זקוקה לעידוד

פנינית13

New member
זקוקה לעידוד

היום תאריך הלידה המשוער שהיה אמור להיות לי ולא יהיה כבר מיום ההפלה אני זוכרת שפחדתי מהיום הזה ואכן צדקתי .יש לי מועקה בלב היום היתי אמורה להחזיק אותך בזרועותי ילד יקר שלי היום רציתי להתלונן בפינוק שכואב לי ואני גדושה אבל היום אני כואבת בליבי .וזרועותי ריקות ממך אוהבת לנצח אמא ה' נתן ה' לקח יהי שם ה' מבורך

מיקי*

New member
../images/Emo10.gif אין מלים לחזק אותך יותר ממה שאת

רק ניתן לאחל שבעז"ה תצליחי להתרומם מהשבר הנורא הזה ורק תצמחי ממנו להיות חזקה ושמעת תדעי רק אושר ושמחה.

לפנינה ../images/Emo201.gif

אך לנחם במילים לא קל אבל ,אומרים , אם הדרך חשוכה, אני אהיה שם כדי להדליק לך נר. אם תמעד, אני אהיה שם כדי להושיט יד תומכת. אם תבכה, אני אהיה שם כדי לנגב את דמעותייך. רק תמשיך לצעוד, ולפני שתבין מה קורה, תראה שאור הנר מתגמד לעומת בוהק השמש בשמיה הכחולים, שהמכשולים שעליהם מעדת בעבר נעלמו, והפכו לזיכרון בלבד, ושהדמעות שבעינייך כעת הן דמעות אושר. רק תמשיך לצעוד ותזכור, שמאחורי כל צעד שלך מהדהד צעדי שלי. וזכרי שהכול משמיים ,גם בשעת כאב ,

לפנינית ../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

מאחלת לך בע"ה בקרוב מאד הריון תקין ,עגול ומשעמם עם תינוק בריא בקלות ובכיף. אומרים שרוב ההריונות שמסתיימים בהפלה מדובר על תינוקות לא בריאים.. בכ"א תרגישי טוב.

נועה IL

New member
הצטמררתי.. /tapuzforum/images/emo201.gif/tapuzforum/images/emo201.gif/tapuzforum/images/emo201.gif

קשה למצוא את המילים המנחמות {אם ישנן כאלה}.. מאחלת שמעתה והלאה תדעי רק שמחה ואושר ובע``ה הקב``ה יזכה אותך בפרי בטן בהריון בריא תקין ומאושר. המון חיבוקים.

חזקי ואימצי!

אין מילים בפי להביע את צערי ואני מאמין צער כולנו. נסתרות דרכי ה`.. דעי לך שנפלה זכות בחלקך כי ידוע שהנשמות האלו הם נשמות גבוהות. הקב``ה ישמע תפילותייך וישלח לך במהרה פרי בטן בר קיימא. אמן!

שרונס21

New member
../images/Emo201.gif

מאחלת מעתה והלאה רק אושר בלב שמח! רגע קשה, אין ספק. תנחומי.

../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo16.gif

יקרה, חוץ מלחבק, ולחבק ולחבק, נותר לי רק להתפלל שזה יהיה הנסיון האחרון. ולהאמין כי מי שהעמיד אותך בנסיון הקשה הזה, גם יתן לך את העוז והכח לקום ממנו ולצמוח ממנו. אם את רוצה לחלוק יותר, אולי יקל עלייך לדבר על זה- אני פה ו/או במסרים
ותרשי לעצמך גם להתאבל.

פנינית13

New member
תודה לכולם

אין לכם מושג כמה כוחות שאבתי ממכם תודה ותמשיכו להיות כאלה נפלאים

למעלה