זירוז באמצעות שמן קיק

רחל צ

New member
אני ילדתי 62 שעות מירידת מים

אחרי שעבר שבוע 41 והיו לי צירים בלילה וצירים לא אפקטיביים מאוד מאוד התפתתי לקחת שמן קיק ואפילו קניתי בקבוק אבל החלטתי לא לקחת. הצירים הגיעו בסופו של דבר והתינוק שלי לא נולד גדול 3050. אבל הוא נולד מאוד מאוד שלו ורגוע . (אין לי מושג אם זה קשור אבל בהמשך לדיון שהיה כאן על "אתה נולד איך שאתה" או משהו כזה ...) אז לדעתי אין צורך לזרז . ילדתי בלניאדו.

אלא1

New member
רק לא שמן קיק!!!!!

השתמשי בשיטת הזרוז הזו, כשהבנו שמה שדולף לי באיטיות במשך 10 ימים,זה מי שפיר. שתיתי 4 כפות שמן קיק,ואחרי שילשולים נוראיים התחילו הצירים, ירידת מים ולידה ארוכה מאוד -24 שעות וכואבת. בדיעבד, הייתי מחכה עוד. זה היה בשבוע 38 ולדעתי הייתי יכולה להמשיך כך עד הסוף. אבל מאחר ולא ידענו- לידה ראשונה, עשינו זירוז. שתיתי את שמן הקיק עם מיץ תפוזים ועד היום אני לא מסוגלת לשתות מיץ תפוזים. הייתי קודם מנסה זירוזים אחרים, ואם זה לא מסוכן אז פשוט לחכות. בהצלחה

efratn

New member
ואני ילדתי עם שמן קיק בשבוע 42+4

כשכבר באמת כלו כל הקיצין, בלידה מדהימה שארכה שעה וחצי בלבד מהציר הראשון (זה זה? זה לא זה?), עד ללידה, שוב, כאמצעי אחרון לפני שכבר הייתי חייבת לגשת לבית החולים לזירוז, והיה נהדר. הבנתי מהמיילדת שה"הצלחה" תלויה בתנאים ובמצב בו האשה לא מוכנה ללידה, השמן לא יעשה קסמים. אצלי המצב היה מתאים, מאחלת לעצמי שגם הלידה הבאה תהיה כזו (אם כי לפני 42+4 !!!) גם לך

למעלה