זומנתי לכנס חבצלות ואני לא רוצה

Hot ChiZzle

New member
זומנתי לכנס חבצלות ואני לא רוצה

להמשיך עם זה. מה צריך לעשות? להתקשר אליהם ולבטל ואח'כ לשלוח פקס עם ויתור? מה בכלל לכתוב שם? תודה.

Boris25

New member
אין מה לדאוג

לשחקים לוקח לפחות חודש להחזיר תשובה, זה דבר אחד. דבר שני זה את יכולה להתעדכן באמצעות אתר המודיעין, בדר"כ ההודעה שעברת שלב באה באותו זמן כמו ההודעה של הסירוב. אין צורך לדאוג, באמת שאין. וגם אין צורך לשאול כל אדם מתי הוא עשה מבחנים

Hot ChiZzle

New member
מצטער לאכזב, לא עשיתי מבחנים ראשוני

ם בכלל :) זה כנראה כנס הסברה ראשוני. תתקשרי אליהם ותבררי.

shame on you

New member
אין מצב

בטח עשית מבחנים ראשוניים לשחקים, ואתה לא יודע שהמבחנים האלה הם משותפים גם לשחקים וגם לחבצלות.

ליאןן

New member
לי הודיעו היום שעברתי

והייתי במבחנים ב-17 באוקטובר...לפני שלושה חודשים... הכנס יום ראשון...יש פה מישהו שהולך גם?? אני מיועדת לחבצלות ורוצה שחקים אז אמרו לי ללכת לכנס [כנראה גם יש מבחני קצונה שם] ולהצהיר מוטיבציה לשחקים... אם לא היית עדיין במבחנים הראשוניים אז מדובר סתם על כנס הסברה...חתימת ויתור תהיה כשתלך למבחנים...אם אתה רוצה אתה גם יכול לכתוב פקס שאתה בו , פשוטו כמשמעו, אתה כותב שאתה לא רוצה את התפקיד. :]

Hot ChiZzle

New member
הכנס שדיברתי עליו הוא ביום ראשון

בבית השיריון. עשיתי מבחנים לשחקים לפני כמה חודשים. ז'א שעברתי?:)

purple rose

New member
תלכי לכנס ותחתמי ויתור

את צריכה לחתום על טופס מיוחד בשביל ויתור. אבל גם יכולה פשוט לא להגיע-זה גם נחשב ויתור אבל אז הצבא "לא רואה את זה בעין יפה" והוא לא ילך לקרתך אם תצטרכי משהו :)

nog16

New member
אני באותה הדעה..

גמני לפני איזה חודש-חודש וחצי קיבלתי זימון לכנס הזה של חבצלות... שמעתי את מה שיש להם לומר, מילאתי את הטופס מוטיבציה, (יש שם למלא 3 תפקידים שאני ממויינת אליהם והייתי רוצה, תכלס בשביל לראות באיזו עדיפות חבצלות נמצא אצלך, אבל לא שמתי את חבצלות שם בכלל...). חתמתי ויתור,והדגשתי שרק חבצלות אני לא רוצה, ושחקים אני כן רוצה... אח"כ אחרי כמה ימים עודכן לי באתר שלהם שנמצאתי לא מתאימה לחבצלות, ושעברתי למיונים לאחד ממסלולי שחקים.

Hodor

New member
אני דווקא לא באותה הדעה.

לי לנסוע לכנס שמתחיל בבוקר זה אומר שאני צריך לקום באיזה חמש. הם התקשרו אליי ושאלו אותי אם אני מתכוון לבוא לכנס. אמרתי להם שלא, כי אני לא מעוניין להתמיין לחבצלות, אבל הדגשתי שאני כן רוצה להמשיך להתמיין לשחקים. גם אצלי אחרי כמה ימים (או שבועות?) התעדכן לי האתר שלהם שהועברתי מחבצלות להמשך מיון במסלול בשחקים.

Hot ChiZzle

New member
או! אז כן אפשר לעשות את זה בטלפון

\פקס? אהם, חבל שלא ויתרתי על הכנס כשהודיעו לי.

Hodor

New member
לפי מה שקרה אצלי כן.

אבל אני לא יודע אם אפשר לסמוך על חמ"ן שיהיו עקביים. וד"א, המבחנים הראשוניים של חבצלות הם גם המבחנים הראשוניים של שחקים. אם קיבלת הזמנה לכנס זה אומר שעברת את הדרישות לחבצלות, אבל לאו דווקא את הדרישות לשחקים, ראה שרשור: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=164&msgid=92394358

Hot ChiZzle

New member
אי אפשר לעשות את זה בפקס?

אני עצלן מדי להגיע לשם רק כדי לחתום ויתור וללכת הביתה |:

purple rose

New member
יכול להיות שאפשר

וגם יכול להיות שאשפר בטל' (מישהו אמר שהוא הצליח) אבל לא הייתי סומכת על זה. בטל' אי אפשר להתחייב על שום דבר וזה סתם יגרום לך "לסבול". כמו שאמרתי קודם-גם אם לא תגיע בכלל זה יחשב לויתור אבל הצבא לא ממש אוהב את זה.. הוא אוהב כאלה אחראים שבאים ואומרים וחותמים שהם לא רוצים. למרות שחבצלות ושחקים זה מסגרת קצת שונה.. אז יכול להיות שבאמת זה לא כזה משנה. תנסה לדבר עם מישהו בטל' ולשאול אותו איך אפשר לחתום ויתור על זה.. אם חייב להגיע או לא.. ואם זה ישפיע איכשהו

למעלה