זיוף! אתגר! פרס!

tapuzoren

New member
זיוף! אתגר! פרס!

לעיתים קרובות מבקשים כאן בפורום להביא צילומי מסך כהוכחה לנכונות טענה. שני צילומי המסך הבאים הם זיוף. אמנם על פניו אין בהם שום דבר שאינו (תיאורטית) אפשרי במשחק אך הם זיוף. אני מציע שני פרסים. אני אהיה מוכן לשלוח סיוע של 5 מליארד (5,000,000,000) לכל מי שיצליח להוכיח שזייפתי את צילומי המסך האילו. (כגון להראות שיש שינוי צבע או דבר מה אחר). אינני מצפה שמישהו יצליח להוכיח זאת. פרס שני הוא סיוע ע"ס 15 מליארד (15,000,000,000) ינתן לראשון שיסביר לי בה"פ בלבד איך עשיתי זאת. במידה והתשובה נכונה שמו והפתרון יפורסמו כאן. הסיוע ישלח בכלי נשק שונים, במשלוח אחד או יותר, למדינה על פי בחירת הזוכה, בעיתוי מוסכם. (אני משחק מארה"ב, כך שתיאום זמנים מדויק הוא רצוי) נ.ב. ניסיתי להצמיד את צילומי המסך בצורה חלקה. אם לא הצלחתי נא לא להטריד אותי עם זה. ארן

eliavra691

New member
אפשר לראות בהאפלה שהכתב שונה

התמונות של הנשקים משתנות בהתאם לשפור ז"א התמונות לא מתאימות

tapuzoren

New member
תבדוק שוב את הנושא של תמונות הנשקים

אני בדקתי פעמיים את התמונות. התמונות בוודאות הן התמונות של שיפור 10 שנית הכתב של האפלה שונה במסך המקורי. (יש פחות מילים הגודל שונה.) בבבקשה לא לזרוק האשמות סתם

drub

New member
רואים בבירור....

את ההדבקות, כמו כן את הרווחים הקטנים בלחצנים התחתוניים, חדשות, יחסים וכו'..לעומת המסך האמיתי. המסגרת של הנתונים חתוכה באמצע. וכו' וכו' וכו'

holla999

New member
תוספות

יש פול כסף ותורים אבל אין מספיק משאבים לקניית נגד מרגלים ומרגלים? ומאיזה סוג הארטילרייה? חח

חזק ביותר אחי חחחח

תותח. וואלה לא שמתי לב לזה. בקצב הזה לא ישאר לך כח במדינה. עוד 5 מליארד מגיע פה למישהו?

גם אני שמתי לב למשהו :)

עם אני לא טועה ברמה מסויימת במרגלים מגיעים למצב שכל פיתוח עולה 30 מליארד פה מפורסם פיתוח עם 25 מליארד (אני לא טועה
) תשקיע מעט יותר.

בהקשר למרגלים יש לך טעות חידק

נגד מרגלים אחרי שלב10 עולה 30מיליארד אבל מרגלים אחרי 10 נשאר על 25 בכל אופן ככה אצלי

drub

New member
ווואלה

גדול,,, חחח אני בטוח שיש עוד קיצ'ים כאלה

tapuzoren

New member
על איזה הדבקות אתה מדבר?

כפי שציינתי אני הדבקתי כמה צילומי מסך ( הרי אין אפשרות לראות את כל המסך בבת אחת)

drub

New member
אני מדבר על ההדבקות

של המסך הראשי ולא של הטכנולוגיות...

למעלה