זכאות לדמי חופשת לידה??

מצב
הנושא נעול.

אמאליאו

New member
זכאות לדמי חופשת לידה??

זכאות לדמי חופשת לידה??
אני כרגע בהריון וצפויה ללדת בעוד כחודש. בשנה האחרונה עבדתי בשני מקומות עבודה, 7 חודשים במקום אחד, ולאחר מכן עוד ארבעה במקום עבודה אחר - בין העבודות היתה לי תקופה של שבועיים ללא עבודה (סיימתי את העבודה במקום הקודם בסוף חודש נובמבר והתחלתי בחדשה ב-15 בדצמבר).בנוסף, מקום העבודה הנוכחי שלי הוא זמני. אני על חוזה של 4 חודשים, שמסתיים ב-15 באפריל. האם אני אהיה זכאית לדמי חופשת לידה? ואם כן, מה הפרוצדורה בביטוח לאומי - מה צריך לעשות, ואיזה טפסים להכין? קצת מסובך, אודה לתשובתך....

זכאות לדמי לידה נקבעת לפי

זכאות לדמי חופשת לידה??
אני כרגע בהריון וצפויה ללדת בעוד כחודש. בשנה האחרונה עבדתי בשני מקומות עבודה, 7 חודשים במקום אחד, ולאחר מכן עוד ארבעה במקום עבודה אחר - בין העבודות היתה לי תקופה של שבועיים ללא עבודה (סיימתי את העבודה במקום הקודם בסוף חודש נובמבר והתחלתי בחדשה ב-15 בדצמבר).בנוסף, מקום העבודה הנוכחי שלי הוא זמני. אני על חוזה של 4 חודשים, שמסתיים ב-15 באפריל. האם אני אהיה זכאית לדמי חופשת לידה? ואם כן, מה הפרוצדורה בביטוח לאומי - מה צריך לעשות, ואיזה טפסים להכין? קצת מסובך, אודה לתשובתך....
זכאות לדמי לידה נקבעת לפי
התקופה שבה שולם עבורך לביטוח לאומי. נדרשת ממך צבירת תקופה של 10 חודשים מתוך 14 חודשים או 15 חודשים מתוך 22 חודשים שלפני היום שבו הפסקת לעבוד בזמן ההריון. החודשים לא צריכים להיות ברצף. נראה כי הנך עומדת בתקופת האכשרה. מצרפת לך קישור לאתר הביטוח הלאומי לעניין ביטוח אמהות. לגבי טפסים אינני יכולה לעזור לך וזה גם לא המקום הנכון. פני לביטוח לאומי לקבלת הנחיות במילוי הטפסים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה