זקוק לעצה

יהושע 50

New member
זקוק לעצה

מחפש יעד לעריכת מפגש צוות מצומצם (5) למשך 5-6 ימים הרחק מהמולת היום-יום. התנאים הרצויים הם: - בתוך או בקרבת יישוב קטן ושקט - נוף פסטורלי - אוכל טוב - קרבה למוקד עניין אחד או שניים (ל"הפסקות איוורור" במהלך המפגש) - אפשרות לתקשר באנגלית מועד: לקראת סוף אוקטובר. תקציב: לא צריך וגם לא רוצה להגזים. ממתין לרעיונות ומודה מראש.

נילוס11

New member
האי מארגיט בבודפשט

אי ירוק בנהר הדנובה,שקט ופסטורלי הרחק מהעיר והכי קרוב שאפשר לעיר שקט,ספא טוב,המון המון ירוק ,ואוכל טוב. או בעיירת האומנים הציורית סאנטאדרה,שגם היא במיקום של פחות משעה מבודפשט,המון שקט שלווה וירוק בעניים,מסעדות מוזיאונים ואומנים,וכמובן אוכל טוב. ולא יקר כמו באירופה המערבית .

יהושע 50

New member
צריך עוד כמה פרטים

על האי מרגיט יש בתי מלון? תן קישור/ים. איך מאייתים סאנטאדרה באנגלית ובהונגרית?

nitsansh

New member
יש כמה מלונות באי מרגיט

בחלק הצפוני שלו, קרוב לגשר ארפאד. התנועה באי, חוץ מהגישה למלונות, אסורה לרכב פרטי ללא אישור מיוחד, ויש רק קו אוטובוס אחד (מס' 26) שעובר באי. סנטנדרה כותבים בהונגרית SZENTENDRE. ניתן להגיע לעיר ברכבת הפרברים HEV שיוצאת מתחנת BATTHYANY TER בבודה. יש לרכבת הזו תחנה בקצה של גשר ארפאד בצד של בודה (מערב).

נילוס11

New member
כל מה שניצן כתב ,אכן נכון

רק אוסיף שמהאי מרגיט למרכז העיר(ובחזרה) אפשר להגיע גם עם מוניות.

יהושע 50

New member
מקפיץ בתקווה לקבל רעיונות נוספים

אני בודק את האפשרות של מה שהוצע לי ביחס להונגריה ובמקביל מעוניין לשמוע הצעות נוספות, אז יש למישהו רעיון?

orlu

New member
צביקה 101 הברקת זה מקום משהו משהו

גם אני עם ההמלצה

Forum User

New member
סלובניה

יש המון מקומות פוטנציאליים: אגם בלד או אגם בוהיני, לוגרסקה דולינה, ואפילו פנסיון בעיירה קטנה הסמוכה ללובליאנה הבירה.

יהושע 50

New member
אוקיי, אני מתחיל לבדוק גם סלובניה

אבל לפני שאני מתחיל לעבוד קשה - יש אולי המלצה ספציפית לבית הארחה או מלון לא גדול והומה, כזה שמאפשר דיון רגוע עם הרבה עבודת חשיבה?

Forum User

New member
יש לי כמה רעיונות, אבל נראה לי עדיף

לפנות ללשכת התיירות הסלובנית בארץ ולעשות את זה מסודר דרכם. בלוגרסקה דולינה, עמק אלפיני יפיפה סמוך לגבול אוסטריה, יש מלון ובית הארחה שעשויים להתאים. בבלד יש מבחר מסחרר של מלונות לבחור מהם, וכך גם בבוהיני - תלוי בתקציב ובצרכים.

למעלה