זירקון וספינל.

זירקון וספינל.

היי שני היום ירד לי אסימון: אין לי זירקון! למרות השאלה הקודמת שלי, מספר אבני בוג´אי הספקתי לרכוש מכם (שאלתי כדי לדעת מה ערכן). האם הזירקון יקרה? מה סדר גודל המחיר של זירקון לכיס, בערך 1X1X1 ס"מ או קצת יותר? בבקשה פרטי אם יש לכם סוגים שונים של זירקון. אותה שאלה - גם אודות הספינל. יותר משנה לא הייתי בחנות שלכם, וזה יותר משנה יותר מידי. אני לא יודע אם את זוכרת, אבל הייתה תקופה שהייתי המון בחנות שלכם, ומה שאהבתי אצלכם זה שתמיד יצאתי מהחנות עם משהו חדש. שלומי.

stoneage

New member
זירקון וספינל - מיוחדות ומקסימות...

קודם כל תודה תודה על הפירגון בתשובה שנתת לדנה. תמיד כיף לשמוע מחמאות ולקבל פירגון מאנשים גם על החנות וגם על התרומה המדהימה של האבנים לכל כך הרבה אנשים. כיף לדעת שאנחנו עושים טוב. בעיקרון הספינל והזירקון (שים לב, זירקון לא זירקוניה) יקרות ואפילו מאוד יקרות. אני אחזור אלייך מאוחר יותר עם פרטים (זה הצד של אדם והוא עדיין ישן..) ואם לא היית בחנות שנה אז שווה לבקר. יש ה-מ-ו-ן חדש. האמת היא שאנחנו כל כך מפוצצים בסחורה שאת המשלוח שהגיע אתמול הבאנו ישר לחצר של הורי, בחנות פשוט אין מקום... כאשר אתה מגיע, אשמח אם תזדהה... להתראות מאוחר יותר.

stoneage

New member
זירקון

זירקון: גלם בגוון חום אטום. 2-10 ש"ח בערך ליחידה. הגדלים: 5-7 מ"מ מלוטש פאסט: שקוף גוון חום עם נצנוצים (אש): גודל 5-10 מ"מ בסביבות 400-600 ש"ח ליחידה ספינל: גלם בצורת אוקטאידרה גוון אדום (יש תמונה באתר) מחירים בערך 50-150 ש"ח ליחידה. גודל בערך 4-10 מ"מ מלוטש פאסט: מגוון צבעים. בערך 200-600 ש"ח.

WOW, המלוטשות...

היי אני כמובן מעדיף את הטבעיות כי אני צריך את האבנים רק לאנרגיות ולהילינג. שני, חיפשתי באתר את שעות פתיחת החנות ולא מצאתי. ביום ג´ עד איזו שעה החנות פתוחה? אגב, הקישור באתר שלכם ל"המוצרים שלנו" לא עובד. שלומי

stoneage

New member
הי שלומי

אנחנו פתוחים כל יום מ 10:00 עד 19:00 כולל יום ג. תודה על ההערה לגבי האתר. המוצרים שלנו זה עיקר האתר. אבדוק זאת. על תשכח להזדהות כאשר אתה מגיע. אני נמצאת רק עד 15:00 (ואז עוברת ל"משרה" השניה)

למעלה