זיונים-וסיכונים

זיונים-וסיכונים

כל פעם שכמעט ויצאה פגישה, רגע לפני מימושה של פנטיזה אסורה ותאווה גנובה, צצים במוחי ולנגד עיניי תסריטים מפחידים וסהרוריים שיותר מתאימים לסרטי אימים! הסכיתו ושמעו, הרי אין דבר קל יותר מאשר פיתוי בן זוג שמסתובב במחוזותינו בחיפוש אחר המרעה של השכן או השכנה על ידי כמה שרשורים ומסרים, קצת שיחות ובדיקות- והופ קופצים לפגישה עם האשה המיסתורית והווירטואלית. עכשיו מגיע הסיוט- מי אמר שהיא לא מלכודת דבש מתוקה ועוקצנית?! מי ערב לי שבעוד שבוע לא אקבל למשרד מעטפה יפה עם תמונות "מהממות" ודרישה לכסף בתמורה לשתיקה?? כל פעם שאני רואה בתקשורת סיפור דומה עוברת בי צמרמורת: "אם הוא נחשף כמה לא התגלו?! כמה נסחטים בשקט ובסבל העיקר שלא להוציא החוצה את הזבל?! רגע נחשק שהופך לבלתי נשכח..." גם אתם חוויתם את זה?! עובר לכם בראש?! יש פתרונות?! חוץ מאוננות...

מישהו פה מושפע מסרטים?

בחיים לא נתקלתי בזה, זה קיים לעניות דעתי רק בסרטים.. אם וזה קורה במציאות אזי מסתבר שאני בורה אמיתית..כל כך רחוק ממני.. אומנם אני מ כ ש פ ה!! אבל.. יש גבול לכל תעלול.. בחיים לא היה עולה לי על הדעת לעשות דבר שכזה.. ו.. זו גם אחת הסיבות למה צריך ללכת תמיד עם נשוי\נשואה כך תרחישים מסוג זה לא יקרו.. השמר לנפשיך.. ערב טוב sky

סרט ריאלטי

אני מקווה שהעולם הקסום והשלוו שלך הוא באמת כזה...ואת מגלמת את עליסה בארץ הפלאות! אבל מה פי` שאת לא חולמת לעשות כזה דבר?? ומה פי` לצאת עם נשואה?? התסריט שלי אומר שזוג עבריינים יכול לצט`ט פה כמה ימים, לדוג כריש כחול שמן (וחטוב אם אפשר...) לפתותו בכמה מסרים ותמונות, להתחזות לנשואה/גרושה/אלמנה/ועגונה...מה שירצה!!!ולאחר שעלה בחכה- מגיעה החבילה....חבילה הגיעה, ובמונפול פשטו תרגל!

יניב או שאתה תמים או ש..

לא רוצה לאמר טיפש אבל.. אומנם זה תרחיש שיכול להתקיים.. אבל.. בשביל זה אלוהים ברא לנו איבר בראש שקוראים לו: "המח".. התפקיד שלו הוא לחשוב קצת..קצת.. זה נשמע כמו סרט.. אבל.. אם שכחת אנחנו מדינת חוק.. ו.. תמיד יש מי שיכול לטפל בעניינים מסוג זה בטרם "הסחורה" תגיע לזוגתך.. אז.. אם אתה כל כך חושש.. פשוט.. אל תעשה דבר כך לא תצטרך לתת הסברים.. זו דעתי ואשמח אם תחלוק עליה.. sky

השמיים הם הגבול

הלוואי שהייתי כ"כ תמים...הבעייה שאני מכיר את החוק משני צידיו, ושניהם לא משהו...אין לך מושג איזה דברים מתרחשים פה, ואיזה עבריינים מסתובבים בשוק חופשי!!! למשטרה אין כח וזמן להתעסק עם גבר חרמן שלצערו נתפס עם רוכסן בלתי מוכן. תסתכלי בעצמך מי הם שוטרי מפלג המוסר?! בלי להכליל ולהשמיץ, חלקם הגדול הוא הנהנה העיקרי משירותי הבנות שמוברחות כמו סחורות עבדים, וממשפחות הפשע המאורגן. כך שעם קצת רצון ומאמץ זה ממש לא בעייה לתפוס בחכה בן זוג שחיפש אהבה...ואת צודקת ב100%!!! אין לך מושג איזה בדיקות ומאמצים שחלקם עולים בדמים מרובים אני עושה כדי להמלט מהמלכודת!

אח שלי אתה חייב להפסיק עם הקוק../images/Emo8.gif

האמת, סביר יותר להניח שתחטוף איזו מחלת מין, או תירדף על ידי מעריצ/ה אובססיבית שתבשל לך ת'באנג ותחסל לך את כל מאגר הבמבה . מאשר שתיפול למלכודת של עבריינים. יחד עם זאת כדאי מאוד להיות בררן וזהיר בבחירת האנשים.

עצות בבקשה...

את מכירה סיפור כזה מקרוב?!שמעת פעם על מישהו שאת מכירה שעבר כזאת חוויה?? אני צריך עוד טיפים ועצות אולי רעיונות מקוריים להזהר מנוכלים ערמומיים...

צודק

אני מושפעת מהסרט פיתוי קטליני ותמיד מאחלת לעצמי שאף אחד לא יבשל לי את הארנב.

לי בכלל אין ארנב, בעצם יש לי אבל עם

בטריות

חוץ מזה

נישואים פתוחים. הלווווו לכל השודדים. מי שרוצה לגנוב ממני את המינוס בבנק מוזמן.

שלום לייל הסגולה..

לי אין יחסים פתוחים אך בגלל שבעלי הוא הראשון שלי ואני איתו מגיל 16 ואמרתי לו שאני רוצה לנסות עוד גבר חוץ ממנו, אז הוא הסכים בתנאי שהוא לא ידע מזה ושאשמור על עצמי.. הוא מבחינתו דברים כאלה לא מעניינים אותו(לבגוד) הוא אומר"מה אני צריך לבגוד שיש לי אישה כוסית, פצצה ויפה..לא חסר לי כלום") הוא אומר עלי המתוק..נו, מה אני אעשה שאני לא כמוהו? ועוד על מה נפלתי..התאהבתי חזק חזק....אוי אוי ..החיים קשים ומורכבים. והעצוב שתמיד שם ,רחוק ..את יודעת שזה יגמר..רק לא יודעת מתי ואיך.. זה רק כזה בערפל...כמו שאת יודעת שתמותי מתיי שהוא אך לא באמת מאמינה שיגיע הרגע..כי זה לא ניראה הגיוני..זה נראה כ"כ רחוק... אך שעון החול זורם לו לאיטו וכך חולפים החיים ..והופ כבר זקנים...והילדים גדלו..וחושבים " לאן הגענו בחיים? מה כבר הספקנו? הם זרמו לנו ביעף ולא הספקנו להנות..והינה הקמטים על הפנים..ויש יותר צעירים מאיתנו..וזה קשה לקבל זאת..."..קשה להתמודד עם אובדן, אובדן אהובים..החיים ..הנעורים..אך אילו החיים...יש להסתכל על חצי הכוס המלאה ולהמשיך קדימה..למצות עד תום את החיים..להעז..ולחיות קודם למען עצמנו..וכשאנחנו מאושרים כל מי שמסביבינו מאושרים.

הבהרה..

לא הבנתי...כלומר הבנתי שאת פצצת סקס כוסית חרמנית יפה בטירוף וכו` אבל מה יגמר?? הקטע הסטוצי` או הפרק עם החוקי?! סתם חוסר הבנה...

המעריץ החוקי מעודכן?!

הבנתי שהוא אישר חד פעמי...אם זה יוודע לו הוא יכעס ירגיש מרומה נבגד?! ואם התשובה חיובית אז השאלה הבאה היא: האם זה שווה?! הריגוש התשוקה החוויה בלה בלה בלללההה מול המשפחה והסיכוי לאובדן הזוג והאמון...

שלום לך תשוקה

תפסיקי לפחוד. לרגע לא פחדתי כשהייתי מאושרת. לפחות כשאת בתוך האושר תהיי בו. יש מספיק זמן אחר כך למות נפשית. פיסית זה הדבר היחיד שבטוח בחיים האלה. התשוקה שלי הייתה שאהובי המשלים את נפשי יישאר לצידי לאורך ולרוחב החיים. מה לעשות והתשוקה שלו היתה להתחתן ולהוליד ילדים. זכותו. בעייתי. ורק ברגע הנכון, רגע אחד לא לפני. זה נגמר. מה שמעודד אטותי זה שרק הצד שלי סובל שכן דחפתי אותו לזרועותיה של אחרת. רווקה. מקסימה. אולי לא יצא מזה כלום. אבל לא יכולתי לחשוב שאני אהיה אחראית לפגיעה באושרו. אני כאן. הוא והיא שם. לא מפריעה. אמרתי להם דברים קשים. שיניחו לי. ואני מסתתרת לי כאן. מנסה להתרומם. מצליחה לרגעים. מחזקת את עצמי שזה היה הרגע הנכון. מאחלת לעצמי שהסיוט ייגמר ואוכל לשוב אל חיי.

לא מבינה למה דחפת?

למה הוא לא היה יכול להיות מאושר איתך? למה להסתתר? למה לא לעבור איתו את המשבר? ואת חושבת שתוכלי לשוב אל חייך?

לתשוקה

אני נשואה. הוא רווק. ועוד נשואה באושר. הוא נתן ולא יתן לעצמו להתאהב בי כמו שאני נתתי לעצמי. הוא לא יכול לתת יותר ממה שהוא יכול. הוא חייב להכיר בנות רווקות. זה היה לי ברור. הכל היה בערך בסדר. עד שהוא התאהב. אז הקצת שהיה לי ממנו עבר אליה. ועדיין ניסינו להשאר חברים טובים לנצח. זה לא הצליח. רציתי את הלב שלו ולא את החברות שלו. אבל תמיד כשאני מתרחקת הוא מחזיר אותי. הפעם אני מחזקת את עצמי שהוא לא לבד יותר. היא בלב שלו. היא לא רוצה אותו אבל זה המשחק שלהם. אני רק תקועה שם ומפירה איזונים. אני סתם תקועה שם וסובלת. ניתקתי את הקשר עם שניהם. מתפללת שזה יקשר ביניהם. הכעס עלי. השיחה עלי. משהו ממני באהבה בשבילם. הסבל שלי. ובסופו של תהליך מקווה שאחזור אל האושר שלי. זה שהיה לי בבית. סך הכל אין לי זכות לשתי אהבות כל כך גדולות. יש אנשים שאין להם אפילו אחת. אז כניראה שמגיע לי לסבול.

למעלה