זיהוי סרט - אשמח לעזרתכם בבקשה! הדבר חשוב לי

Since1981

New member
זיהוי סרט - אשמח לעזרתכם בבקשה! הדבר חשוב לי

***יש מצב שאני כותב ספוילרים*** - אני פשוט לא זוכר כ"כ טוב כרונולוגית. אז מי שמרגיש שהוא יכול לעמוד בזה שימשיך לקרוא. תודה! דרמה רומנטית אמריקנית (דביקה כמיטב המסורת) על זוג שנפגשים במקרה (נראה לי בקמפוס, רק כשהיא לומדת באמת והוא סתם בא) ומתברר שיש לו סרטן אבל הוא מסתיר את זה ממנה ואז מתברר שיש לה סרטן אבל היא מסתירה את זה ממנו, ואז הכל מתגלה איכשהו, יש סצינה שהיא באה אליו לדירה, יש סצינה שהוא נוסע לדוג עם הילדים שיש לו (מקודם), יש סצינה שהוא מגיע לבי"ח עם חליפה של גורילה כדי לשמח אותה (אם אני זוכר נכון זה היה כמו "חלום שלה" או משהו כזה). אני לא ממש זוכר את הסוף ואני גם מעדיף לא לכתוב סופים אבל אני זוכר שהוא לא היה דביק מדיי (אבל כן דרך שהיינו עשויים לחשוב שהסרט ייסתיים בה). אנסה להזכר יותר. חיפשתי כמה זמן בעצמי ונתקלתי ב"אהבה בחודש נובמבר" - לא זכור לי שראיתי אותו למרות שבפרומו יש סצינות ש"מצלצלות". מכל-מקום, אני עדיין מאמין שזהו סרט אחר. (אני מאמין שהייתי זוכר את שרליז ת'רון וקיאנו ריבס. תודה רבה למי שקורא ו/או מזהה!
אגב, ראיתי את הסרט באחד מערוצי יס בשעות הלילה לפני כחצי שנה. אם אני זוכר טוב הוא מהעשור הנוכחי.

Since1981

New member
מעולה שוקולדה!

אני בטוח שאת צודקת. זכרתי במעומעם את שם הסרט וחיפשתי אותו בIMDB ושאר ירקות אבל חוץ מאהבה וקשר למחלה התקשיתי למצוא ארגומנטים לחיפוש מדויק יותר. תודה רבה!

למעלה