זקוקה להמלצה על מצלמה דיגיטלית

• פותח הנושא pits
  • פורסם בתאריך

pits

New member
זקוקה להמלצה על מצלמה דיגיטלית

שלום לכולכם, אני אורחת מפורום אחר... ההורים שלי נוסעים לארה"ב - ואני רוצה לקנות דרכם מצלמה דיגיטלית אני מחפשת מצלמה דיגיטלית שתספק את דרישותי לתמונות משפחתיות + תמונות מטיול ארוך מתוכנן.. רצוי שתספק אותי לשנים הקרובות.. (לא בא לי לשלם כל שנתיים מעל 1000 ש"ח למצלמה...) גם המחיר מהווה שיקול והייתי רותה שהיא תעלה סביב ה-250$ מספר שאלות נוספות: כל אילו מצלמות אתם ממליצים? איך ה cannon powershot a-70??? האם 3 MPixel מספיק לדרישותי? כמה זה קריטי שימוש בבטריות רגילות?

pits

New member
בארה"ב??? ראיתי באינטרנט שלא...

לפחות ה- cannon a70 עולה 212$ - היא טובה???

yanivfel

New member
היא מופעלת על סוללות AA מה שיגרום

לך להוצאות... אבל הכי טוב שתכתבי לאילו צרכים את מייעדת אותה? צילומי משפחה ואולי לפעמים קצת טיולים או צילום מקצועי יותר?

omri עמרי

New member
אישית אני ממליץ על דדגמי אולימפוס

סידרה 4XXX - אני חושב שנעים בטווח המחירים שלך. גם במצב אוטומטי מפיקה תמונות איכותיות וגם כל האפשרויות הידניות כך שתוכלי להתקדם.

A70 מצוינת,3 מגה-עוד יותר טוב

וסוללות רגילות - זה עניין של נוחות, רק צריך לטעון לעיתים מזומנות. סוללה ייעודית מיוחדת נוספת עולה הרבה הרבה יותר (בארץ). ואם לא בא לך....אז קונים דגם שאיתו אפשר 'להתקדם' ולנצל את היצירתיות שלך - כלומר:כמה שיותר כיוונונים לא אוטומטיים, אלא כאלו הנקבעים ע"י הצלם, הוספת אביזרים חיצוניים (אבל אפשר גם פרגמנט צבעוני, אז לא בעיה) וכל זה - לפי התקציב הנתון שלך - שאותו רק את קובעת.

למעלה