זכות השיבה

זכות השיבה היא דבר לא נכון!

מבחינה היסטורית הזכות הזו היא המצאה מגוחכת ! הרי במהלך ההיסטוריה אנשים נעקרים מבתיהם ועוברים למקום אחרים מאלף ואחד סיבות שונות חלקן קשורות למלחמה! מה לעשות אף אחד לא אמר שהעולם נחמד! גם אנחנו שרצינו לחזור לציון לא דרשנו שיחזירו לנו מתוך מובן מאליו את בתי אבותינו ! גלגל ההיסטוריה מתגלגל ואף אחד לא צריך להיות הצדיק בסדום שעצור ויתקן את עוולות העבר!
 
בינגו!

אכן אכן. "הפאשיסט" צודק.
 

א.א.אפל

New member
לא מדוייק...

סעיף 13 בהצהרת זכויות האדם האוניברסלית מתיר לכל אדם לשוב אל ארץ ממנה הוא נעקר. אמנם מספר האנשים שהם בעצמם נעקרו הוא מצומצם מאוד ביחס לאוכלוסיה, אך בגלל שגם להם לא הייתה זכות לשוב במשך השנים, מן ההגיון הפשוט שיתנו לבניהם לחזור. ויובל- זה שלפעמים מישהו כותב משהו שאתה מזדהה איתו לא אומר שאתה צריך לכתוב עוד הודעה על זה.
 

א.א.אפל

New member
ולא זכור לי

שהפרעות קיברנטיות בפורום- כמו פתיחת הודעות חדשות ולא שירשורים, הצפות, כתיבת הודעות ללא תוכן- הם אינטרסים של מישהו מאיתנו ולא של כל הפורום. מהסתכלות חוזרת, גם חברייך המתונים עשו את זה ובטעות החשבתי את ההודעות האלו כהודעות שלך מתנצל שהפניתי את התלונה הזאת כאישית אליך, אבל זה לא אומר שאתה צריך להמשיך, כמו שעשית כבר בעבר, להתדיין כאן בלי לשים לב להערות של אנשים אליך. שנה טובה.
 
זה טיפה מוזר..

אתה מבקש ממני להפסיק להתדיין בלי לשים לב להערות של אנשים אליי.. אז שאני אבין - אני מתדיין, כלומר עורך דיון עם אנשים. הם כותבים את דעתם, אני כותב דעתי, וכן הלאה, זהו דיון. ככה שמן הסתם אני שם לב למה שהם כותבים אליי. אז לא הבנתי מה זה אומר "בלי לשים לב להערות שלהם אליך?" אם משהו באמת מפריע לך אתה יכול לפנות אליי באיי סי קיו. שנה טובה.
 
למעלה