זקוק לעזרתכם במציאת דיסק.

זקוק לעזרתכם במציאת דיסק. ../images/Emo101.gif

זוכרים את סיפור הדיסק של קלאודיה גומז (Tierradentro ) זה שנגנב לי לפני כחודשיים מתיבת הדואר יחד עם הדיסק סלמנדרה שלה... אז פיצוי לא קיבלתי (בעיקר כי אני ילד טוב ירושליים ולא היתי מוכן לסבן) את סלמנדרה רכשתי שוב בטאוור רקורד ארה"ב ואני מפיק ממנו עונג רב הבעיה עם Tierradentro הוא אזל מהמלאי בארה"ב לפחות בחנויות הרשת שבדקתי ואני ממש מיואש כבר חודשיים אני מנסה להשיגו גם משומש ובמחיר מופרז אך ללא הואיל אשמח לקבל עזרה בנושא או כל רעיון יצירתי אחר. אגב למעט הדיסקים של הסמינר אין לי דיסקים צרובים בפרנציפ בבית כך שאני מעדיף לקנות משומש אם למישהו יש ורק אם יכולו כל הקצים אצרוב לי אותו שנה טובה לכולם (לפחות יותר מקודמתה) אלדד אלשד

NYer

New member
תן לי את הפרטים המדוייקים של הדיסק

כולל הלייבל השם וכל פרט אחר שאתה יודע ואני אנסה לעזור.

רונן ס

New member
היי אלדד

איני יודע היכן אתה גר אבל יש בקריות חנות שנקראת "ג´אנק". אני בקשר טוב עם בעל הבית ועד היום כל מה שרציתי ולא הצלחתי להשיג כולל דיסקים נדירים ומשונים הוא הצליח להביא לי. אם אינך גר באזור שלח לי את השם המדויק של הזמרת והאלבום כולל שם הלייבל שהוציא אותו (אם אתה יודע) ואעשה מאמץ להשיג אותו עבורך. שנה טובה וחג שמח רונן

רונן מצויין אני גר בנהריה אשמח

לקבל כתובת מדויקת ומס´ טלפון המון תודה ושנה טובה אלדד

רונן ס

New member
שלום אלדד

אני שמח לעזור ואשמח עוד יותר אם אכן תצליח להשיג שם את מבוקשך. תדבר רק עם אורן (שהוא התותח שם) או עם עופר שהוא בעל החנות. הכתובת היא: קרית ביאליק רחוב דפנה (לא יודע מספר מדויק אבל אם תגיע לדפנה זו כבר לא בעיה...) טלפון: 8702001 חג שמח ושנה טובה גם לך רונן נ.ב. אם תרצה, אשמח להגיע איתך לשם רק שלח לי מייל.

למעלה