זקוק לעצתכם

white star

New member
זקוק לעצתכם../images/Emo4.gif

אני אשתדל לקצר... באחד המפגשים של האגודה ראיתי בחור חמוד שדי מצא חן בעיניי אבל כרגיל לא היה לי אומץ להתחיל איתו. אחרי כמה חודשים חבר שלי שכנע אותי לבוא לשחק פוטבול.במשחק ראיתי את הבחור השני ולקח לנו כמה ימים להיזכר מאיפה אנחנו מכירים אחד את השני. אני התחלתי להתחבר איתו , ונהינו ידידים.תוך כדי הרגשתי שאני מתחיל להתאהב בו וגם אחרי כמה שבועות אמרתי לו שיש לי רגש אליו.התשובה שלו היתה "לא נראה לי שיהיה משהו בינינו עכשיו או בעתיד" אבל הוא לא רצה לאבד אותי כידיד וגם לא אני אותו אז נמשארנו ידידים.הבעיה היא שלי יש עדיין רגש אליו , אני כל שיחה שמח לדבר איתו (גם אם זה שטויות) ולמרות שהוא כבר כמה פעמים מאוד פגע בי (כמעט בכולם הוא לא התכוון לכך) אני לא מסוגל לכעוס עליו. אני נשאר ידיד שלו כי אני מקווה שיום אחד הרגש יילך(או מעצמו או שאני אכיר מישהו) אבל לאחרונה זה נהיה יותר ויותר קשה בשבילי. מה אתם חושבים?

Kingomri

New member
כוכב לבן, כוכב נחמד

תקשיב לי ותקשיב לי טוב החיים הם רצף של עליות ומורדות. היום אני עצוב מחר אני שמח. מותר לך להתאהב באלפיים איש תוך שעה וחצי, ומותר לך לאהוב בן אדם אחד למשך תשע עשרה שנה זה יכול להיות הדדי, חד צדדי, חד מיני ושאר הירקות הללו. הדבר היחיד שקובע, איך תיקח את זה, זה אתה אתה חייב לזרום. חברה שלך זרקה אותך בשביל בחורה אחרת? תזרום אימא שלך התחילה לעשות סצינות כי הבן שלה הומו? תסתום ותזרום ראית את המורה שלך לאנגלית מתנשק עם האקס המיתולוגי? תזרום ותרכל חביבי, החיים קצרים מדי בשביל לשקוע בצרות מותר לך לכתוב דברים עצובים, אבל אחר כך אתה חייב לחייך לעולם מותר לך ללכת ברחוב שעתיים ולזמזם את MR LONLEY, אבל אח"כ לצווח עם קיילי מותר לך לרצות לגעת בשמיים ולהתאכזב מותר לך לעקוב אחריו ולהתאהב מותר לך הכל אלה הם החיים שלך, תעשה מה שבראש שלך, בסוף משהו חיובי עוד יקרה מזה עמרי (שאם הוא היה באמת חכם כמו שהוא נשמע, הוא גם היה מקשיב לעיצות של עצמו)

.m

New member
כוכבון יקר,

מאחר והוא הודה שהוא לא מעוניין בשום דבר מעבר לידידות, יתכן ולקיחת ספייס מסוים ממנו יעזור ל"רגש" הזה להעלם לאט לאט (משהו במסגרת "רחוק מהעין - רחוק מהלב"), ואולי אז תוכלו להיות ידידים באמת. כל עוד הוא בסביבה אני מסופקת אם תצליח לתת צ´אנס למישהו חדש.
mai

white star

New member
כבר עשיתי את זה

וזה לא ממש עזר הרהרתי אם כדאי לסיים את הקשר איתו אבל אני יותר מדי מחבב אותו אז לאחרונה אני מרגיש תקוע באמצע כזה

.m

New member
הדבר ה"נכון" לעשות

הוא לא בהכרח ה"קל" לעשות... אתה יכול להושיב אותו לשיחה, ולהסביר לו בדיוק את הענין, אם כי אני לא מוצאת בזה טעם... ועוד משהו - האם אתה באמת סבור שתתן למישהו אחר צ´אנס כשהוא בסביבה? אולי נתק (אפילו קצר) יתן לך פרספקטיבה אחרת...
(כי נראה לי שאתה צריך אחד...) mai

זורבבל

New member
אם זה לא עזר אז

כנראה שלא התרחקת מספיק. ואם אתה חושב שהתרחקת מספיק אז אולי כדאי שתתרחק לגמרי? אתה נשמע לי כמו אותו חמור שקשרו לו לגב מקל עם גזר כך שהגזר מתנדנד לו מול הפרצוף... זורו

judyr

New member
רק אני שמתי לב למשהו?

והנה הציטוט "ולמרות שהוא כבר כמה פעמים מאוד פגע בי (כמעט בכולם הוא לא התכוון לכך)" ברגע שהוא פגע בך זה הזמן להמשיך הלאה.... אתם לא במערכת יחסים כלשהי אתה רודף אחריו הוא לא מעוניין ואתה נפגע מכך אתה לא פתוח לדברים אחרים וזה לא טוב... אתה לא עושה טוב לעצמך אם הוא היה מעוניין בך הוא היה מראה זאת! חבל.... תנשום אוויר ותעשה את הדבר הנכון בהצלחה ג´ודי

white star

New member
זו הבעיה

בגלל זה אני מתייעץ אתכם , אני מרגיש שאני תקוע על צומת טי צד אחד של הצומת זה להעיף אותו , לסבול בטוח הקצר ולהרגיש הקלה מסויימת בטוח הארך צד שני להמשיך כמו שהיא כי הוא ידיד שלי ואני מאוד מחבב אותו כאדם(פרט לעובדה שיש לי רגש אליו) ולחכות עד שהרגש יחלוף מעצמו או לחילופין שאני אכיר מישהו למערכת רצינית שבעקבותיה הרגש לי יופנה אליו ולא אל ידיד שלי... זאת ההתלבטות שלי

העתק הודעה של judyr (בלי האאוטינג)

אני כתבתי את מה שכתבתי מנסיון מאוד אישי ומאוד כואב... נשארתי במערכת יחסים שלא התאימה לי יותר מדי זמן... יותר מדי זמן אומר שנתיים וחצי יותר מדי (מתוך חמש) למה תשאל השאלה? כי לא רציתי להכאיב... כי כל פעם כשבאתי לפרק את החבילה אז היו סצינות ובכי וסרטים של הלייף.... אז נשארתי.... ורק אחרי שהרגשתי שמתתי מבפנים.... אז שברתי את הכלים.... בדיאבד הסתבר שבאמת היה חבל על הזמן כי גם הייתה בגידה ולא מהצד שלי ועוד דברים לא יפים... אז מנסיון... לא טוב לך... פוגעים בך.... תתחשב רק בעצמך.... בתוך תוכך פנימה התשובה היא ברורה.... אני שולחת כי זה מה שיכולה..... המון אומץ וחוזק.... מווואאאאהההההה ג´ודי

Liroy25

New member
אומרים שאין חכם כבעל נסיון

ומי כמוני ששבר את שיא הפאטתיות ויותר מפעם אחת! קל לעמוד מהצד ולחלק עיצות גם כשהן מגיעות ממקור אישי וכואב. אמרה ג´ודי ואמרה נכון - ברגע שהוא פוגע בך זה הזמן לקום וללכת. אני הייתי במערכת יחסים כזאת עם חבר טוב (לפחות כך חשבתי) במשך שנתיים תמימות ואכלתי ממנו חרא בכמויות מסחריות. בסופו של דבר מצאתי בעצמי את הכח להעיף את החולירע לכל הרוחות, בלי יותר מידי סצינות ודרמות. פשוט התפוגגתי לו משדה הראיה והרגשתי כל כך טוב עם עצמי!! בהצלחה!

shirhayam

New member
אפשר להגיד משהו?

תראה - אולי אני סטרייטית אבל כשמדובר באהבה - אין לה מין - או ג´נדר או מה שתרצה אהבתי אדם - 4 שנים - אהבת חיי היינו הכל חוץ מבני זוג נשמע מוזר - אבל אמיתי!!!! אני הייתי לו כל העולם - והיחידה שאיתו (בכל המובנים) הוא היה לי הכל - ולא היחיד(בין לבין הכרתי כמה...) אבל - לא משנה את מי הכרתי - לא משנה לאן יצאתי לא יכולתי לצאת מהאהבה ומהקיבעון ממנו - וזה חסם אותי מלמצוא את שלי... עד שפשוט קמתי - והלכתי(בעזרתו כמובן) היה לי חבר - כמה חודשים - ומאז - הוא לא מפריע לי בחיי תמיד הוא ישאר בלבי והוא גם ידיד שלי אחרי הכל!!! (יש לו חברה שהיא בדיוק אני - לומדת מה שאני - בת גילי(יומיים הבדל) כן זה מתסכל - אבל מה לעשות - שורדים עליך המשימה - להבין את מקומך שום עצה מאף חבר, ידידה - או אנשי פורום נחמדים כמו כאן לא יעזרו אתה צריך לראות את זה בעצמך - לי לקח 4 שנים!!!! בכל מקרה עד שלא תראה את זה - לא תצא מזה!!! יאאלה? יאאלה!!!!

EyeSeeYou

New member
מה ז"א "אולי אני סטרייטית?"

אולי כדאי שתבדקי את הסוגיה בפורום "זהות מינית" ? :")

shirhayam

New member
אההההההההה../images/Emo132.gif

אני? סוגיה? מה פתאום...... אחרי מועדון - מפוצץ בהורמונים גבריים....(ואף לא אחד בשבילי...) ואחרי שבחורה כל הערב עשתה לי עיניים.... הגעתי למסקנה גורפת - ומחזקת את קודמתה אני - ונשים - לא באותה מיטה הבנת את זה ברוך? יאאאלה? יאאאלה!

shirhayam

New member
תראי....תשמעי...

הבטחה זו הבטחה אבל את יודעת מהו התנאי - נכון? אני מקווה בשבילך שתצליחי להגשים את התנאי ומקווה בשבילי שלא את יודעת - בשביל דבר כזה אני צריכה הכנה - הרבה כוחות נפשיים חולה עלייך........

Antonella

New member
עצה ידידותית

יש פעמים בחיים שאנחנו צריכים ללכת עפ"י ההגיון ולא עפ"י הלב. לדעתי זו אחת הפעמים, למרות שזו משימה לא קלה ... אתה צריך להתרחק מאותו בחור ,הוא הבהיר את דעתו בעניין! אם אתה לא מסוגל (ואתה לא)לראות בו ידיד נטו אז אין טעם לכל הידידות הזו ואתה רק עלול להיפגע. קח את עצמך בידיים ,תפוס מרחק. החיים יפים ויש ים של הזדמנויות בחוץ.

שנץ

New member
השאלה הגדולה היא

האם אתה באמת רוצה להתגבר עליו ולהמשיך הלאה??? לי היה מקרה דומה, רק עם חבר סטרייט, ואני חושב שיותר הייתי מאוהב בלהיות מאוהב בו, מאשר באמת להיות מאוהב בו... (משפט מסובך, תקראו אותו פעמיים) זה נמשך חצי שנה, זה היה נורא, והבנתי שאני חייב לשים לזה סוף - וזה מה שעשיתי. אז אם אתה באמת רוצה להתגבר - תפוס מרחק! ואני יודע שכבר אמרו לך את זה 700 פעם בערך, אבל זה הדבר היחידי שאתה יכול לעשות. ותאמין לי שזה יעבור יום אחד, ותמצא מישהו אחר (שגם יחזיר לך אהבה), ואז גם תוכל לחזור להיות איתו בקשר יותר בריא.

white star

New member
תודה לכולם על העצות

נראה לי שאני מתקרב למסכנה... בכל אופן שמחתי לדעת שאני יכול לבקש עצה בפורום שלכם ב-

למעלה