זיגי 2- פרק 35

YossihNew

Well-known member
אז מה ניב יחליט?

האם דורי יגיב למה שקרה?

איך ניתאי ישרוד את הפיטורין?

ולמה סיוון... למה? באופן כללי?

YossihNew

Well-known member
לפני שנייה הוא שמע אותך, ניב. ניב, אתה הרבצת לו. כולנו שונאים את דורי, ניב. גם אותך קצת. אבל אתה חתיך אז זה מסתדר.

או שתוריד מסכה, תרמו לנטע בשמחה (היא צריכה את זה, המסכנה).

אני לא מבין למה שיקמה עם עילי ולא עם ניתאי? בואו, עילי די לא קיים. ואיפה ליאור לעזאזל?! לב בגודל ה... לא משפט חזק. מטומטם העיליי הזה.

יופי, ניב. כולם שמעו, אבל זה לא מעניין אף אחד. להעלות עליו כתבה יגרום לקריסת האתר. החטוף? אולי זה הגימיק שסיוון צריך להופעות שלו. החטוף, והם יארחו גם את חיים צינוביץ', השרוף. תכל'ס אם נשלב בין אדר ודורי יצא לנו חיים צינוביץ'... וואו, אני אומר דברים מוזרים...

דורי, חשבתי שדיברנו על זה!!!!!!!!!!!!!!! חשבתי שטיפלת בזה!!!!!!!!!!!!!! למה אתה לא יכול לעשות דברים שכל אחד עושה לפני השינה!!!!!!!!!!!!!!! למה?!

היינו מסתדרים נהדר בלעדיך. נטע צודקת, אבל מבחינתי שיעבוד בשכר רעב. אוי, נטע... מסכנה.

אה, אז החלומות שלך לא לגמרי מטומטמים, יש להם אחיזה במציאות. כן, השם זה דורי. תתייעץ איתו על החלומות שלך. דביל.

כן התכוונת. חבר שלך, סיוון. חבר שלך. מי עשה את זה?! מי עשה את זה לנטע?! אני אתבע את... אני אתבע את החרא הזה!!!!!!!!!!! איפה יולי?! איפה קארין?! איפה גילי שיעשה להם שיימינג?! איפה השיימינג?!

זה בסדר, דורי, גם הוא חולם על נטע. אבל בחלום שלו היא מבקשת ממנו שמן כדי שנועה קירל תחליק, וגם עדי חבשוש שם איפשהו... מתגעגע לפריסטייל כל כך. איזה יום נפלא זה היה. מתגעגע לחיים נורמליים. לא, דורי, לא הפסקה!!!!!!!!!!!! זה פתח לבעיות רציניות!!!!!!!!!!!! אתה מבין?! הפסקה?! אתה יודע שאחד מיוצרי הסדרה מת על חברים?! אתה יודע מה זה אומר?!

עושים מונטאז' לימים טובים. נטע יותר יפה היום. היא כל הזמן נהיית יפה יותר.

גם יהיו תחפושות שלו... אני ממליץ לקחת את שמרית לעשות את הקמפיין. הגיע הזמן להחזיר אותה לתפקיד שלה. דורי, די עם המילה "הפסקה". תאמין לי, אתה ותמר תתווכחו על זה עוד כמה עונות טובות.

אז הוא חוזר. יופי. הכול בזכות הרשת.

בן אדם, אני מקווה שאתה לא מתכוון להישאר עם חליפת הגלישה הזאת כי לך תדע לאיזה סדרות היא תיקח אותך.

איפה נשמע דבר כזה... מסכנה נטע.

זה כי אתה דביל, לא באשמת זיגי. וכי אתה מדבר בגוף שלישי, בן אדם, מה יש לך?

עוד פעם פרחים... אנשים פה ממחזרים פרחים...​

שיר m

Well-known member
עדן מאירי פסיכולוג לא רע בכלל.

נטע מסובכת לגמרי.

Roei152

Well-known member
מנהל
טוב דורי מתחיל קצת לחזור לעצמו
הוא קצת פפזיז, אבל יניב ו שמרית קצת אשמים.במצב. לפני כן נטע היתה מנהלת שלו , ודורי הוא זה שרצה תשומי , בתור זוג , , יניב ושמרית אשמים..
היה צפוי שנטע לא באמת תצלעיח למכור , - בגללל החינוך להתנהגות נכונה ברשת ..
שמתם לב שהעונה , זו עונה שבאמת עוסקת בזיגי? , אגב מה ק'ורה עם הסיפור של פניני , וסיוון?

YossihNew

Well-known member
מקווה שאזולאי לא ברח למקום אליו אוזי נמלט.

למעלה