זקוקה לחיזוק

זקוקה לחיזוק

לא ממש עיצה.. אולי מילה מנחמת אם יש לכם כח וזמן פירקנו את הזוגיות שלנו..לא היינו נשואים וגם לא יצאנו יחד כל כך הרבה זמן סתם תהיתי אם זה הגיוני ששנינו אוהבים עד דמעות אבל לא יכולים להסתדר ביחד הוא אדיש ואני סובלת מחוסרים בשל כך= רבנו ואגרנו מטענים אתמול בשיחה קשה של 3 שעות החלטנו (בקושי) שעדיף לסיים את זה כי אף אחד מאיתנו לא יוכל לשנות את האופי שלו (זה נסיון שלישי) אנחנו נפרדים- מרגישים שלא יכולים אחד בלי השניה וחוזרים..הפעם זה סופי ואני אראה אותו עוד כל כך הרבה ביומיום
כואב לי הלב- אני רק רוצה ומקווה לשמוע שזה הדבר הנכון לעשות..כי הוא בלתי הפיך תודה רבה

נומלה

New member
מאוד קשה נכון? ../images/Emo24.gif

תני לעצמך זמן להתאבל. זה בסדר. בהחלט עשית את הדבר הנכון.

nowonder

New member
בהצלחה.

פרידה היא כמו מכה על האף. הרגעים הראשונים כואבים הכי הרבה. אחר כך אפשר שוב לנשום.

chenby

New member
זה הדבר הנכון לעשות.

ואם זה לא? ממילא זה בלתי ההפיך.. אם זה בלתי הפיך, ואם זו ההחלטה שקיבלת, כנראה שזה הדבר הנכון. כשהדברים לא מסתדברים, הם פשוט לא יקרו. וכשזה אמור להיות זה, הדברים מסתדרים בטבעיות. כל דבר בטבע צומח מבלי שיצטרכו להאיץ בו - רק להשקות אותו. אז קודם כל תשקי את עצמך כדי שאת תגדלי - כי גם את וגם הוא יכולים בהחלט להשתנות ויותר מזה, בין אם את רוצה ובין אם לא, את משתנה כל רגע. כל רגע את חכמה יותר , יודעת יותר, גדולה יותר, בין אם תרצי ובין אם לא. להשאיר אותנו במיינד באופי שלנו או בדפוסים שלא מקדמים אותנו, זה לא טבעי, זה רק הרגל. והרגלים ניתן לשנות. קודם כל צריך להבחין בהם. כשברור לך שדפוס שלך לא מקדם אותך, תמצאי את הניגוד שלו ותתאמני עליו עד שהוא יהפוך להרגל. ככה עושים שינוי. מתאמנים עד שנוצר שריר חזק. ולמה תראי אותו כל כך ביום יום? אתם עובדים יחד? האם העבודה הזו היא הקריירה שלך? במידה ולא, וזו עבודה זמנית, הייתי מחפשת משהו אחר בשבילי.. שלי יהיה קל יותר. במידה ולא, תמצאי את הדרך לחיות עם זה בשלום. להתיידד עם הפחד לראות אותו, או עם ההרגשה המאפנה הזו שבא לך שידבר איתך ופתאום הוא הולך הביתה.. מכירה את זה.. תפנימי לעצמך שזה נגמר, תתחילי לחפש דרכים לגרום לעצמך להרגיש טוב ברגע הזה. ממילא אין רגע אחר. ואולי אם תתאמני על זה מספיק, תוכלי לגרום לעצמך להרגיש טוב גם לידו בעבודה. עד שזה כבר יהיה לגמרי מאחורייך. אלוהים לא יתן לך התמודדות שלא תוכלי לעבור אותה. הכל בסדר.

למעלה