותך, מאיפה אתה? איזו אוכלוסיה נגע בלב שלך? טלי

THE BLUE LORD

New member
אז ככה

אני מקדימה,שזה ישוב קטן ליד נתניה חוץ מזה,אני מתענין בעיקר בתחום של אוכלוסיות מצוקה,ענים,חסרי דיור,נוער פנימיות וכו'... רעיונות?

tali_le

New member
בוודאי

קודם כל - לא רחוק ממך נמצא כפר הנוער הדסים שבו יש המון מצוקה בישוב צורן שגם הוא מאוד קרוב אליך יש בי"ס שהיו בו בעיות אלימות מינית מאוד קשות בין הילדים בפרדסיה יש כפר לתשושי נפש ניצולי שואה שעומד להיסגר בגלל קיצוצים תקציביים בנתניה יש שכונות עוני מאוד רבות, נוער מנותק ועברייני ועוד הרבה דברים שכאלה אתה פשוט צריך לבחור מה מאלה מעניין אותך או שניתן לך רעיונות אחרים

למעלה