זיהוי שיר

זיהוי שיר

יצא לי לשמוע איזה פיזום השבוע של שיר לא חינוכי במיוחד, המתפזם ככה: "בת 16 הייתי, הייתי כבר זונה הפועל ומכבי, הכריזו מלחמה" יש איזה זיהוי? מי מכיר ת'שיר?

shellyland

New member
הירוקה מבטן ולידה?

כשבת שנה הייתי הלכתי לרופא והא אמר ממני רק זונה תצא... זה זה?

shellyland

New member
בבקשה (מה שאני זוכרת מהצופים)

|אייקון של כל הקטינים מתבקשים לא לקרוא את ההודעה הזאת| כשבת שנה הייתי הלכתי לרופא והוא אמר ממני רק זונה תצא אני לא התביישתי, הייתי עוד קטנה משכתי לו באה-פה-פה והוא ביקש סליחה הירוקה, הירוקה, הירוקה מבטן ולידה... בת 16 הייתי, היי לי כבר חזה בגורן אז שכבתי עם עוזי הרזה הוא לא ידע שיש לי את קרום הבתולין דחף את הקטן שלו נקא את הביצים הירוקה, הירוקה, הירוקה מבטן ולידה... יש עוד בית אבל אני לא זוכרת אותו - וטוב שכך! שיר די מגעיל לטעמי.

אכן פיוט מזהיר - והנה נוסח עדין

כפי שהושר על ידי דרורה חבקין ז"ל הירוקה הייתי אז תינוקת וכבר ילדת פלאים ובחוכמה עליתי על כל הילדים בחרתי בבית ספר מקצוע גננים עמלתי וטרחתי וגידלתי קישואים הוי ירוקה, הוי ירוקה, הוי ירוקה אני מבטן ומלידה בת שש עשרה הייתי היה לי אז רומן טיילתי כבר עם שניים בלי עזרת שדכן קבעתי עם השניים בגן הנביאים וכשנפגשנו השלושה היו הם ירוקים הוי ירוקה, הוי ירוקה, הוי ירוקה אני מבטן ומלידה והנה גם פורצת בארץ מלחמה אני אז מתגייסת ישר אל הצבא בדיקה אחת או שתיים – אומרת הרופאה: "חסר לך דם, בלית ברירה, ניקח גם ירוקה" הוי ירוקה, הוי ירוקה, הוי ירוקה אני מבטן ומלידה אני גם מקבלת בחטיבה חופשה נוסעת לי הביתה ומתמלאה בושה כשאמא לי אומר: "הגידי ירוקה מדוע זה את בת עשרים עדיין רווקה?" הוי ירוקה, הוי ירוקה, הוי ירוקה אני מבטן ומלידה אז את ליבי הֶזמנתי לישיבה דחופה ופה אחד החלתנו הינה הזמן כבר בא חיפשתי לי פרופסור מתאים לחתונה לסוף הלכתי עם ירקן ישר אל החופה הוי ירוקה, הוי ירוקה, הוי ירוקה אני מבטן ומלידה

למעלה