זקוקה לעזרה!!!

taltalit

New member
זקוקה לעזרה!!!

היי, יש לי קובץ של וידיאו, ואני רוצה לצרוב אותו על דיסק, אלא שהחלק האחרון שלו, המספר שניות האחרונות, אני לא רוצה שיופיעו.. איך אני צורבת רק חלק? ושאלה נוספת- בעזרת איזו תוכנה אני יכולה לפתוח קובץ וידיאו- ולחתוך ממנו חלק? מקווה שתוכלו לעזור לי..

KOBINET

New member
תורידי את התוכנה שבקישור

שזאת תוכנה שמפצלת סרטים ומה שאת צריכה לעשות זה לפצל את הסרט לשני חלקים, החלק שאת רוצה והחלק שאת לא ואז שיהיו לך שתי חלקים תמחקי את החלק שאת לא רוצה ואז תישארי אם החלק של הסרט שאת רוצה

taltalit

New member
המון תודה!

ואיזו גירסה מאלו שיש שם אני צריכה להוריד?

taltalit

New member
שאלה הקשורה לנושא

כבר הורדתי, אז אל תתיחס לשאלה הקודמת.. אבל יש לי שאלה אחרת (סורי על ההתקרצצות..
) איך אני עושה את המחיקה של החלק שאני לא רוצה? יש חלק בסוף שאני לא רוצה, אז אני צריכה להגדיר את ההתחלה שלו בתור תחילת הסרט, והסוף שלו כ"סוף" נכון? אבל אז איך אני מוחקת את החלק הזה?????

taltalit

New member
עשיתי את השינויים שרציתי בקובץ אבל

יש לי בעיה עם לשמור את זה.. יש המון סוגי "save" באיזה מהם אני צריכה ללחוץ כדי לשמור את הקובץ, כך שכשאני אפתח את הוידיאו הוא יפעל??? המון תודה על העזרה.

KOBINET

New member
אני לא כל כך מבין בתוכנה

אבל אמור להיות מדריך בעיברית באחד מהפורומים בתפוז אבל אני פשוט לא מוצא את זה שלחי לי תמונת מסך של אפשרויות השמירה ואני אנסה לעזור לך

taltalit

New member
מממ..

אין לי כל כך אפשרות לצלם את זה.. אני פשוט אכתוב את האפשרויות: * save as AVI- שככה ניסיתי לשמור אבל זה עשה לי בעיה. * save old format AVI * save segmented AVI * save tripted AVI * save tripe master * save image sequence * save WAV * save processing setting שוב, המון תודה על העזרה!!! אני מאוד מעריכה זאת!

KOBINET

New member
אין לי מושג אבל

הינה תוכנה פשוטה מאוד לפיצול סרטים שאיתה בטוח זה יעבוד

taltalit

New member
הורדתי את התוכנה...

הבנתי אך משתמשים בה, מה שלא הבנתי זה שוב,איך שומרים בה.. תוכל לעזור לי? (חח סורי שאני מציקנית, והמון תודה על התמיכה!!!)

KOBINET

New member
אין בעיה, תשאלי כמה שבא לך

את קובעת את החלקים של הסרט ואז את נותת לזה לחלק עם הכפתור למטה בצד ובסוף יש לך שתי קבצים במיקום שקבעת בצד זה תוכנה ממש לא מסובכת תצלמי את המסך עם הכפתור print scrn תכנסי לצייר ותלחצי על הדף הלבן לחצן ימני ותבחרי הדבק ואז תשמרי את התמונה כקובץ גיפ ושימי בפורום ואני יסביר לך בפירוט מה כל דבר שם עושה למרות שזה די פשוט והכל נמצא במסך הראשי

taltalit

New member
הצלחתי לחלק ולשמור, אבל...

האיכות יצאה ממש על הפנים, לפני זה הוידיאו זז במהירות סבירה, עכשיו הוא כאילו נעצב כל כמה שניות, וזז ממש אבל ממש לאט, הוא נעצר כל פריים...- זה צריך להיות כך? כי נראה לי לא הגיוני...

למעלה