זיהוי ספר פנטזיה

יורי666

New member
זיהוי ספר פנטזיה

דבר ראשון, שלום. אני חדש באזורים אלה :). מקווה להנות משהותי כאן. עכשיו, חזרה לנושא ההודעה. לפני כמה שנים כשעוד קראתי פנטזיה ומדע בדיוני על בסיס קבוע ותכוף קראתי ספר שנהנתי ממנו מספיק בשביל להיזכר בו עכשיו ולהתגעגע. הייתי רוצה לקרוא אותו שוב, הפעם באנגלית, והבעיה היא כמובן שאני לא זוכר את שם הספר, הספרים ליתר דיוק. כל מה שאני זוכר על הספרים הוא: 1. בסדרה יש 3 ספרים. 2. לדמות הראשית קוראים מורגן, אני חושב... נפלאות הזכרון, והוא במקור מאיזה אי. ( התחלה די נפוצה, אני יודע). 3. הייתי בטוח למדי שהסדרה יצאה בהוצאת עם עובד אבל כשנכנסתי לאתר שלהם ועברתי על רשימת הספרים, סדרה זאת לא הופיעה. 4. הספרים עצמם לא עבים. 5. הדמויות בסדרה יכלו לשנות צורה לבעלי חיים. וכן אני יודע שדמויות יכולות לעשות זאת בכל ספר פנטזיה שני. אם כך, האם מישהו חושב שהוא מכיר את היצירה שאני מדבר עליה ?

Arnon Reichmann

New member
אולי "בעל החידות מהד"?

דווקא כן מעם עובד. לדמות הראשית קוראים Morgon (ואולי תרגמו בטעות למורגן). הדמויות שם יכולות לשנות צורה. ויש שלשה ספרים בסדרה: The Riddle Master Of Hed Heir Of Sea And Fire Harpist In The Wind לסופרת קוראים Patricia A McKillip סתם ניחוש פרוע...

Arnon Reichmann

New member
BTW, גם אותם יש לי

אח, אייקון הוא מקום נפלא (לספרים שלא מוצאים בשום מקום אחר...)

למעלה