זקוק לעיצה

itsiky

New member
זקוק לעיצה

היי, אנחנו בשלב סופי של סגירת התוכניות עם האדריכלית אבל החדר שינה הורים לא מסתדר לי עם המיטה מול ארון .. אולי יש למיהו רעיון איך ניתן לסדר אחרת ? מצ"ב התוכנית של קומה ב' איציק

THE UNDER TAKER

New member
פנה לאדריכל שלך ! חדר הורים שלך גדול מידי

המקלחת גדולה מידי וגם הפתח ליד החדר הורים גדול מידי . עם כל זה שהוא יכניס לך חדר ארונות ולא ארון בחדר שינה . לחדר שינה בלבד מספיק 3.5 על 4

itsiky

New member
גדול מדי

זה עניין של טעם :) אשתי לא רוצה חדר ארונות, אלא ארון "בתוך הקיר"

calya

New member
הייתי מוותרת על הנישה בכניסה לחדר ופשוט חוזרת

שם על האלמנט של החלון הבולט, מעל החלל הכפול. כלומר חלון גדול מאד מחדר השינה שלכם מעל חלל הכניסה עם מושב חלון מרופד. נכון שיהיה ארון מול המיטה אבל יהיה גם אור ותחושה של גובה.

itsiky

New member
לא כל כך הבנתי

את מתכוונת לריבוע במבואת כניסה? אני יעלה את התוכנית של קומה א' אולי זה יעזור הכוונה היא לחלון ליד דלת הכניסה של החדר?

calya

New member
יו, איזה פתרון מעולה מצאתי:

תראה - שיניתי את הסידור הפנימי של המקלחת ועשיתי שהמעבר לחדר הכביסה יהיה דרך המקלחת. ככה אפשר להזיז את הדלת של חדר הכביסה ולהגדיל את חדר ההורים על חשבון המסדרון. הזזתי את הדלת של המקלחת מחדר ההורים (יותר נעים חדר בלי דלתות בעיניים וגם מאפשר למי שמתעורר ללכת להתקלח ולהדליק אור בלי להעיר את מי שישן). בטורקיז - ציירתי חלון זכוכית. ככה יהיה אור בחדר ההורים (חלון גדול) וגם תוכלו לראות מי מגיע אם תרצי. ומצד שני, זה לא מול המיטה שלכם כך שיש פרטיות בחדר. את הארונות לא הקטנתי בגודל, את הקטן גזרתי ושמתי מאחורי דלת הכניסה. את הגדול על הקיר שהתפנה כי הדלת זזה. אהבתם ? נ.ב אוהבת מאד את קומת הקרקע שלכם. מתוכננת היטב נעימה ופרקטית לטעמי.

boyberic

New member
עלות בנייה

ראשית, תלוי איזה בית אתה בונה, כלומר תלוי איזה אלמנטים ארכיטקטונים אתה מכניס לבית. כאשר הבית פשוט ובקווים נקיים עלות בניית השלד נמוכה יותר. גם מרתף מייקר משמעותית את עלות הבית. תנסה לבדוק בנייה עצמית שאתה לוקח את בעלי המקצוע, זאת הדרך שאנחנו בונים בליווי מנהל פרוייקט מפקח שעוזר לנו בכל דבר ומדריך אותנו לאורך כל הדרך. נכון שזה בלבול מוח ולהקדיש הרבה שעות אבל נראה לי שגם בבנייה עם קבלן מפתח מקדישים לא מעט שעות לעניין. דבר נוסף, אם התקציב שלך מוגבל (של מי לא...) כדאי לדעת מראש איפה אתה מתפשר ואיפה אתה לא, לדעתי חשוב לבנות את השלד באיכות הטובה ביותר שזה בסדר עדיפות. אנחנו לדוגמא התפשרנו על החלונות, מתפשרים על הריצוף, ועל הכלים הסינטריים. מטבח מאוד חשוב לנו שיהיה גדול מסנדוויץ' ופירזול של בלום, אז התפשרנו על דלתות פורניר כוון שאותם אפשר תמיד להחליף. בקיצור לבנות בית בתקציב בלתי מוגבל זה הכי קל... בתקציב מוגבל החוכמה להתפשר ולסיים במינימום חריגות מהתקציב. השבוע יצקו לנו את הגג ועד היום אנחנו עומדים בתקציב.

למעלה