זקוק להמלצה

זקוק להמלצה

שלום לכולם עם תחילת שנת הלימודים החדשה של הסטודנטים הבנתי שחסר לי מחשב בבית. התקציב שלי די דל (סטודנט אחרי הכל) אך הדרישות שלי לא רבות. רוב השימוש של המחשב יהיה בגלישה באתרי אינטרנט, קצת תוכונות אפיס בסיסיות ומיילים. אני לא מתכוון לשחק במשחקים כבדים או להשתמש בתוכנות גרפיקה מקצועיות. איזה מחשב אני צריך, אילו רכיבים (אני לא מבין בזה כלום) והכי חשוב כמה זה יעלה? מסך אני לא צריך, יש לי מסך ישן (מלפני שלוש שנים ובמצב תקין). מחכה להמלצתכם תודה

Athlete

New member
אז ככה,

מעבד Sempron™ 2500+ (S-754) לוח KV7-V (KT600)+SATA+LAN זיכרון256Mb 400MHz Kingston CL3 כרטיס מסך XFX MX4000 64MB TV דיסק קשיח 80GB SATA 7200 8MB WD800JD כונן קטן Teac/SONY 1.44 צורב LG 52x32x52 kit מארז 2202 ATX MIDI PFC, usb מקלדת ועכבר MS Internet + MS Mouse Optical רמקולים 400 W סה"כ 1885 שים לב שאפשר למצוא מחשבים יותר זולים ודילים עלומי שם, במפרט הנ"ל כל החלקים החשובים הם של חברות גדולות ומוכרות, המשלוש הקדוש (מעבד/לוח אם/זיכרון) שלושתם של חברות גדולות שיתנו לך גם ביצועים טובים (לשימושים שלך) וגם יותר חשוב מזה אמינות ושקט נפשי, המפרט כולל גם צורב (תוריד בסביבות ה-40 ש"ח אם אתה לא מעוניין) כולל סט מקלדת ועכבר (חלקים שאתה בא איתם במגע יום יומי) של MICROSOFT מה שמבטיח נוחות וחוסר תקלות (אתה יכול לבחור במקלדת ועכבר חסרי מותג ולחסוך כ-50 ש"ח) אתה יכול גם לוותר על הכונן הקטן ולחסוך עוד 50 ש"ח לבחור בזיכרון שלא של חברה אמינה וגדולה (KINGSTONE) באחד אחר וחסר שם (דבר שיגרור חוסר יציבות של כל המערכת אבל זה יחסוך לך בערך 50 ש"ח) דיסק קשיח אפשר גם לבחור בהרדיסק איטי יותר ואולי שמגיע ללא 3 שנות אחריות (דבר שישפיע מאוד על מהירות המחשב מכוון שההרדיסק הוא צוואר הבקבוק האיטי ביותר במחשב אבל אולי תחסוך ככה עוד כ-80 ש"ח) וזהו בגדול שאר החלקים הם מאוד זולים ומקבלים תמורה טובה מאוד בשביל המחיר הזול שלהם (המעבד והלוח), אז לסיכום אתה יכול לחסוך כ-300 ש"ח (אולי אף יותר אם תעבור למעבד אחר (מאוד לא מומלץ) אבל לפני דעתי הסכום הזה לא שווה את השקט הנפשי שלך ואת העבודה שהמחשב הנ"ל יחזיק לך לפחות את שנות הלימוד שלך, מקווה שעזרתי, Athlete

TheRedEye

New member
אפשר להוציא מחשב עם מעבד Althone

במחיר הזה רק צריך לדעת איפה לחפש

למעלה