זקוק לעזרתכם

זקוק לעזרתכם

שלום. אני זקוק לעזרת חברי הפורום בעניין הבא: אני מנסה למפות כמה שיותר קומיקסים אונליין, ומעוניין לקבל כמה שיותר קישורים לקומיקסים שכאלו, לפי הקריטריונים הבאים: 1) על הקומיקס להיות בשפה האנגלית או בשפה העברית בלבד. 2) על הקומיקס להיות בן ארבעה עמודים לפחות. 3) הקומיקס צריך להיות מקורי- כלומר שלא פורסם בעבר בחוברת/ספר וכו´. 4) קומיקס הפועל על טכנולוגיית פלאש (כגון Broken Saints) לא יתקבל- עקב הזמן הרב הנדרש להעלותו. 5) כנ"ל לגבי כל קומיקס שניתן לראותו רק ע"י תוכנה מסויימת (אקרובט וכו´). 6) סטריפים וקריקטורות יידחו בשאט נפש. 7) אם המדובר באתר המכיל מקבץ נרחב של קומיקסים (פורטל, לצורך העניין), רצוי ללנקק את כל האתר, ולא לתת לינק לכל קומיקס בנפרד. אם אתם חושבים שיש באתר קומיקס או שניים המתעלים בצורה ניכרת מעל כל השאר, ניתן ללנקק אליהם (לא יותר משניים)- אך רצוי לתת הסבר קצר למה הם כ"כ טובים בעיניכם. 8) לעומת זאת, אם המדובר באתר המכיל קומיקס אונליין, אך גם חומרים שאינם קשורים כלל לקומיקס- רצוי ללנקק ישירות לסעיף הקומיקס (אם הדבר אפשרי). 9) אם מדובר בקומיקס שאתם יצרתם, או שהינכם מכירים את היוצר/ת, אשמח אם תציינו זאת. (אני מנסה למפות גם יוצרים). 10) מומלץ שהקומיקס יהיה צבעוני, אולם קומיקסים משובחים בשחור-לבן- גם יתקבלו בברכה. אז תודה מראש, וסליחה על בלבול המח. להלן מספר קטן של קומיקסים שמצאתי, בכדי שתבינו פחות או יותר למה הכוונה: Outsider Nowhere Girl Assassin

כמה רעיונות...

נסה את האתר המדהים הזה... חפש בפורום את CHATENOIR היא קשורה אליו "בצורה מהותית..." אולי גם באתר הזה תמצא דברים מתאימים לשאלתך.... וגם בלינקים שלמעלה יש כמה דוגמאות. כמו כן בדף הבא מהאתר של עולם הקומיקס יש לינקים מעניינים. נגמרו לי הלינקים אז אני אכתוב עכשיו בגוף ההודעה, יש באתר של קומיקס וירקות גם כן לינקים "או ירקות" כמו שהם קוראים לזה... בכתובת הבאה: http://www.cnv.co.il/veg.htm. בהצלחה...

למעלה