זיכרון ילדות

זיכרון ילדות

היא יוצאת מהמקלחת, עטופה המגבת סביב שדיה, כפות רגליה העדינות מטופפות על הריצפה, רגליה החטובות חשופות עד אמצע הירך. המגבת שעליה מכסה את מותניה הצרים ואת ישבנה הקטן. שערה הארוך אסוף בכדור על ראשה, חושף צוואר ארוך כשל ברבור וכתפיים ענוגות. אצבעותיה הארוכות והדקיקות אוחזות במגבת שלא תיפול. היא חולפת על פניי, ללא מילה, סנטרה מורם בגאווה, מותירה אחריה שובל של ריחות קרם ושמפו. היא נכנסת לחדרה ויוצאת ממנו עם מברשת שער בידה. ללא מילה, היא מושיטה לי את המברשת ומתיישבת על המיטה שלי. כדור השער נפרם וזה נופל הכבדות על גבה. כמעט ונוגע בסדין המיטה. רטוב וריחני. אצבעותיי מפרידות קבוצת שערות ראשונה מעל אוזנה השמאלית, מעבירות את שאר השער לכתפה הימנית. מגע אקראי על עורפה והיא מצטמררת. אצבעותיי נכבות באש. אני מברישה את השער באיטיות. לכל אורכו. פעם אחר פעם, פורמת קשרים קטנטנים, עד ששערה מחליק בין אצבעותיי ללא כל קושי. נעים ורך למגע. מבריק מסירוק. ראשה נוטה הצידה. מגלה את צווארה הארוך. ידי אינה מתאפקת ואני מלטפת אותו לכל אורכו. מתנוך אוזנה ועד הכתף החשופה. כתפיה מתרוממות מעט מעוצמת הגירוי. היא אוספת את ידי בידה, עוצרת אותה על כתפה : "קודם תעשי לי צמה." קבוצת שערות אחר קבוצת שערות אני מברישה. עד שכולו מוטל על גבה, על המגבת העוטפת אותה, חלק ומבריק. אני אוספת את השער בכף ידי. שוב ושוב מלטפת את צווארה הברבורי, עד שכל שערה אסוף בכף ידי. אני מחלקת אותו לשלושה חלקים שווים וקולעת אותם לצמה הדוקה וארוכה. כשערה אסוף, צווארה ניראה ארוך יותר. שברירי. אני מלטפת אותו לכל אורכו, משני צדדיו. מאוזניה, לאורך הגרון, לשקע כתפיה ועד לזרועות. גופה מצטמרר מהמגע העדין. עינייה נעצמות וכתפיה נמתחות. היא נשכבת על המיטה, מורידה את המגבת לקו המותניים. מסתירה רק את ישבנה הקטן. גבה חסוף למגען של ידיי, של ציפוניי. אני פושטת את חולצתי, פותחת את סוגר החזיה, מסירה גם אותה ושוכבת לצידה. ידה מושטת אל גבי, מלטפת ומצמררת את כולי. פעם אצבעותיה נוגעות ופעם מגע הציפורניים מרטיט כל נים. אצבעותיה נפתחות ונסגרות כמו פרח הצבעוני על גבי. ידי על גבה, אצבעותיי עוקבות אחר תנועותיה על גבי. היד במורמת חוספת את צידיי הגוף, תלולית של שד הנמחץ כנגד המיטה. אני בוהה בו ולא מעיזה. ממשיכה ללטף את גבה. כתפינו נעות מעוצמת הגירוי. ישבנים מתנועעים מהצימרור, הגב מתפטל כנחש. רק להרגיש, להירגע. רק ידיינו נעות זו על גבה של זו. לאט לאט העיניים נעצמות. אנו מתרכזות במגע העדין. דמות שלישית נכנסת לחדר. עומדת ומתבוננת בשתי הנשים, נערות, שוכבות על המיטה, זו לצד זו. לפי קולה של הדמות, היא מחייכת. נהנת לראות את הקירבה בין השתיים. "הי בנות, אל תרדמו כך. חצי ערומות." בחוסר רצון שתינו פוקחות עיניים. מחייכות זו לזו וביחד אומרות "כן אמא", קמות מן המיטה ומתלבשות.

bugbuster

New member
עצום.

חושני בצורה בלתי רגילה.

למעלה